Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - Roza - 17-10-2013

1. Skoki, czy wyścigi konne?
Wyścigi .w.
2. Skóra, czy zamsz?
Zamsz .w.
3. Ulubiony wątek, jaki przeprowadzono kiedykolwiek na forum?
Oj xD trudno wybrać. Ten z choróbskiem mi się teraz w miarę podoba xD A co do wcześniejszych to musiałabym zastanowić się który ._. bo pewna jestem że tych fajnych nie pamiętam.
4. Chiałbyś/Chciałabyś być przywódcą jakiegoś stada?
NIE, nigdy więcej D: nope, już nie.
5. Galaretka vs Budyń
Budyń ._. bo galaretka ma składnik który organizm nie przetwarza

1. Lubisz poniacze!
2. Lepiej wychodzi Ci rysowanie, śpiewanie czy granie na jakimś instrumencie?
3. Uczestniczysz w tegorocznym Secret Santa?
4. Trzy obejrzane ostatnio filmy animowane.
5. Chciałbyś/abyś mieć więcej kont/postaci niż masz teraz ._.


RE: 5 pytań - Eliana - 17-10-2013

1. Lubisz poniacze!
Nie.
2. Lepiej wychodzi Ci rysowanie, śpiewanie czy granie na jakimś instrumencie?
Z tych trzech zdecydowanie rysowanie, więc możecie sobie teraz wyobrazić, jak uszy pękają kiedy probóję tych dwóch pozostałych :o
3. Uczestniczysz w tegorocznym Secret Santa?
Yup.
4. Trzy obejrzane ostatnio filmy animowane.
Nie pamietam, dawno coś takiego oglądałam.
5. Chciałbyś/abyś mieć więcej kont/postaci niż masz teraz ._.
5 mi wystarczy, ale co rusz mam pomysł na nową.


1. Twoja najdłuższa przerwa na forum?
2. Ulubiona postać ze Świtu, samiec i samica.
3. Ulubiona podstać z LZ, samiec i samica
4. Ulubiona postać z SK, samiec i samica
5. U samców- grzywa na bok, czy taki a'la "przedziałek na środku?


RE: 5 pytań - Felija - 22-10-2013

1. Twoja najdłuższa przerwa na forum?
Dwa tygodnie. :'D Parę razy się zdarzyło ze względu na wyjazdy, a raz ze względu na postanowienie, że kiedy pewna rzecz się stanie, to zniknę na te 2 tygodnie właśnie.
Chyba że by liczyć sam początek mojego pobytu na forum. Bo ja zarejestrowałam się na początku lipca 2008, ale podczas tamtych wakacji byłam bardzo mało aktywna, we wrześniu nie napisałam ani jednego posta, a dopiero pod koniec października założyłam drugą postać i się rozkręciłam. Jeśli tak by na to patrzeć, to może wyjdą ze 2 miesiące.
2. Ulubiona postać ze Świtu, samiec i samica.
Samic jest mało... Ragnar i Akira nie mogą być? D: To, to... Chikja chyba, a z tych aktywniejszych Dey.
3. Ulubiona podstać z LZ, samiec i samica
Mako (Lucas też jest git, ale jej nie widać) i... um, własnych nie wypada... Inn.
4. Ulubiona postać z SK, samiec i samica
Chyba Anubis i Samiya.
5. U samców- grzywa na bok, czy taki a'la "przedziałek na środku?
Kiedyś wolałam na bok, ale teraz raczej bardziej przekonują mnie 'przedziałki'.

1. To ja ściągnę pytanie: ulubieni samotnicy/inne zwierzęta - samiec i samica?
2. Za jakim dawnym userem KL najbardziej tęsknisz?
3. Co sądzisz o powracaniu na forum postaciami, które wcześniej się porzuciło?
4. Wolisz pisać dorosłą postacią czy dzieckiem?
5. Co piszesz poza postami na forum?


RE: 5 pytań - Nkiruma - 22-10-2013

1. To ja ściągnę pytanie: ulubieni samotnicy/inne zwierzęta - samiec i samica?
hmpf.
Mambur. i może Alaina.
2. Za jakim dawnym userem KL najbardziej tęsknisz?

za Hordianem, którego nie pamięta pewnie nikt poza mną. kroił się nam milusi romans między nim a Kaj.
3. Co sądzisz o powracaniu na forum postaciami, które wcześniej się porzuciło?
zależy, na jak długo... zniknięcie na miesiąc czy dwa ok, ale na rok, półtora - to nie wypala. takich postaci się już po prostu "nie czuje", nie pamięta, jakie były w sposób naturalny. user się z nimi trochę męczy i znów przekazuje do kasacji - bez sensu.
4. Wolisz pisać dorosłą postacią czy dzieckiem?
zdecydowanie postacią dorosłą.
5. Co piszesz poza postami na forum?
teksty na zajęcia, profile postaci, sesje innymi postaciami niż lwy, komentarze, czasem jakieś opowiadania. i projekty fabularne.


1. podaję dalej - za jakim nieaktywnym userem KL tęsknisz najbardziej?
2. jaką postać chciałobyś wprowadzić, ale nie możesz? dlaczego?
3. jak sobie wyobrażasz najlepszy system polowania, takie polowanie idealne? z tym, że nie będzie się obowiązkowo kończyć zwycięstwem ;)
4. czy akcje z MG powinny przebiegać tak, jak wymyślił gracz, czy powinna to być tylko wskazówka? dlaczego?
5. co na kolację? x)


RE: 5 pytań - Eliana - 23-10-2013

1. podaję dalej - za jakim nieaktywnym userem KL tęsknisz najbardziej?
Darkned i Mon.
2. jaką postać chciałobyś wprowadzić, ale nie możesz? dlaczego?
Anahi, a nie mogę, bo 5 postaci to już mój limit.
3. jak sobie wyobrażasz najlepszy system polowania, takie polowanie idealne? z tym, że nie będzie się obowiązkowo kończyć zwycięstwem ;)
Tak, żeby był to wątek między 4 postaciami +MG, po prostu grupowe polowanie i byłoby git :)
4. czy akcje z MG powinny przebiegać tak, jak wymyślił gracz, czy powinna to być tylko wskazówka? dlaczego?
Hmmm... W sumie to sama nie wiem, bo jakbym ja poprosiła o konkretny wątek to troche bym się zdenerwowała, jakby się inaczej odbył, a jak patrzę na posty z Eleyną, to leżę i nie wstaję XD W sumie jak tak teraz myślę to właśnie coś takiego jest lepsze- gracz musi się wysilic, aby poszło coś po jego myśli a czytelnik ma przed nosem ciekawą akcję.
5. co na kolację? x)
Pewnie kanapki xp


1. Od ilu lat/miesięcy masz konto na DA?
2. Często pijesz napoje energetyczne, czy może raczej preferujesz kofeinę?
3. Kolekcjonujesz coś?
4. Wierzysz w szczęście i pecha? Szczęśliwe talizmany, czarny kot itd.
5. Wolisz zadawać pytania, czy na nie odpowiadać?


RE: 5 pytań - Liwia - 23-10-2013

1. Od ilu lat/miesięcy masz konto na DA? DA mówi mi, że od czterech lat, ale aktywna to ja jestem fazowo... teraz to może by się uzbierało z pięć/sześć miesięcy.
2. Często pijesz napoje energetyczne, czy może raczej preferujesz kofeinę? Nie piję ich, jakoś tak za długa ta lista składników. Jak napisy końcowe LOTR... ale kawa obowiązkowo codziennie rano. Muszę się pilnować, żeby nie pić więcej, bo mi się później ręce trzęsą i powieka lata.
3. Kolekcjonujesz coś? Płyty. Nie ściągam muzyki, nie kupuję plików muzycznych, ale cudowne płyty w jedynym słusznym sklepie, który zaspokaja moje wybredne muzyczne żądze.
4. Wierzysz w szczęście i pecha? Szczęśliwe talizmany, czarny kot itd. W życiu. Brzydzę się tym.
5. Wolisz zadawać pytania, czy na nie odpowiadać? Dzisiaj odpowiadać, bo mi kreatywności brakuje. Innym razem pewnie wolałabym wymyślać miażdżące duszę pytania o sens życia. W sumie to spytam o to... xP

1. Jaki jest cel twojego życia?
2. Odrzucasz produkty z konserwantami, czy ignorujesz ich skład?
3. Kiedy ostatnio się wzruszyłeś/aś?
4. Potrafisz przygotować jajecznicę?
5. Jak daleko sięgają twoje plany na przyszłość?


RE: 5 pytań - Eliana - 23-10-2013

1. Jaki jest cel twojego życia?
Jeździc.
2. Odrzucasz produkty z konserwantami, czy ignorujesz ich skład?
Ignoruje.
3. Kiedy ostatnio się wzruszyłeś/aś?
Jak oglądałam Sherghara, Ruffian i Seabisciuita.
4. Potrafisz przygotować jajecznicę?
Yup.
5. Jak daleko sięgają twoje plany na przyszłość?
Nie daleko.



1. Lubisz Sezamki?
2. Karmel vs czekolada
3. Jakie państwo chciałbyś odwiedzic?
4. Z której swojej postaci jesteś najbardziej zadowolony?
5. Lubisz musicale?


RE: 5 pytań - Ariusz - 23-10-2013

1. Lubisz Sezamki?
-Nienawidziłam, a kocham
2. Karmel vs czekolada
-Czekolada :I
3. Jakie państwo chciałbyś odwiedzić?
-Jakoś na żadnym mi nie zależy
4. Z której swojej postaci jesteś najbardziej zadowolony?
-Ogólnie, czy z forum? Na forum chyba najlepiej mi się pisze, z najbardziej poukładanym planem Ariuszem.
5. Lubisz musicale?
-Nyahah, zależy jakie. Choć piosenki z nich częściej wolę od nich samych
(czy Zakonnica w przepraniu to musical? "D Jeśli tak to mam oklepaną od góry do dołu heh~ jak i Hairspray na przykład.)
_

1. Czy skończyły ci się może kiedyś pomysły na pytania?
2. Czy w domu masz dużo kubków, czy zaledwie parę?
3.O której wstajesz do szkoły/pracy?
4.Jak długo i czym musisz (o ile musisz) do miejsca pracy/ szkoły?
5. Czujesz się przytłoczone przez nawał wszystkiego?


RE: 5 pytań - Tabia - 24-10-2013

1. Czy skończyły ci się może kiedyś pomysły na pytania?
Tak, kończą mi się po każdym pytaniu.
2. Czy w domu masz dużo kubków, czy zaledwie parę?
W chwili obecnej to mam dwa...
3.O której wstajesz do szkoły/pracy?
Z reguły wstaję o siódmej, chociaż zajęcia zaczynam dużo później.
4.Jak długo i czym musisz (o ile musisz) do miejsca pracy/ szkoły?
Na stópkach - autobusem - na stópkach. W sumie to tak z dwadzieścia minut. Ale raz w tygodniu idę tylko na stópkach i wtedy to 35-45 minut.
5. Czujesz się przytłoczone przez nawał wszystkiego?
Jeszcze nie.


1. Czy masz psa? Jakiego?
2. Jesteś czyimś fanem?
3. Co to wg ciebie znaczy utożsamiać się z którąś ze swoich postaci?
4. Lubisz miejsce, w którym mieszkasz?
5. Góry czy morze?


RE: 5 pytań - Ariusz - 24-10-2013

1. Czy masz psa? Jakiego?
-6-ścio miesięczną suczkę owczarka niemieckiego, nieco skundlona. Zwie się Zuzu i jest nabytkiem od Alsu/ Manueli~ kochana ruda pierona
2. Jesteś czyimś fanem?
-Raczej nie
3. Co to wg ciebie znaczy utożsamiać się z którąś ze swoich postaci?
-Zjednać swe przekonania, emocje i reakcje z ową postacią
4. Lubisz miejsce, w którym mieszkasz?
-Tak. Kiedyś dostawałam histerii na wieść, że się mamy wyprowadzać. Na szczęście już 3-ci raz się to nie udało ^^
5. Góry czy morze?
-Jeśli na koniu-góry. A jeśli tak sobie-morze
___
1. Jak bardzo cię denerwuje, gdy piszesz w grach forumowych i ktoś cię wyprzedzi, gdy skleciłeś/aś całego posta?
2. Jak ocenisz użyteczność tabletów (nie, nie graficznych)
3. Czy spałeś/aś kiedyś pod namiotem rozbitym przez samego/samą siebie?
4. Jadłaś/eś kiedyś ziemniaki z ogniska? Jeśli nie to polecam!
5. Sałatka z kiszonej kapuchy czy z marchewki?


RE: 5 pytań - Skanda - 27-10-2013

1. Jak bardzo cię denerwuje, gdy piszesz w grach forumowych i ktoś cię wyprzedzi, gdy skleciłeś/aś całego posta?
Chyba niezbyt, ludzie mają gorsze zmartwienia.
2. Jak ocenisz użyteczność tabletów (nie, nie graficznych)
Nie wiem, bo nie miałam takowego, ale wydają się nawet poręczne. Jeśli ktoś ma kasę i może sobie pozwolić na coś takiego, to czemu nie?
3. Czy spałeś/aś kiedyś pod namiotem rozbitym przez samego/samą siebie?
Nie, w ogóle nigdy nie spałam pod namiotem. I nie wiem, czy chciałabym-z jednej strony fajnie, bo inaczej, ale z drugie strony robale, których panicznie się boję.
4. Jadłaś/eś kiedyś ziemniaki z ogniska? Jeśli nie to polecam!
Zdarzyło mi się i wspominam dobrze. Również polecam, zaskakująco dobre.
5. Sałatka z kiszonej kapuchy czy z marchewki?
Kapusta.


1. Kilka ulubionych, forumowych nicków?
2. Styl TLK czy inny? (oczywiście chodzi mi o rysowanie)
3. Jak powinni zostać ukarani Ci, którzy zgłaszają się do Secret Santa, a potem nie oddają swojej części?
4. Grałeś/aś w Króla Lwa? Tak, chodzi mi o tę starą platformówkę, wydaną w ubiegłym wieku.
5. Twoje forumowe OTP? dla niewtajemniczonych- http://www.urbandictionary.com/define.php?term=otp


RE: 5 pytań - Arne - 27-10-2013

1. Kilka ulubionych, forumowych nicków?
Eeemm... nie mam pojęcia.
2. Styl TLK czy inny? (oczywiście chodzi mi o rysowanie)
Zdecydowanie inny. Taki ogrom ludzi w nim rysuje że aż mam uraz.
3. Jak powinni zostać ukarani Ci, którzy zgłaszają się do Secret Santa, a potem nie oddają swojej części?
... Opatrzność Feliji uderza boskim piorunem w delikwenta, lub przyciska go Pazurem Bożym = -50 do życia "D .
4. Grałeś/aś w Króla Lwa? Tak, chodzi mi o tę starą platformówkę, wydaną w ubiegłym wieku.
Nie
5. Twoje forumowe OTP? dla niewtajemniczonych-
Meeh, nie posiadam.

1. Czy jakaś z twoich postaci na TLK to po prostu jakaś starsza, przerobiona na lwa?
2. Gdy słyszysz słowo "tablet" to pierwsze skojarzenie to ten graficzny czy komputer?
3. Dlaczego bierzesz udział w Secret Santa? Jak nie, to dlaczemu?
4. Akwarele czy farby kryjące? (oleje/ akryle/ tempera itp)
5. Podobają ci się postacie anthro?


RE: 5 pytań - Skanda - 27-10-2013

1. Czy jakaś z twoich postaci na TLK to po prostu jakaś starsza, przerobiona na lwa?
Tak, to właśnie Ragnar. W oryginale jest hybrydą z byczymi rogami i jaszczurzym ogonem, które zostały zredukowane na potrzeby jego istnienia na kaelowym uniwersum.
2. Gdy słyszysz słowo "tablet" to pierwsze skojarzenie to ten graficzny czy komputer?
Kiedyś tylko i wyłącznie graficzny, ale odkąd te komputerowe stały się bardziej popularne wolę uściślać, o jaki rodzaj chodzi mi bądź mojemu rozmówcy.
3. Dlaczego bierzesz udział w Secret Santa? Jak nie, to dlaczemu?
dlaczego* :* Biorę, ale pewnie będę tego żałować.
4. Akwarele czy farby kryjące? (oleje/ akryle/ tempera itp)
Nie znoszę farb, bo ich nie rozumiem, ale skoro już muszę wybrać, to akwarele-chyba więcej da się przy nich skorygować.
5. Podobają ci się postacie anthro?
Mogą być, zwłaszcza, że odkąd dołączyłam do FA mam z nimi o wiele więcej styczności niż dotychczas.


I z racji, że poprzednio niczego ciekawego się nie dowiedziałam, powtarzam poprzedni zestaw pytań:

1. Kilka ulubionych, forumowych nicków?
2. Styl TLK czy inny? (oczywiście chodzi mi o rysowanie)
3. Jak powinni zostać ukarani Ci, którzy zgłaszają się do Secret Santa, a potem nie oddają swojej części?
4. Grałeś/aś w Króla Lwa? Tak, chodzi mi o tę starą platformówkę, wydaną w ubiegłym wieku.
5. Twoje forumowe OTP? dla niewtajemniczonych- http://www.urbandictionary.com/define.php?term=otp


RE: 5 pytań - Eleri - 27-10-2013

1. Kilka ulubionych, forumowych nicków?
-hm... Arne, Alve, Derion, Kahawian, nie wiem ^^"
2. Styl TLK czy inny? (oczywiście chodzi mi o rysowanie)
-Raczej inny, bądź jakieś hybrydowanie, bo rzeczywiście TLK jest tak popularny, że można mieć go dość.
3. Jak powinni zostać ukarani Ci, którzy zgłaszają się do Secret Santa, a potem nie oddają swojej części?
-Może ostrzeżeniem, może zbanowaniem na kolejne takie imprezy? Fabularnie bym osobiście nie karała, bo co postać winna gracza nierzetelności xD?
4. Grałeś/aś w Króla Lwa? Tak, chodzi mi o tę starą platformówkę, wydaną w ubiegłym wieku.
-Niestety nie kojarzę tej gry
5. Twoje forumowe OTP? dla niewtajemniczonych-http://www.urbandictionary.com/define.php?term=otp

-Whoaah, ciężko xD może za krótko tu też jestem, i dość niesprawiedliwie zawsze będę wielkim fanem Eleri i Arnego "D zarówno jak i pewnych postaci co na forum jeszcze wprowadzone nie są. Ale RagxVei, to cuś, co mam ostatnio na oku. (wcześniej zawzięcie chciałam też kopnąć w tyłek Mayę, ale cóż, nie ma, umarło, zaginęło, wypufło "D)
-------------------------------------------
1. Czy uważasz, że staty powinny mieć większy wpływ na "życie" każdej z postaci, czy jest dobrze tak jak jest?
2. Muzyka filmowa-lepiej jej słuchać tak po prostu, czy jednak oglądając też scenę, dla której była pisana?
3. Czy jeśli ktoś ma ponad 300 postaci, to znaczy, że już ma schizofrenię?
4. Ciemne lwy z jaśniejszą grzywą, czy jaśniejsze z ciemniejszą?
5. Dezodorant w sprayu, żelu, kulce, czy krysztale?


RE: 5 pytań - Malimau - 28-10-2013

1. Czy uważasz, że staty powinny mieć większy wpływ na "życie" każdej z postaci, czy jest dobrze tak jak jest?
W ogóle jestem przeciwna statystykom. Ot.
2. Muzyka filmowa-lepiej jej słuchać tak po prostu, czy jednak oglądając też scenę, dla której była pisana?
Zawsze pierwszy razem lepiej słucha się ze scenami. Ale później, jeśli się spodoba - to kto słucha muzyki, oglądając jeszcze film? Tym bardziej, że słuchając muzyki skupiamy się na muzyce, a podczas scen człowiek skupia się na akcji, muzyka jest rzeczą drugorzędną.
3. Czy jeśli ktoś ma ponad 300 postaci, to znaczy, że już ma schizofrenię?
Malaika4 ma schizofrenię.
4. Ciemne lwy z jaśniejszą grzywą, czy jaśniejsze z ciemniejszą?
Nigdy nie zastanawiałam się nad tym problemem, gdyż po prostu, oceniam, czy TEN design jest udany, czy nie. Ale raczej jaśniejsze z ciemniejszą.
5. Dezodorant w sprayu, żelu, kulce, czy krysztale?
Nawet nie wiem, co to jest ten w żelu i krysztale. Kulka. Za poręczność.

1. Do czego służy ChomikBox? <tak, nie rozgryzłam tego>
2. Podczas lekcji - z własnej woli - robisz notatki?
3. Trygonometria to zło, też tak uważasz?
4. Czy wiesz, że wczoraj była 15 rocznica premiery "Króla Lwa II"?
5. To, w związku z tym - czy kiedykolwiek interesowałeś się postaciami epizodycznymi z tego filmu (mam na myśli np. Outsiderów poza Zirą, Vitani, Kovu i Nuką)?