Król Lew PBF
Redizajn - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Redizajn (/showthread.php?tid=2145)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Redizajn - Ema - 21-11-2016

Nie wiem czy będzie tak, kiedy dorośnie ale ma grzywę praktycznie o identycznej barwie co sierść i to mi się nie podoba. Przyciemniłabym trochę grzywę.


RE: Redizajn - Makari - 21-11-2016

Ten odcień grzywki i to że jest na pół pyska, jak ty masz zamiar leczyć skoro te włosy zasłaniają ci osąd?


RE: Redizajn - Solovar - 21-11-2016

Powiedział na wpół ślepy lew xD
W sumie jedyne, do czego się przyczepię, to hipsterska bródka. Nie podobają mi się bródki u kotów :v


RE: Redizajn - Myr - 21-11-2016

Jest małpą :V -tak nie lubię więc zmiana gatunkowa by wyszła spoko. a jak w małpie to cóż nie widzę całego bo nie am go całego to tylko odniosę się to awatara, więc to metalowe bym się pozbyła i na coś innego jak już zmieniła.


RE: Redizajn - Patch - 21-11-2016

Hipokryzja Everywhere. Cóż faktycznie spiłowałabym ci te kiełki Myrciu.


RE: Redizajn - Athastan - 21-11-2016

Ten cały majdan nad uchem. Jak to się w ogóle trzyma? No i w trawie pomimo relatywnie maskującego futra, musi działać jak chorągiewka ,,Uwaga, uwaga - uciekać - zbliża się lis". Już dawno powinien umrzeć z głodu.


RE: Redizajn - Ema - 21-11-2016

Grzywkę. Nawet jeśli jest młody to powinna mu rosnąć grzywa, dookoła szyi, a nie taka grzywka. Zazwyczaj takie grzywki są raczej dla samic,


RE: Redizajn - Patch - 21-11-2016

Heeeey nie obrażaj Makusia i Kasilla oni też takie mieli / mają. Patch jest bardzo miły i dlatego nikt go się nie boi. I to takie coś to jest łapacz snów.

Te takie na karku u nas u ludzi mówi się na to ombre ale to wygląda jakby zamoczyła sobie końcówki w farbie do ściany.


RE: Redizajn - Ema - 21-11-2016

Daj mu drugą łapę x'D Ogólnie lis jak lis nie mam za bardzo nic do zmiany, tylko ja bym dała nieco dłuższy ogon. Lisy z długimi ogonami <3


RE: Redizajn - Israel - 22-11-2016

To nad oczami mi się nie podoba.


RE: Redizajn - Samiya - 22-11-2016

Może nieco jaśniejsze oczka. Albo w ogóle brązowe, o.


RE: Redizajn - Athastan - 22-11-2016

//@Patch: Miły, nie miły jeść coś chyba musi, a mi chodziło przede wszystkim o zwierzynę.//
Jedynie co, to oczy (smutne) lekko nie pasują do pyszczka (wesołego). Ale to taki szczegół.


RE: Redizajn - Ema - 23-11-2016

Jak już mówiłam grzywkę bo to ona najbardziej razi mnie w gałki. No i oczy bym przemalowała na zielono <3


RE: Redizajn - Askari - 23-11-2016

Niech lecom hejty :P

Białka oczu na żółto, żeby były bardziej w stylu KL.


RE: Redizajn - Soth - 23-11-2016

Wut. To jest samica xDDD I chyba wolałbym widzieć pysk w kolorze futra, niekoniecznie taki jasny placek.