Król Lew PBF
Redizajn - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Redizajn (/showthread.php?tid=2145)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Redizajn - Bomvu - 23-11-2016

baba z brodą grzywą xD

Ta emo grzywka jest jakaś taka dziwna, i szarości można by było ocieplić brązami :P


RE: Redizajn - Taal - 23-11-2016

Wąsy zrobiłabym białe, bo żółte nieco sztucznie mi wyglądają. No i kolor oczek bym zmieniła ale to raczej mój gust bo nie lubię brązowych oczków. Najlepiej na jakiś inny ciemny.


RE: Redizajn - Myr - 23-11-2016

Biały nos D: jakis inny kolor x3


RE: Redizajn - Askari - 23-11-2016

W sumie nie wiem, przystojniak z niego xD
Może co do przednich łap - takie dziwne skarpetki, tyle białego w jednym miejscu za bardzo mi kontrastuje :P


RE: Redizajn - Athastan - 23-11-2016

Przyczepiłbym się do nieco zbyt obfitej grzywy.


RE: Redizajn - Furaha - 25-11-2016

Ogólnie mi się podoba ale skoro się czepiać to dałbym inne oczka i takie jasne połowiczna obwódkę w jasnym kolorze, najlepiej pod okiem.


RE: Redizajn - Hatari - 25-11-2016

Co ja bym zmieniła? Eh uh.. ten oczojebny orendz >:V na jakiś bardziej orzeszkowy, albo piaskowy, bruns, albo jesli już ma byc pomarańcz to taki bardziej naturalny (nie dla pomarańczy i mandarynek)


RE: Redizajn - Soth - 25-11-2016

Gdyby nie była różowa jak ten nos to byłoby okej.


RE: Redizajn - Satau - 25-11-2016

hmm... ogólnie bardzo mi się podoba ;D
jedyne co mnie razi to ucho jakoś nie wiem w jakiej jest pozycji, gdzie jest obrócone i wgl ;D


RE: Redizajn - Athastan - 25-11-2016

Ciężko się przyczepić. Może gałki oczne i tęczówki w tym samym kolorze (i to żółte)?


RE: Redizajn - Soth - 26-11-2016

Wygląda za prosto. Poza pomarańczową grzywką to ten zestaw kolorów jest tak pospolity...
A tak po za tym to nwm. Może bym trochę inaczej grzywkę widział, nie takiego szpikulca.


RE: Redizajn - Furaha - 26-11-2016

Ta grzywka :V taka za dużą i taka emo i taka trochę afro xD


RE: Redizajn - Soth - 26-11-2016

To ja już nie wspomnę o twojej grzywie, która jest za duża, nie pasująca kolorem do sierści (ale do oczu jak najbardziej <3) i w ogóle jest tak pstrokata, że wygląda jak peruka :I Prezentujesz się niczym przedwojenny alfons.

<3


RE: Redizajn - Bomvu - 26-11-2016

Te paski trochę bez ładu i składu :P


RE: Redizajn - Moyo - 26-11-2016

Bez skaz :) Może tylko czarne wąsy a nie białe .