Król Lew PBF
Skąd jesteście? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Skąd jesteście? (/showthread.php?tid=219)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Skąd jesteście? - Inés - 21-09-2015

Moja mama nie byłaby zachwycona, że odwiedzam jakieś randomowe węże z internetów, ale jak będę jechać z Warszawy, to nie musi widzieć. <3


RE: Skąd jesteście? - Samiya - 21-09-2015

Ekhem...
Moi rodzice stwierdzili, że Felka jest 30-letnim Michałem z CBŚ. Tak.
Coby nie było offtopu - Felciu, zarezerwuj dzień na wizytę w moim mieście, co? :D


RE: Skąd jesteście? - Sadism - 21-09-2015

Jak Felka jest Michałem z CBŚ to ja jestem Karoliną z CBA xD


RE: Skąd jesteście? - Samiya - 21-09-2015

Oł je, coraz więcej znajomych ze służb!


RE: Skąd jesteście? - Felija - 21-09-2015

Sami, myślę nad tym dniami i nocami!
A tak serio to mogę wpaść w jakiś październikowy weekend. Ten pierwszy mogę mieć zajęty, ale jeśli bym nie miała, to dam znać. :3 W tę i z powrotem bym wpadła, nie? W którąś sobotę?'

Aww, zawsze chciałam być Michałem.
W sumie to nie, ale są gorsze imiona.


RE: Skąd jesteście? - Samiya - 21-09-2015

W ten pierwszy to i ja nie dam rady, ale pozostałe raczej mam wolne ^^ I tak w soboty albo wpadam do koleżanki, albo siedzę całe dnie w domu, problemu nie ma :D

[Pls]


RE: Skąd jesteście? - Sadism - 21-09-2015

Już wiemy, więc nie jest tajna xD


RE: Skąd jesteście? - Samiya - 21-09-2015

Na tym polega myk. Ona wcale nie jest tajna! A przez dłuższy czas wypytywałam tatę, czy ma przy wejściu taką urzędniczą tabliczkę "Tajna Kancelaria" :< Ale są w niej tajne akta.
Gdzie tu logika, gdzie tu sens...


RE: Skąd jesteście? - Felija - 21-09-2015

O ja, może taką założę jak będzie mnie stać. Coś trzeba robić, jak już uda mi się skończyć te studia. :P

Sami, to możemy się wstępnie umówić na drugą sobotę października. ;3


RE: Skąd jesteście? - Samiya - 21-09-2015

Okej ^^


RE: Skąd jesteście? - Machafuko - 21-09-2015

Michał to piękne imię z pięknym znaczeniem. Nie szkalować!

Cóż pewnie mając legitymację studencką i jakieś rozsądne połączenia mogiem jeździć. A do Przemyśla zapraszam; piękne miasto, z piękną nazwą, historią i najmocniej pochylonym rynkiem :V
Tylko przenocować raczej bym nie mógl.


RE: Skąd jesteście? - Felija - 21-09-2015

Mam ochotę zrobić sobie taką rozpiskę i co weekend do kogoś jeździć, przynajmniej dopóki nie zrobi się mocno zimno. Aww. ^^


RE: Skąd jesteście? - Machafuko - 21-09-2015

No cóż, do Przemyśla to raczej w jakieś bliżej nieokreślonej. Bo za tydzień jadym, a teraz to nawet jakbym chciał to nie mogiem - jak to na informatyka przystało, robię wszystko na ostatnią chwilę :v
Ale do Krakowa jak ktoś chce, czemu nie.


RE: Skąd jesteście? - Sadism - 22-09-2015

Mnie tylko uprzedźcie, a i u siostry mojej nocleg powinienem załatwić


RE: Skąd jesteście? - Inn - 24-09-2015

Venety, szczerze mówiąc to jestem tutaj od dwóch tygodni i nie widziałam jeszcze kompletnie nic z Doctora xD Ale też jestem dosyć bardzo na obrzeżu, do centrum raczej średnio jeżdżę. Jak dostanę pracę, to będę się rozglądać :D

A w ogóle to zapraszam teraz do mnie, miasto dopiero poznaję, bo dopiero co się przeprowadziłam, ale mam GPS i Citymapper w telefonie, więc dam radę dojść, gdzie trzeba. A przynajmniej póki co mnie nie zawiódł XD