Król Lew PBF
Sklepik Hekimy - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Tereny wolne (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Na marginesie (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Dział: Akcje z Mistrzem Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=86)
+---- Wątek: Sklepik Hekimy (/showthread.php?tid=2098)

Strony: 1 2


RE: Sklepik Hekimy - Nafasi - 01-08-2017

Ile by razem kosztował prosty naszyjnik, pióra przywiązane do końcówki ogona i piórka wplecione w grzywę?


RE: Sklepik Hekimy - Samiya - 27-08-2017

Typ akcji: kupno medykamentu
Szczegóły: melon kalahari x1 proszsz - 8 opali według cennika. Kupno bez akcji fabularnej, Samiś się przeszła do małpy kiedyś tam. Opale proszę odjąć ze srebrnego skarbca.

w sumie odjęłam już sama :v


RE: Sklepik Hekimy - Firkraag - 09-09-2017

Typ akcji: Zakup sakwy skórzanej 
Szczegóły:  [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR0UnE0BgruWsrJPpRD44_...qUKaFdMxRy] coś w tym stylu, ma być nakładana na grzbiet z dwoma sakwami po bokach. I jakimś rzemieniem pociągniętym od strony brzucha by można było regulować i nie zsuwała się. I jak starczy opali to chciałabym by na jednej była namalowana paprotka a na drugiej wąż.

Daje na to 113 opali
97 z Firkraaga, 11 z Sigrun i 5 z Moreny.

Odjęte, torba zakupiona.


RE: Sklepik Hekimy - Asura - 06-11-2017

Typ akcji (zioła/ozdoby): kupić ozdobę

Szczegóły:

Nie do końca ogarniam jak to nazwać, spinką czy co, ale ile zapłacę za takie coś jak mam tu we włosach? https://cherrycolaax.deviantart.com/art/Asura-Ref-709945189
Takie to jakby drewniane i pomalowane farbką


RE: Sklepik Hekimy - Hekima - 08-11-2017

To jest spinka? Mi to wygląda jak trzy koraliki wplecione w grzywę, ale niezależnie od tego, co to jest - za taki drobiazg 5 opali, dla równego rachunku. ;) Już zakładam temat.

Edit: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2746


RE: Sklepik Hekimy - Moyo - 10-11-2017

Typ akcji: ozdoba
Szczegóły: Dokładnie chodzi mi o taki kapelusz 

https://www.google.pl/search?client=ms-android-huawei&biw=360&bih=266&tbm=isch&sa=1&ei=OXAFWs-SLILUwAK9y6HABw&sjs=3&q=trzej+muszkieterowie+kapelusz&oq=trzej+muszkieterowie+kapelusz&gs_l=mobile-gws-img.12..35i39k1.94729.94729.0.96028.2.2.0.0.0.0.147.147.0j1.1.0....0...1.1j4.64.mobile-gws-img..1.1.146....196.-ibhVTUSgyc#imgrc=AoHqmYxEDUFoHM:

Uznajmy że to jakoś tam się trzyma na głowie nie wiem jak to potrzebne to jakieś dziury na uszy? Wolałabym po prostu założyć że jakoś sie to trzyma. Sam wygląd jest mniej więcej taki pióro barwionew kolorach jak sójki tylko wielkie a skóra kapelusz brązowa.  Ile za takie cudo?


RE: Sklepik Hekimy - Hekima - 12-11-2017

Mniej niż zero. Ne, taki kapelusz to zupełna przesada, nie róbmy z tego forum dawnego Wolva. Zupełnie nie pasuje do klimatu i za bardzo trąci ludźmi, przykro mi, Moyo. :c


RE: Sklepik Hekimy - Sirisa - 14-11-2017

Nie dokładnie taki. Chodzi o brązowy kapelusz, bok podwinięty + duże pioro. Tyle wmagań nie musi być jak na zdjęciu. Poza tym haftowana sakwa nie trąci ludŹmi? Albo pojemnik na truciznę? A jeśli to przesada to co proponujesz co byłoby podobne? Poza tym no kapelusz to uformowany i pogięty płat skóry + pióro. Ja nie widzę sprzeczności.


RE: Sklepik Hekimy - Vasanti Vei - 14-11-2017

Wybacz, Siri, ale jednak lew z sakwą to co innego niż lew w kapeluszu. Sakwy czy inne pojemniki to są proste przedmioty, które mają znaczenie praktyczne, a kapelusz to ozdoba, która jest w naszym odczuciu zupełnie nie-lwia i nie-afrykańska. Po prostu to nie pasuje do klimatu forum, jak Cynka napisała.


RE: Sklepik Hekimy - Moyo - 18-11-2017

No dobra w porządku


RE: Sklepik Hekimy - Xenia - 22-03-2018

Typ akcji (zioła/ozdoby): Odbiór nagrody z eventu

Szczegóły: Chciałabym malunek dla Xenii na prawej łopatce - dwa żyrafy stojące blisko siebie i naprzeciwko siebie, dorosła i mała, w kolorach.

Uzgadniane ze mną, ozdoba przyznana.


RE: Sklepik Hekimy - Kami - 25-08-2018

Typ akcji (zioła/ozdoby): 
-Torba na medykamenty
- Hibiskus
- Akacja
- Miód

Szczegóły: Klasyczne wyposażenie medyka raz poproszę.
Wplote spotkanie z Hekimą przy kolejnym poście na fabule głównej po przejściu do innego tematu.