Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - Serret - 05-11-2013

1. Do czego służy ChomikBox? <tak, nie rozgryzłam tego>
A co to w ogóle?
2. Podczas lekcji - z własnej woli - robisz notatki?
Tylko z przedmiotów maturalnych.
3. Trygonometria to zło, też tak uważasz?
E tam, są gorsze działy.
4. Czy wiesz, że wczoraj była 15 rocznica premiery "Króla Lwa II"?
Nie.
5. To, w związku z tym - czy kiedykolwiek interesowałeś się postaciami epizodycznymi z tego filmu (mam na myśli np. Outsiderów poza Zirą, Vitani, Kovu i Nuką)?
Mocno pobieżnie... Coś tam sprawdzałam, coś się widziało na dA, ale nie absorbowało mnie to aż tak bardzo.

1. Jaka liczba postaci na forum jest dla ciebie optymalna?
2. W jakim stopniu identyfikujesz się ze swoimi postaciami?
3. Wolisz pisać rzadziej, ale dłuższe posty czy częściej, ale krótsze?
4. Co umiesz ugotować?
5. Też zdarza ci się zrobić herbatę i przypomnieć sobie o tym po godzinie?


RE: 5 pytań - Derion - 08-11-2013

1. Jaka liczba postaci na forum jest dla ciebie optymalna?
Zdecydowanie trzy. Przez pół dnia miałam cztery i miałam mentalny nieogar :P A trzy to jest tak akurat w sam raz.
2. W jakim stopniu identyfikujesz się ze swoimi postaciami?
Z Lukiem nie bardzo. To postać, którą bardzo lubię, określiłam zdecydowanie jej charakter i dobrze mi się nim pisze, ale ze mną nie ma zbyt wiele wspólnego. Dla mnie jest to dosyć trudne; reagować nim tak, jak on by reagował, odrzucić pierwiastek osobisty. Frigg to jeszcze lwiak, więc ciężko powiedzieć. Na razie planuję rozwinąć w niej więcej z mojego charakteru, ale czas pokaże. Póki co wczucie się w nią nie sprawia mi problemu, w jakiś sposób (na jej etapie) się z nią identyfikuję. Chyba postępowałabym jako taki kociak podobnie. Co do Deriona to już inna bajka. Bo ta postać jest mi bardzo bliska. Nie miałam okazji rozegrać nim wiele wątków, ale planuję dużo, generalnie charakter nie jest mój, ale będzie miał większe stężenie mnie w sobie niż którakolwiek z dotychczasowych postaci.
3. Wolisz pisać rzadziej, ale dłuższe posty czy częściej, ale krótsze?
Lubię pisać często, tzn. napisać jakąś rozmowę/spotkanie w jeden wieczór. Akcja-reakcja xD Jeśli jest okazja do takiego szybkiego pisania to raczej nie dbam o długość, raczej kondensuję informacje zawarte w poście. Wypada to wtedy naturalnie. Jeśli jakiś wątek obejmuje więcej postaci, czy osoby te wchodzą rzadziej, to wtedy piszę dłużej. No i oczywiście wszystko zależy od sytuacji. Jeśli mojej postaci nazbierało się trochę we łbie, to siłą rzeczy napiszę jeden długi post zamiast pięciu.
4. Co umiesz ugotować?
Jestem do tego zmuszona. Trudno nazwać to gotowaniem, ale surowego mięsa nie jadam.
5. Też zdarza ci się zrobić herbatę i przypomnieć sobie o tym po godzinie?
Jak ja to znam... Nawet potrafię sobie zrobić tę herbatę i trzymać ją przed sobą, między mną a laptopem, i zorientować się po godzinie, że jej nie tknęłam xD


Kim chcesz być w przyszłości?
Czy presja czasu motywuje cię do działania, czy raczej dezorientuje?
Lubisz rysować?
Gdzie (pomijając kwestie finansowe i techniczne transportu) chciałabyś/chciałbyś zjeść bożonarodzeniowy obiad?
Czy lubisz ser pleśniowy?


RE: 5 pytań - Nahuel - 08-11-2013

Kim chcesz być w przyszłości?
kimś, kto pracuje słowem i dowodzi pewnym zespołem ludzi - wtedy czuję się jak ryba w wodzie. a idealnie? napiszę kiedyś powieść, może zbiór reportaży, za którą dostanę Pulitzera.
Czy presja czasu motywuje cię do działania, czy raczej dezorientuje?
zdecydowanie motywuje. jeśli coś mam zrobić "w wolnym czasie" albo "jak będziesz miała chwilę", to w ogóle tego nie zrobię. po prostu zapomnę.
Lubisz rysować?
tak, chociaż frustruje mnie to, że ręka nie umie oddać tego, co widzi wewnętrzne oko.
Gdzie (pomijając kwestie finansowe i techniczne transportu) chciałabyś/chciałbyś zjeść bożonarodzeniowy obiad?
w domu. bo mama piecze fantastyczną gęś i zamierzam ją zjeść całą <3
Czy lubisz ser pleśniowy?
tak... ale nie sam - uwielbiam np sos z gorgonzoli do polędwiczek wieprzowych.


1. zapamiętujesz lepiej obrazy czy słowa?
2. jaka piosenka utknęła Ci ostatnio w głowie?
3. wolisz pisać sesje lekkie, które piszesz "z palca", czy takie, przy których musisz się starać i myśleć?
4. co robisz, kiedy musisz dotrwać do końca zajęć, ale umierasz z nudów? ._.
5. na jakie pytanie nie chciałobyś tutaj odpowiadać?


RE: 5 pytań - Derion - 08-11-2013

1. zapamiętujesz lepiej obrazy czy słowa?
Obrazy. Jestem stuprocentowym wzrokowcem.
2. jaka piosenka utknęła Ci ostatnio w głowie?
"Society" Eddiego Veddera
3. wolisz pisać sesje lekkie, które piszesz "z palca", czy takie, przy których musisz się starać i myśleć?
Uwielbiam główkować, dlatego doceniam wyzwania rzucane przez osoby, z którymi piszę i raczej to jest coś, w czym się lepiej czuje.
4. co robisz, kiedy musisz dotrwać do końca zajęć, ale umierasz z nudów? ._.
Staram się nie patrzeć na zegar.
5. na jakie pytanie nie chciałobyś tutaj odpowiadać?
Chciałabym odpowiadać na pytania dotyczące forum (postaci, wątków...), a nie mnie osobiście, ale takie też nie są złe.

1. Jaka jest Twoja ulubiona postać na forum i dlaczego ją lubisz?
2. Czy planujesz daleko w przód wątek Twojej postaci?
3. Wolisz pracować przy sztucznym, czy naturalnym świetle?
4. Lubisz styl TLK? (było, wiem, ale ciekawi mnie opinia innych)
5. Czy ryba i kawa pasują do siebie?


RE: 5 pytań - Skanda - 08-11-2013

1. Jaka jest Twoja ulubiona postać na forum i dlaczego ją lubisz?
Raczej ciężko mi będzie wybrać, bo tych, które lubię jest całkiem pokaźna grupka no ale w samej czołówce są chyba Nkiruma, Vasanti Vei i Frigg (jaram się nią, przyznaję)-zarówno przez designy, jak i styl pisania, wątki etc. Są jeszcze starsze, już nieaktywne, które też bardzo lubiłam no ale przeszłość, to przeszłość.
2. Czy planujesz daleko w przód wątek Twojej postaci?
Nie powiem, że nie zdarza mi się snucie domysłów o tym, co mogłoby się stać, ale nigdy z góry nie planuję tego, co się stanie bo i jaki miałoby to sens?
3. Wolisz pracować przy sztucznym, czy naturalnym świetle?
Jakoś nigdy się nie zastanawiałam, ale chyba postawię na naturalne-nie oszukuje przy odbiorze barw.
4. Lubisz styl TLK? (było, wiem, ale ciekawi mnie opinia innych)
Teraz to już sama nie wiem, bo o ile cieszy oczy w bajce, to na dA i innych podobnych stronach zaczął ustalać jakieś dziwne kanony w anatomii, które niekiedy zdają się górować nad matką naturą. Muszę przyznać, że ta kwestia to mój czuły punkt- mogłabym na to marudzić godzinami, ale nie chcę tu przynudzać swoim hejtem >3
5. Czy ryba i kawa pasują do siebie?
Nie miałam okazji spróbować i chyba przy tym zostanę.

1.Stosunek Twojej postaci do młodych i czy z własnej woli chciałaby mieć/ma swoje własne.
2. Hirołsy?
3. Masz tumblra? Jeśli tak, to co o nim myślisz?
4. Grechuta, Turnau-lubisz?
5. Potrafisz wychodzić z ciekawymi inicjatywami w fabule czy jesteś tylko typem biernego/reagującego?


RE: 5 pytań - Eliana - 10-11-2013

1.Stosunek Twojej postaci do młodych i czy z własnej woli chciałaby mieć/ma swoje własne.
Napiszę tu o Elce, bo w sumie to jest całkiem ciekawe. El lubi dzieci, ale swoich nie chce mieć, bo wie, że to by było za dużo obowiązków i ograniczeń, a że ich nie lubi, to je odrzuca, proste xp
2. Hirołsy?
Marvel.
3. Masz tumblra? Jeśli tak, to co o nim myślisz?
Nie mam i nie chce mi się przeglądać. Wole We Heart It, a tumblra to tylko Moronkowej odwiedzam.
4. Grechuta, Turnau-lubisz?
Jestem do nich nastawiona neutralnie.
5. Potrafisz wychodzić z ciekawymi inicjatywami w fabule czy jesteś tylko typem biernego/reagującego?
Lubię, nawet bardzo, aczkolwiek czasami wolę, aby to osoba z którą aktualnie prowadzę wątek zasugeruje coś ciekawego c:



1. Lubisz kabarety?
2. Kino, czy Teatr?
3. Czy kiedykolwiek, zdarzyło Ci się dać pieniądze jakiemuś żebrakowi, bądź osobie, zupełnie sobie nie znajomej, która Cię o to poprosiła?
4. Twój stosunek do alkoholu i papierosów?
5. Chciałbyś/Chciałabyś powrotu Złej Ziemi na forum?


RE: 5 pytań - Raphaela - 10-11-2013

1. Lubisz kabarety?
Dobre kabarety nie są złe :P
2. Kino, czy Teatr?
Ciężko mi wybrać, mimo wszystko nie porównywałabym do siebie tych dwóch. To kina wybieram się częściej, ale do niego to prościej jakoś niż do teatru. I chyba tak bezpieczniej… tak mi się trafiało że spektakle na których byłam lasowały mózg (dosłownie przy Pawiu Królowej) lub wprawiały w dziwny nastrój (całe szczęście posiada się towarzystwo które jakoś cię przytrzyma przy życiu o tej późnej porze. Zbyt duża częstotliwość tego może być szkodliwa xP. Ale jest bardziej prawdopodobne, że coś cię zaskoczy, stanie się coś niespodziewanego, miłego, śmiesznego, przez to, że wszystko dzieje się na żywo a z aktorami można mieć kontakt (i z prawdziwym dymem papierosowym, khu…)
3. Czy kiedykolwiek, zdarzyło Ci się dać pieniądze jakiemuś żebrakowi, bądź osobie, zupełnie sobie nie znajomej, która Cię o to poprosiła?
Nie jestem pewna, ale możliwe…
4. Twój stosunek do alkoholu i papierosów?
Fe. Może alkohol mi kiedyś od-brzydnie, ale na razie to meh…
Jak ktoś pali obok mnie to przestaje oddychać i ulatniam się "D
5. Chciałbyś/Chciałabyś powrotu Złej Ziemi na forum?
Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, ja nie z tych czasów.




1. Chodzisz do teatru?
2. Jadłaś/eś kiedyś sushi? Jak tak to jak smakowało?
3. Chciałbyś mieć własny domek w lesie z działką? "D
4. Często miewasz katar? : x
5. Aspekt forum który ci się nie podoba/zmieniłbyś


RE: 5 pytań - Tunai - 10-11-2013

1. Chodzisz do teatru?
Tak sama z siebie to nie, ale jak idziemy do teatru z klasą to nie mam nic przeciwko
2. Jadłaś/eś kiedyś sushi? Jak tak to jak smakowało?
Niestety nie miałam okazji spróbować, a jestem bardzo ciekawa jak smakuje.
3. Chciałbyś mieć własny domek w lesie z działką? "D
Ooo tak, jedno z moich marzeń.
4. Często miewasz katar? : x
To zależy od pary roku, w wiosnę i lato mam przez cały czas, ale w jesień i zimę to jakoś mi nie przeszkadza.
5. Aspekt forum który ci się nie podoba/zmieniłbyś
Podoba mi się tak jak jest, nic bym nie zmieniała.

1. Myślałaś/eś by przejść na wegetarianizm
2. Miałeś kiedyś sen w którym zginął ktoś bliski
3. Lubisz horrory?
4. Miałeś jakąś wstydliwą sytuację która odmieniła twoje życie.
5. Chciał/abyś być kiedyś sławny/a lub poprostu pokazać swój talent.


RE: 5 pytań - Derion - 10-11-2013

1. Myślałaś/eś by przejść na wegetarianizm?
Tak, po piosence "Meat is murder" The Smiths. Trzymało mnie przez tydzień, ale mięsożerna natura zwyciężyła.
2. Miałeś kiedyś sen w którym zginął ktoś bliski?
Nie potrafię sobie przypomnieć, ale bardzo prawdopodobne. Raczej na pewno. Ale nic mi nie przychodzi teraz do głowy. (Również bardzo prawdopodobne, że to ja kogoś bliskiego wysłałam na tamten świat.)
3. Lubisz horrory?
Lubię. Dobre, z ciekawą fabułą, ale i te idiotyczne, dla beki.
4. Miałeś jakąś wstydliwą sytuację która odmieniła twoje życie?
Nie.
5. Chciał/abyś być kiedyś sławny/a lub poprostu pokazać swój talent?
Nie chciałabym być sławna, a swój "talent" pokazuję na devie xD


Czy chciałbyś/chciałabyś być przywódcą (lub pracować na najwyższym stanowisku)?
Czy omijasz stąpania po pęknięciach idąc po chodniku, czy raczej nie zwracasz na to uwagi?
Podoba ci się szata graficzna tego forum?
Którą ze swoich postaci darzysz największą sympatią? Dlaczego?
Miałeś/miałaś kiedyś wymyślonego przyjaciela?


RE: 5 pytań - Felija - 20-11-2013

Czy chciałbyś/chciałabyś być przywódcą (lub pracować na najwyższym stanowisku)?
Na forum? Jasne, chyba to widać. :'D To daje spore pole do manewru przy rozwijaniu postaci. A w życiu... Nie wiem, ciężko powiedzieć. Na chwilę obecną raczej nie czułabym się wtedy pewnie, a kiedyś - kto wie? Na pewno mogę przyznać, że lubię organizować różne imprezy, przyjazdy, spotkania.
Czy omijasz stąpania po pęknięciach idąc po chodniku, czy raczej nie zwracasz na to uwagi?
Prawie zawsze omijam.
Podoba ci się szata graficzna tego forum?
Tak, jest przyjemna dla oka. Ale widzę ją już od ponad roku, więc jeśli ktoś potrafiłby zrobić nową, to byłoby bardzo miło.
Którą ze swoich postaci darzysz największą sympatią? Dlaczego?
Um, ciężkie pytanie. Na pewno nie Vei. Największą więź czuję z Felką, ale gdy musi ponosić nieprzyjemne konsekwencje swoich czynów, to zdarza mi się o niej pomyśleć: "dobrze ci tak!". Shiya jest urocza, bo to kocię. Ines jest taka niewinna, ale też nie jednoznacznie sympatyczna - różnie reaguje w różnych sytuacjach...
Ale jeśli chodzi o to obdarzanie sympatią, to chyba postawię na Serret. To moja jedyna postać, która naprawdę chce szerzyć pozytywny stosunek do świata, pomagać innym, dostrzegać dobro w każdej osobie etc. A że nie zawsze intencje idą w parze z efektem i zdarza się jej zachować nie do końca adekwatnie do sytuacji, to tylko sprawia, że mam jeszcze większą ochotę ją przytulić. :'D
Miałeś/miałaś kiedyś wymyślonego przyjaciela?
Oczywiście, w podstawówce (w gimnazjum to już miałam postacie na forach). Miałam kilka takich, ym, postaci/towarzyszy, ale zdecydowanie najważniejszy był taki jakby świetlisty kościany smok zainspirowany dwoma bestiami - z Yu-Gi-Oh! i bodajże Duel Mastes. Nazywał się Laki (nie mam pojęcia dlaczego). Później próbowałam go rysować, ale, em... Może za parę lat coś mi z tego wyjdzie.

1. Jesteś prawo- czy leworęczny/a?
2. Zdarza(ło) ci się spotykać z ludźmi poznanymi przez internet?
3. Ile masz postaci? (ogólnie, nie tylko na forum)
4. Ulubiony język?
5. Gdybyś założył/a postać na KL, która byłaby dokładnym odzwierciedleniem ciebie, to jakiego by była gatunku, jak by wyglądała i do jakiego stada by ona należała?


RE: 5 pytań - Mino Eive - 20-11-2013

1. Jesteś prawo- czy leworęczny/a?
Prawo.
2. Zdarza(ło) ci się spotykać z ludźmi poznanymi przez internet?
Nie, boję się ludzi z internetu :(
3. Ile masz postaci? (ogólnie, nie tylko na forum)
Z 10 może.
4. Ulubiony język?
Angielski i Rosyjski.
5. Gdybyś założył/a postać na KL, która byłaby dokładnym odzwierciedleniem ciebie, to jakiego by była gatunku, jak by wyglądała i do jakiego stada by ona należała?
Hmmm, lew. Bądź hybryda lwa i geparda. Stado, świt, to na pewno, a wygląd.. Coś jak Padme, albo nawet ona.




1. Słuchasz reggae?
2. Paliłeś/aś kiedyś Marichuanę? Jaki masz do niej stosunek, co sądzisz o ludziach, którzy ją palą?
3. Gdybyś mógł/mogła wybrać styl jakiegoś grafika, to kto by to był? (w sensie by rysowac identycznie jak ona/on)
4. Jaką masz samoocenę?
5. Opisz swój pokój!


RE: 5 pytań - Ariusz - 20-11-2013

1. Jesteś prawo- czy leworęczny/a?
-Byłam leworęczna, ale mnie babcia skutecznie przestawiła na prawą. Teraz nie umiem lewą zrobić nic xD
2. Zdarza(ło) ci się spotykać z ludźmi poznanymi przez internet?
-Nigdy >-> Panie, jak ja się stracham przed tym TvT
3. Ile masz postaci? (ogólnie, nie tylko na forum)
-http://fav.me/d4dh8fk około tego heeh. Bo 2 muszę odjąć, 2 dodać, to może równe wyjdzie ;)
4. Ulubiony język?
- O-o Zagięłaś mnie. Polski kocham, bo go umieją umieć tylko Polacy |D mamy bardzo mało podstawy, dużo wyjątków. wszystek pamięciówka. Angielski jest łatwy, ale czasem brakuje mi w nim polotu, francuskiego nienawidzę. Wkrótce poznam języki programowania to powiem, który kocham najbardziej xD A ruski jest śmieszny, ale kochany.
5. Gdybyś założył/a postać na KL, która byłaby dokładnym odzwierciedleniem ciebie, to jakiego by była gatunku, jak by wyglądała i do jakiego stada by ona należała?
-Hm. Gryzoń, to na pewno, byłaby satynowa, ślepia albo czerwone, stado... w sumie do każdego miałabym uzasadnienie- LZ bo nie neguję autorytetów, żyć ładnie i grzecznie mi się uśmiecha, a co. SŚ- rodzinka, te sprawy, a zawsze też miałam zapędy jednocześnie do restrykcji prawa i łamanie cudzych *giggle* i jakoś tak. SK? Tak samo jak ari- wierna ze mnie suka, więc jakby mi tam wszystko pięknie powmawiano-to pewno. Szczególnie iż to takie cudne dziwaki, co lud ma je gdzieś, więc hehh "D

Padmełłę, damn you.

1. Słuchasz reggae?
-Nope
2. Paliłeś/aś kiedyś Marichuanę? Jaki masz do niej stosunek, co sądzisz o ludziach, którzy ją palą?
-Nie paliłam. A ci co palą- a proszę. Bardziej nienawidzę alkoholu. Jak on jest legalny, to już kurka niech se i marihuana będzie.
3. Gdybyś mógł/mogła wybrać styl jakiegoś grafika, to kto by to był? (w sensie by rysowac identycznie jak ona/on)
-Alex Pardee o3o
4. Jaką masz samoocenę?
-Hm. Mam świadomość swej beznadziejności i uniżenia, znam swe wady i zalety, które gdy ktoś mi zarzuci-zgadzam się. Lecz jak mi zacznie lud wmawiać coś co jest po prostu w kontrze z rzeczywistością-zabijam.
5. Opisz swój pokój!
-Średniej wielkości, w kształcie litery L, zielone ściany, w kolorze obwódki wokół Ariowego ava, Panele do połowy ścian, bajzel wszędzie, blat i zlew *v* kocham je. Dużo oświetlenia, wielkie biurko, jednoosobowe łóżko i legowisko dla psa, wraz z koszem z zabawkami.

1. Wolisz sporty z piłką, gdzie celem jest coś z ową zrobienie, czy takie, w których pracujesz głównie swym ciałem? (gimnastyka, skoki, jazda konna etc)
2. Nocny Marek, czy ranny ptaszek?
3. Wolisz chłodny przewietrzony pokój, czy cieplutki, ale nieco zatęchły xD?
4. Masz kalendarz/notatnik/ cokolwiek, w którym zapisujesz i planujesz sprawunki na przyszłe tygodnie?
5. Kartkówka, którą można odrzucić z puli vs sprawdzian, który można poprawiać? (z materiału, którego nie kumasz ni krzty)



RE: 5 pytań - Mino Eive - 20-11-2013

1. Wolisz sporty z piłką, gdzie celem jest coś z ową zrobienie, czy takie, w których pracujesz głównie swym ciałem? (gimnastyka, skoki, jazda konna etc)
Oczywiście, że "cielesne", konie, nie?
2. Nocny Marek, czy ranny ptaszek?
Noc jest dla mnie.
3. Wolisz chłodny przewietrzony pokój, czy cieplutki, ale nieco zatęchły xD?
Chłodny XD
4. Masz kalendarz/notatnik/ cokolwiek, w którym zapisujesz i planujesz sprawunki na przyszłe tygodnie?
Nie, albo zapamiętuję, albo wszystko wychodzi mega spontanicznie :3
5. Kartkówka, którą można odrzucić z puli vs sprawdzian, który można poprawiać? (z materiału, którego nie kumasz ni krzty)
Sprawdzian. I to na czerwono i to, więc lepiej móc poprawić, nie?


1. Łatwiej gra Ci się samcami, czy samicami?
2. Twoja pasja, hobby?
3. Ulubiona creepypasta?
4. Suszysz włosy po umyciu?
5. Dlaczego twoja postac ma tak na imię, a nie inaczej? (ta, którą odpowiadasz na te pytania xp)
_


RE: 5 pytań - Ariusz - 21-11-2013

1. Łatwiej gra Ci się samcami, czy samicami?
-Ogólnie fabularnie chyyba samcami/wisi mi to, za to w związkach-absolutnie babą.
2. Twoja pasja, hobby?
-KONIE Panie, no i rysianie *szkrobu* mało oryginalne, ale oj tam uvu Jest masa innych rzeczy, ale to jest to naj naj
3. Ulubiona creepypasta?
-co? xD
4. Suszysz włosy po umyciu?
-Nope! Zawsze schną same. Zajmuje im to 20-30 minut soł, not bad xD
5. Dlaczego twoja postac ma tak na imię, a nie inaczej? (ta, którą odpowiadasz na te pytania xp)
-bo przeglądałam imiona i mi się spodobało xD Ludowi też się zwykle podoba hehheh

1. Wolisz myć się wieczorem, czy może też rano?
2. Lubisz biwakowanie, gotowanie sobie na kuchence polowej etc, czy musi być czysto i cywilizowanie?
3. Masz jakieś ludzkie postacie? Bądź shapeshifterów?
4. Komiks powinien być wspaniale dopracowany (włosek po włosku), czy prosty (płaskie plamy etc)?
5. Podoba ci się jak ktoś mówi po angielsku, ale ma takie śmieszne twarde "r"?


RE: 5 pytań - Castiel - 22-11-2013

1. Wolisz myć się wieczorem, czy może też rano?
- Wieczorem. Rano wstaję zwykle 20 po siódmej, więc gdybym miał się jeszcze dodatkowo myć z rana... To prawdopodobnie bym się załamał xD
2. Lubisz biwakowanie, gotowanie sobie na kuchence polowej etc, czy musi być czysto i cywilizowanie?
- Uwielbiam. Naprawdę uwielbiam takie 'spartańskie' warunki.
3. Masz jakieś ludzkie postacie? Bądź shapeshifterów?
- A owszem. Nawet kilka.
4. Komiks powinien być wspaniale dopracowany (włosek po włosku), czy prosty (płaskie plamy etc)?
- Jestem zwolennikiem prostoty. Baj de łej - plamy, moim zdaniem, dają więcej uroku, niżeli skrupulatność i szczegółowa dokładność. Czasem prostsze jest lepsze.
5. Podoba ci się jak ktoś mówi po angielsku, ale ma takie śmieszne twarde "r"?
- Szczególnie w piosenkach ^^

1. Czy masz uraz do ludzi, którzy starają się pokazać światu, że są najlepsi, nie dostrzegając własnych wad?
2. Lubisz tradycyjne, polskie potrawy, czy jednak wolisz przysmaki z zagranicy?
3. Co sądzisz o polskich zespołach rockowych i heavy metalowych?
4. Jak długo jesteś już na forum?
5. Gdyby nagle postawiono Cię przed faktem, iż musisz wyjechać na opuszczoną wyspę i pozwolono Ci zabrać jedną rzecz, co byś ze sobą zabrał?