Król Lew PBF
Skąd jesteście? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Skąd jesteście? (/showthread.php?tid=219)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Skąd jesteście? - Ares - 03-01-2014

A ja prosiłabym o zmianę. Przeprowadzka za kilka miesięcy na Kaszuby (chociaż to w sumie niedaleko mojej kropki, ale do Gdyni raczej nie będę już jeździła) więc proszę o Kartuzy.


RE: Skąd jesteście? - Kijivu - 01-06-2014

Lublin


RE: Skąd jesteście? - Giza - 04-06-2014

O, widzę, że ktoś jeszcze jest z zachodniopomorskiego! jakby kto był w okolicach Szczecinka to można się spotkać w sumie ;) od października pewnie będę w Poznaniu i w ogóle może będę na wakacje jeździć do Poznania, jakby kto chciał się spotkać


RE: Skąd jesteście? - Mirage - 04-06-2014

Z woj. łódzkiego, obecnie Coventry, West Midlands.


RE: Skąd jesteście? - Tanabi - 05-06-2014

Mała aktualizacja.
Można by zaznaczyć mój nick przy Pruszkowie? ;>


RE: Skąd jesteście? - kielson - 13-06-2014

Śląskie, Katowice.


RE: Skąd jesteście? - Kalani - 17-07-2014

Jeśli ktoś chce zobaczyć moją okrągłą, pryszczatą gębę - od 25. do 30. lipca jestem w Warszawie ze znajomymi, ale myślę, że jedno przed- lub popołudnie się uda mi dla was przeznaczyć. ^^


RE: Skąd jesteście? - Malimau - 17-07-2014

Nie wiem, czy w tym czasie nie będę mieć u siebie gościa, może tak, może nie (zależy od tego, czy ów gość dostanie urlop), ale nawet jeśli - też jest z KL i raczej nie będzie mieć nic przeciwko spotkaniu. Bo ja bym chciała, raz mi uciekłaś bez spotkania, not this time. :D


RE: Skąd jesteście? - Kalani - 18-07-2014

A ja teraz nie chcę przepuścić okazji, a że jadę właśnie na dłużej niż ostatnio, to na pewno czas się znajdzie. Zgadamy się, jak już będę więcej wiedzieć, ok?


RE: Skąd jesteście? - Eliana - 18-07-2014

tak!


RE: Skąd jesteście? - Kalani - 21-07-2014

Pasowałby wam wstępnie poniedziałek (28.)? Akurat wtedy większość muzeów jest zamknięta, więc nie będę miała co robić xD


RE: Skąd jesteście? - Malimau - 23-07-2014

Mi osobiście tak.


RE: Skąd jesteście? - Felija - 24-07-2014

Jejku, Kalani, 6 lat gramy na forum i jeszcze nie miałyśmy okazji się spotkać.
Aż bym do was wbiła, mam nawet lokum w Wawie i mogłabym tam przenocować siebie i jeszcze kogoś/dwóch/trzech ktosi, ale w przeciągu ostatniego tygodnia dwa razy byłam w Wawie i mam już jej i pociągów po uszy. ,_,

Aaale. Jeśli nie będę miała tego dnia jazdy (zdaję prawko i nie mogę już żadnej opuścić, bo nie zdążę do jesieni), to pomyślę. Może bym zgarnęła Hewę i Orestę i byśmy się wybrały, haa.

PS Ale w poniedziałek to chyba będzie lało.


RE: Skąd jesteście? - Kalani - 24-07-2014

Pieprzyć, że będzie lało, schowamy się gdzieś xD Felko, mój numer masz, ja kompa jednak ze sobą wezmę, to będziemy miały kontakt i się jakoś zgadamy.
Jak jutro będę na miejscu i obczaję, gdzie mam najbliżej, to napiszę i ustalimy miejscówkę i godzinę ;)


RE: Skąd jesteście? - Hashimea - 25-07-2014

Rokietnica (okolice Poznania) ;)