Król Lew PBF
Ciemna piwnica - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Ciemna piwnica (/showthread.php?tid=2156)



Ciemna piwnica - Patch - 25-11-2016

Od mojej ostatniej avatarni (w której nikt nie złożył zamówienia ;-;) trochę się nauczyłam i w ramach dalszej nauki otwieram nową avatarnię. Więc tak


1. Nie robię teł, mogę ewentualnie dać podpis (cytat, imię)
2 Zwykle rysuję sama, ale mogę ewentualnie pokolorować jakiś lineart jeśli tak bardzo się ktoś boi.
3. Nie szukam lineartów, prawa autorskie, szukanie i cała odpowiedzialność spada na ciebie.
4. Biorę po 2 zamówienia i STOP do odwołania, stop znaczy stop nie start.
5. Nie obrabiam obrazków, nie obrabiam pixelowych lineartów.

Piszcie na dole DOKŁADNIE: Kolory, znaki szczególne, mniej więcej charakter coby wiedzieć jak ma się zachowywać na tym obrazku.


RE: Ciemna piwnica - Soth - 26-11-2016

Jako, że ja bardzo lubię pomagać innym ćwiczyć swój kunszt, to rzucam Sotha. Proszę.

Jaki jest to widać, z charakterem nie trudno się domyślić, kolory są na obecnym awatarze, możesz dorzucić blizny po pazurach przecinające nosek. A, i reszta ciała jest dokładnie taka jak u tygrysa, żeby nie było wątpliwości.

Powodzenia <3


RE: Ciemna piwnica - Jeanette - 26-11-2016

To narysuj moją żenetkę. Takie ładne stworzonko jak na avku, tylko te plamki dookoła oczu zamiast białych proszę żeby były czarne. Jaki ma charakterek? No cóż... To myślicielka, oszczędzająca w słowach i stara się trzymać na uboczu. Jest jednak ambitna i chce wszystkimi rządzić. No i ma czarne czubki uszu.


RE: Ciemna piwnica - Makari - 26-11-2016

W takim razie przyjmuję i ZAMYKAM. dajcie mi tydzień max 2.


RE: Ciemna piwnica - Makari - 15-12-2016

Soth ----> [Obrazek: 0drzwzf219w]
Tutaj masz też folder z easter eggami i większą wersją. Od lewej: To jak Sotha widzi moja przyjaciółka i takie coś mi wyszło i mi się strasznie podoba.http://sta.sh/228u2cv8ejfu

Jeanette ---->[Obrazek: 0drzwzf219w]

Przy niej miałam więcej problemów, ponieważ pierwszy raz rysowałam Żenetę, ale myślę, że mi wybaczysz. Plus link do folderu z powiększoną wersją http://sta.sh/21kyppodqybi