Król Lew PBF
Redizajn - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Redizajn (/showthread.php?tid=2145)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Redizajn - Kuanza - 15-05-2017

Większa różnica między odcieniem grzywy a sierści, bo trochę się zlewają. Osobiście dałabym też obwódki wokół oczu, jak w stylu Króla Lwa.


RE: Redizajn - Athastan - 16-05-2017

Jakoś mi te zęby nie pasują. Może to kwestia perspektywy, może kształtu, ale coś bym tam pomajstrował.


RE: Redizajn - Zuma - 11-06-2017

Trochę rozjaśniłabym kolor sierści.


RE: Redizajn - Nyarai - 07-07-2017

Według mnie brakuje przejść między kolorami. Ten czarny kolor jest za mocny, według mnie zamiast niego powinien być tam ten brązowy co na uszach. Również nie przepadam za faktem, że jest tu bardzo dużo bieli, bo nawet, aż do barków.


RE: Redizajn - Banjo - 07-07-2017

Troche za bardzo wysunięta szczęka


RE: Redizajn - Athastan - 08-07-2017

Kręcona grzywa - takie trochę nienaturalne. Ja wiem, że hipis, amator lulka i w ogóle indywidułum, no ale wciąż.


RE: Redizajn - Nyarai - 08-07-2017

Nie wiem, generalnie podoba mi się wszystko. Może po prostu brakuje mu jakiegoś znaczenia na futrze?


RE: Redizajn - Askari - 08-07-2017

"białka" oczu zrobiłabym bardziej jaskrawe i wyraziste.


RE: Redizajn - Zevran - 21-11-2017

Pojaśniłbym nosek i zrobił białe oczy, a nie żółte xD


RE: Redizajn - Zuma - 21-11-2017

Przyciemniłabym grzywę


RE: Redizajn - Kamui - 21-11-2017

Pozbyłabym się tego brazowego paska na głowie, albo przedłużyła do nosa i nos wtedy czarny >^>


RE: Redizajn - Luka - 21-11-2017

Zrobiłabym avatar w wersji komputerowej np. pokolorowała bazę czy lineart.


RE: Redizajn - Niyami - 21-11-2017

^ ale to przecież *jest* zrobione w digitalu, chyba że mi się właśnie popsuły oczy i się kompletnie mylę :v

Albo bym zmieniła biały na jakiś łagodny beż, żeby tak się ostro nie odcinał od brązu, albo trochę zatarła granicę biały/brąz, zrobiła tam jakieś nierówności, kłaczki białego futra na brązie itd.


RE: Redizajn - Mishines - 22-11-2017

Tamten poprzedni post pisałam w odpowiedzi na post Zu, ale widzę, że Kamui mnie ubiegł xD

Przekolorowałabym oczy na jakiś bardziej jaskrawy kolor, np. zielony czy niebieski, bo te brązowe w połączeniu z brązowym futrem wyglądają zbyt jednolicie.


RE: Redizajn - Zuma - 22-11-2017

Zmieniłabym kolor noska. Brązowy?