Król Lew PBF
Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vei, Fuko - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vei, Fuko (/showthread.php?tid=2189)



Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vei, Fuko - Vasanti Vei - 16-12-2016





Bezprecedensowy przypadek: pytań było tak wiele, że nie zdążyliśmy dziś dokończyć.
Dzisiaj serwujemy wam więc pierwszą część audycji, a jutro wrócimy z drugą częścią... I gościem specjalnym. :3

Wersja audio: https://www.dropbox.com/s/710lt69uc3b9z54/Audycja%2023.m4a?dl=0 (część I)
https://www.dropbox.com/s/aqhblfnawhzw7kz/Audycja%2023b.m4a?dl=0 (część II)

Zapraszam do komentowania!


RE: Audycja 23. Gość: Vul, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Eden Sandjon - 16-12-2016

Znowu moje pytania jako pierwsze :P


RE: Audycja 23. Gość: Vul, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 16-12-2016

Pierwszy nadesłałeś, to masz ten przywilej. :P

Dorzucam też wersję z samym audio, jeśli ktoś chce łatwo ściągnąć: https://www.dropbox.com/s/710lt69uc3b9z54/Audycja%2023.m4a?dl=0


RE: Audycja 23. Gość: Vul, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Eden Sandjon - 16-12-2016

A co do figurek to mi się pomyliło, to były kamyki: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1824&pid=75359#pid75359


RE: Audycja 23. Gość: Vul, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Shiriki - 16-12-2016

A czemu nie z lewm? może byłoby milo tyż, Serrecia może znalazłaby tru lov.

pochować ją? po pól roku xD brawo x3

Działa bo Lz to cioty :V

mam nadzieję, że świąteczna piosnka sie spodobała :V

Bo ja lubie męczyć Vult :>

Bo ja mam składnie Yody :V acz z czasem staram się pilnować tego x3

tak regulamin.... i ten zapis ze ciemne postacie nadaj sie bardziej do złych stada tak... tak bardzo sugestywne xp
Za duża biurokracja jest i tak xp
co do nei ruszania sie z terenów stada i nie dostawania Pd to kłamstwo xp co miesiąc dostaje się nic nie robiąc xp

Jako Mg moim zdaniem trochę ciężko zrobic jakieś ciekawe zdarzenie bo albo atak, polowanie, potencjalny romans czy coś

planowanie fabuły jest do d*py

ja dostałam dwa razy opieprz za wejście xp i nie były to marginesy i nie były prywatne x)

źle ci siedzieć z mamą FEL :E

w Lz jest nudno x)

WH to nie wildehunden czy coś to była Wielka hodowla xD Jedno z największych swego czasu x) umorzyło bo adminka robiła to co zawsze x)

tak tak uważaj bo ci go poderwie.
Ale zwierzęta mają instynkt!!


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 17-12-2016

Dorzucam drugą część! :)

Druga część audycji
Wersja audio: https://www.dropbox.com/s/aqhblfnawhzw7kz/Audycja%2023b.m4a?dl=0


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Shiriki - 17-12-2016

Zachęcam do słuchania :V

Mi było miło gościć i męczyć Vult reszta pytań :3


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Loki - 18-12-2016

A tak! Przesłuchałam całą audycję i prawie spadłam z krzesła jak wspomniano to jak piszę Taal. Zwyczajnie się tego nie spodziewałam, miła niespodzianka xD

No i co że moje postacie mają jakieś schizy >:V Nie są przez to jakieś takie typowe smutasy albo "żyję by wszystkim pomagać" albo inne cusie :V


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Firkraag - 19-12-2016

Kiu lubię jak mnie męczysz :v

Moja składnia przy wypowiedziach to jeszcze gorsze zło, mnie trzeba za język ciągnąć. Ja potrzebuje czasu do namysłu przy odpowiedzi a podczas audycji tego czasu jest stanowczo zbyt mało. Wolę jednak pisanie niż wypowiedzi słowne.

I bardzo się cieszę, że zgodziłaś się wystąpić w drugiej części audycji, przy tobie czułam się swobodniej i mniej skrepowana.
Sugeruję Kiu na prowadzącą jeśli Fuko nie ma zbytnio czasu.

Ema, schizy twoich postaci to nic złego dodają smaczku i uroku ich osobowościom. Po prostu wyróżniasz się przez to od innych użytkowników swoimi zwierzątkami.


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Israel - 27-12-2016

Kolejna z lepszych audycji :). Podobała mi się bardzo.
Vult się przyjemnie słucha.
Tak w sumie to ten wątek na LZ był pierwszym wątkiem, w którym z Tobą pisałem :).
Po przeczytaniu opisu pod filmem spodziewałem się, że gościem będzie Sadism. Prawie trafiłem XD.
No a tak poza tym to dziękuję za pozdrowienia.
Fucko, naucz się w końcu czytać, bo kolejny raz jestem Tobą zawiedziony.
No i jako że nie lubię niedopowiedzeń itp., to jeszcze takie małe sprostowanie odnośnie fragmentu rozmowy i zabijaniu postaci: Isiu został zabity za moją zgodą.


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Sigrun - 30-12-2016

Miło to czytać Isiu (:
To chyba Ognikiem grałeś wtedy nieprawdaż?


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Israel - 07-01-2017

Tak, Ognikiem. A właściwie FireLionem.


RE: Audycja 23. Gość: Sigrun, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Kama - 15-02-2017

Może i nie chciałam, żeby zabijać Jasiri, ale uważam, że to była jedna z najlepszych rzeczy jakie miałam na fabule XD