Król Lew PBF
Redizajn - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Redizajn (/showthread.php?tid=2145)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Redizajn - Talvedu'ul - 17-11-2016

No więc miałam rozkmine i hard judgment na temat nie moich postaci, i tak mi się oto zrodził pomysł zeby urządzić takie krytyczne koło wzajemniej nieadoracji ;v I nie to nie to samo co Oceń Postać/Osobę, tutaj po prostu mówisz co byś zmienił w dizajnie powyżej, kolory, element grzywy, itp., coś co ci nie pasi.
ok no to start? :v


RE: Redizajn - Taal - 17-11-2016

ŁUHU KÓŁKO HEJTU!

Dobra teraz powaga :V Jest jeden szczegół który mi się w Bjornie nie podoba, a mianowicie to zlewanie się grzywy ciemnej z jasną. Za każdym razem jak patrzę na twój avek, sygnaturę wydaje mi się jakby Bjorn miał jedną małą grzywę (ciemną) i za nią powiewała sobie jakieś futrzaste prześcieradło, które mu robi za "drugą" grzywę. To mi się nie podoba i tyle :V


RE: Redizajn - Shiriki - 17-11-2016

Wielka emo grzywka xD
Ma jak na awku ok ale z tego co wiem ma mieć długa tą grzywkę i pól pyska ma zasłaniać :V


RE: Redizajn - Satau - 17-11-2016

Ten pedofilski uśmieszek xDD po prostu za każdym razem jak na niego spojrzę się śmieję xDD
Cały bardzo kojarzy mi się z Nuką ;p


RE: Redizajn - Huntrees - 17-11-2016

Nie lubię jak ktoś mia gałki oczne i tęczówki w jednym kolorze XD


RE: Redizajn - Myr - 17-11-2016

Trochę żywsze kolory bo wygląda tak trochę wyblakłe.


RE: Redizajn - Eden Sandjon - 17-11-2016

Co kolejny av to śliczniejszy <3


RE: Redizajn - Talvedu'ul - 18-11-2016

oczki trochu za ciemnawe jak dla mnie, i grubsze usta bym dała :3c


RE: Redizajn - Omara - 18-11-2016

Dobra, zaryzykuję.
Nie podoba mi się ten krótki ogonek.


RE: Redizajn - Taal - 18-11-2016

Te trzy kropeczki pod okiem (oczami?). Jedna kropeczka byłaby fajna jako taki "pieprzyk".


RE: Redizajn - Huntrees - 18-11-2016

mi się podobał twój poprzedni avatar. na tym Taal ma trochę głupią minę jakby była zahipnotyzowana


RE: Redizajn - Taal - 18-11-2016

W zasadzie o to chodzi C: Bo to cudownie oddaje jej zainteresowanie i zachwyt praktycznie wszystkim. A stary avek był oke ale czas płynie, a poza tym grzywka mi sie tam nie podobała.

Dobra koniec pierniczenia. U ciebie zmieniłabym kolor gałki ocznej. Zbytnie zlewa się z futrem, tak samo nos. Co prawda to jest redezajnowanie postaci ale jeśli chodzi o avek dałabym inne tło. To nie pasuje mi do tęczówki twojej postaci.


RE: Redizajn - Myr - 18-11-2016

paluszki jaśniejsze i nosek w innym kolorze, bo biały to taki bezpłciowy D:


RE: Redizajn - Hashimea - 18-11-2016

Nie wiem, czy Myr tak ma, czy tylko na avatarze @.@ Ale według mnie bez kłów na wierzchu wyglądałby lepiej ;3


RE: Redizajn - Gyda - 20-11-2016

Nos. Ciemny brąz. Żeby pasował do sierści i nie odciągał uwagi od oczu, które stałyby się wtedy najbardziej wyrazistym elementem jej pyszczka.