Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - Ariusz - 02-03-2014

1. Ulubiony język zagraniczny?
-Hm. Ulubiony. Na pewno nie francuski, panie, ohyda xD fuj. Ulubiony... ruski jest uroczy, angielski łatwy, czeski brzmi dla nas śmiesznie, wschodnie języki absolutnie nie dla mnie, norweski jest straaasznie niemelodyczny. Łacina? zdechlak xD Nie, nie mam zdania.
2. Podoba Ci się polski dubbing?
-To... baardzo zależy. W większości animacji tak. Są wyjątki i są one zwykle poważne. Jeśli jednak chodzi o wszystko co animacją nie jest- absolutnie proszę mi tego pana zwanego polskim dubbingiem wyprosić
3. Gdybyś miała/miał możliwość wybrania universum, w jakim mógłbyś/mogłabyś żyć, do jakiego byś się udała? Oczywiście nie byłoby odwrotu.
-Ale takiego istniejącego już w fikcji literackiej, czy mam sobie stworzyć xD? Bo ja wiem, czy to nasze mi tak nie odpowiada? Czemu miałabym gdziekolwiek iść?
4. Gdyby rasy fantasy były prawdziwe, kim byś był/a? Zostałbyś/zostałabyś człowiekiem?
-Raczej tak. Mogłabym względnie zostać jakimś anthroskiem, ale nic ponadto.
5. Co najbardziej lubisz rysować?
-Hm. Konie. Szczególnie ich nogi (co jak Alsu potwierdzi mi nie idzie), acz też ludzi, bardziej anthro, bo można dziwne rzeczy stworzyć. Na pewno nic jednak realistycznego, zawsze lubię zejść sobie na luźniejsze pole manewru. Wolałabym bardziej pytanie, które zadam jako pierwsze.

/KAJ ZABIJĘ CIĘ ŁYŻECZKĄ TY NIECNOTO/

1. o czym najbardziej lubisz pisać?
-O przeżyciach wewnętrznych jak mniemam.
2. jakiego artystę muzycznego ostatnio katujesz?
-Hm... U mnie to szatkownica jedna wielka xD Acz na półeczce sobie leży Glenn Miller.
3. chciałobyś spotkać kosmitę?
-To bardzo bardzo zależy, czyż nie xD?
4. kot kładzie mi się na ręce, chcesz go pozdrowić? xd
-Łajzę? Zawsze <3!
5. będziesz głosowało w wyborach, w których będziesz mogło?
-...*orientuje się iż jest pełnoletnie* podejrzewam iż jednak nie ._." *wybory pod tytułem wybierz mniejsze zło, hah*

1. Czym najbardziej lubisz tworzyć?
2. Ulubiony ptak?
3. Jeśli słuchać muzyki, której akurat nie ma się na kasetach/ winylach/ płytkach, a poprzez przeglądarkę nim się ściągnie- bardziej wrzuta czy bardziej yt?
4. Ulubiony syrop do herbaty? (czy czegokolwiek tam)
5. Gustujesz może w gofrach? Jeśli tak- jakich najbardziej?


RE: 5 pytań - Giza - 02-03-2014

1. Czym najbardziej lubisz tworzyć?
~hm... chyba copicami, promarkerami i tymi podobnymi.

2. Ulubiony ptak?
~jestem od dziecka milośniczką wszystkich ptaków, ale w szczególności papug (moje ulubione to chyba żako, ary modre, hiacyntowe i ararauany, ale szczególne miejsce w moim sercu zajmują i niepodzielnie w nim panują przesłodkie, złośliwe nimfy), oraz sów (wydaje mi się, że najbardziej lubię płomykówki i puchacze), poza tym niezrównane w świecie ptaków krukowate

3. Jeśli słuchać muzyki, której akurat nie ma się na kasetach/ winylach/ płytkach, a poprzez przeglądarkę nim się ściągnie- bardziej wrzuta czy bardziej yt?
~jak dla mnie bardziej yt.

4. Ulubiony syrop do herbaty? (czy czegokolwiek tam)
~zwykle nie leję do herbaty niczego, co zabija jej smak. ewentualnie poza bawarkami lubię ewentualnie posłodzić syropem z pigwy, aczkolwiek nie przepadam za słodką herbatą.

5. Gustujesz może w gofrach? Jeśli tak- jakich najbardziej?
~raczej nie


_

1. Top 5 ulubionych filmów animowanych pełnometrażowych?
2. Ulubiony przedmiot z czasów szkolnych?
3. Lubisz zawierać nowe znajomości?
4. Lubisz gryzonie? Jeśli tak, to jakie najbardziej?
5. Jesteś przeciwny/a wywozowi koni na rzeź z Polski? xd *brak pomysłu na pytanie*


RE: 5 pytań - Padme - 02-03-2014

1. Top 5 ulubionych filmów animowanych pełnometrażowych?
-Kolejność przypadkowa: Król Lew (1 i 2), Zakochany Kundel(1 i 2), 101 dalmatyńczyków, Mustang z dzikiej doliny i Oliwer i Spółka.
2. Ulubiony przedmiot z czasów szkolnych?
- Czasów szkolnych, które nadal trwają hehe. Hmmm, wacham się między Angielskim a Chemią, ale chyba chemia.
3. Lubisz zawierać nowe znajomości?
- Pewnie.
4. Lubisz gryzonie? Jeśli tak, to jakie najbardziej?
- Lubie, ale bardziej traktuje je jako pożywienie dla mojego przyszłego węża :') Myszki.
5. Jesteś przeciwny/a wywozowi koni na rzeź z Polski? xd *brak pomysłu na pytanie*
- Konie są istotną częścią mojego życia, więc trudno żebym nie była przeciwna.



1. GG czy Skype?
2. Co sądzisz o zdobywaniu fejmu na asku?
3. Próbowałeś/aś kiedykolwiek jakiś narkotyków? (zioło się do nich zalicza)
4. Co chciałbyś zmieni na forum najbardziej?
5. Czekolada biała, czy mleczna i jakiej firmy najlepsza?


RE: 5 pytań - Skanda - 03-03-2014

1. GG czy Skype?
-Skype, bo gg w ogóle nie używam, jakoś mi się przejadło.

2. Co sądzisz o zdobywaniu fejmu na asku?
-E nie wiem, ale strasznie żałosne jest udostępnianie tego gówna na fb i żebranie o pytania. Rodzice poświęcali dziecku za mało uwagi, to teraz potrzebuje żeby anonimy z internetów interesowały się jego orientacją seksualną i tym czy już się zdążyło rozdziewiczyć.

3. Próbowałeś/aś kiedykolwiek jakiś narkotyków? (zioło się do nich zalicza)
-Jeszcze nie.

4. Co chciałbyś zmieni na forum najbardziej?
-Zaangażowanie użytkowników. W bardzo dużym skrócie.

5. Czekolada biała, czy mleczna i jakiej firmy najlepsza?
-Nie wiem, jakoś specjalnie nie przepadam za czekoladą, ale jak już mam chęć to lubię te z okienkiem, jakiejkolwiek firmy jest.


1. Praca którą odbębniasz, ale dostajesz dobrą pensję czy taka, którą uwielbiasz, ale niekoniecznie dobrze płatna?
2. Odwołując się do poprzedniego-jaka mogłaby to być praca?
3. W jakim wydarzeniu kulturalnym miałoś ostatnio okazję uczestniczyć?
4. Cel, do którego dąży Twoja postać. W końcu każdy jakiśtam ma.
5. Palisz? Paliłeś/aś?


RE: 5 pytań - Nkiruma - 03-03-2014

jaki bulszit właśnie piszesz ze mną na gg, mendo xD

1. Praca którą odbębniasz, ale dostajesz dobrą pensję czy taka, którą uwielbiasz, ale niekoniecznie dobrze płatna?
dobra pensja. dzięki temu mogę robić też to, co uwielbiam, a jak mi się zmieni, to zacząć inną rzecz, którą uwielbiam. poza tym pieniądze, mimo wszystko, ułatwiają życie o wiele małych dupereli.
2. Odwołując się do poprzedniego-jaka mogłaby to być praca?
na przykład w korpo, która z grubsza polega na przesyłaniu papierów z pionu do pionu i pisaniu projektów, które lądują w szufladzie na wieczne niezrealizowanie. dosyć frustrujące, ale stabilne i dobrze płatne.
3. W jakim wydarzeniu kulturalnym miałoś ostatnio okazję uczestniczyć?
w opowiadaniu baśni fińskich na żywo *.*
4. Cel, do którego dąży Twoja postać. W końcu każdy jakiśtam ma.
która, bo mam ich sześć? xD
piszę z Nkirumy: silne stado, być opoką dla Alve, pokój (w znaczeniu naturalnej równowagi) na świecie.
5. Palisz? Paliłeś/aś?
nie, śmierdzi.


1. co Cię najbardziej drażni w cudzych postach (odpisach)?
2. a co najbardziej cieszy?
3. polecisz mi jakąś muzykę? powinna być rock/blues/country, gitara, męski wokal. bardzo chętnie coś mało znanego i melodyjnego.
4. ulubiony sok owocowy?
5. plany na najbliższy miesiąc?


RE: 5 pytań - Ariusz - 03-03-2014

1. co Cię najbardziej drażni w cudzych postach (odpisach)?
-Jak ktoś źle rozumie bądź przeinacza twe słowa, uuh! Oczywiście może to nie być wina partnera-do-rp, ale... gr. Oczywiście pomijam sprawy oczywiste jak ubogi słownik, zła składnia, jedno zdanie jako cały post etc. choć i tak najgorsze jak biedak nie wie jak akcję pchnąć i ty też i tak każdy wali posty o niczym, byle ten drugi ruszył dupsko
2. a co najbardziej cieszy?
-Jak mogę sobie spokojnie na akcję reagować, bo nie powiem, w życiu to kimś kto wątki wymyśla tak true really sam... byłam bardzo, bardzo mało. Cieszy mnie gdy ktoś no, przeciwieństwo pierwszego pytania, dobrze odczytuje me intencje, jest wyrozumiały i widocznie daje znać iż chce interakcji z mą postacią? Chyba, ze fabuła wymaga focha i ignorancji ale xD
3. polecisz mi jakąś muzykę? powinna być rock/blues/country, gitara, męski wokal. bardzo chętnie coś mało znanego i melodyjnego.
-Uh... wymagasz ode mnie D: A ostatnio to albo czym sami zarzucamy na forum albo jakieś ni z nosa piosenki z np calineczki... wybacz. Sama mam deficyt czegoś o co mię prosisz D:
4. ulubiony sok owocowy?
-Grejpfrut och!
5. plany na najbliższy miesiąc?
-Skończyć wszystkie zamówienia i mieć z tym spokój, zacząć szkolenie obronne psia, w końcu ogarnąć imprezę urodzinową kol i pojechać do Alsu. I zaliczyć wszystkie sprawdziany na ocenę co najmniej dobrą a i w paru przypadkach, a nawet większości aspiruję wyżej.

1. Pisać- na kartce w linie, kratkę czy pustą?
2. Długopis vs pióro
3. Czy w razie potrzeby bierzesz coś na ból, czy wyznajesz "cierpienie kształtuje charakter" xD?
4. Z filozofią której epoki najbardziej byłobyś się w stanie zgodzić, bądź zrozumieć?
5. Częste mycie skraca życie?


RE: 5 pytań - Nahuel - 03-03-2014

1. Pisać- na kartce w linie, kratkę czy pustą?
od lat używam właściwie wyłącznie kratki, więc kratka.
2. Długopis vs pióro
pióro. zwykle mam dwa, jedno z czarnym tuszem, jedno z kolorowym. i jeszcze bardzo lubię pisać cienkopisami.
3. Czy w razie potrzeby bierzesz coś na ból, czy wyznajesz "cierpienie kształtuje charakter" xD?
na mojej osobistej skali od 1 do 10, gdzie 1 to "bardziej swędzi niż boli", a 10 śmierć w agonii (najsilniejszym przeze mnie pamiętanym jest ból 8), leki przeciwbólowe biorę tak od poziomu 5: ból mnie "wciąga" i muszę się skupić, żeby myśleć o czymś innym, więc funkcjonuję z wyraźnie zmniejszoną sprawnością intelektualną (nie mówiąc o fizycznej).
4. Z filozofią której epoki najbardziej byłobyś się w stanie zgodzić, bądź zrozumieć?
przemawia do mnie pozytywizm: jak czegoś chcesz, to zacznij to budować metodą małych kroków. wielkie gesty i wielkie symbole też są potrzebne, bo scalają społeczeństwo, ale one są wisienką na torcie czy szczyptą soli w daniu, a nie fundamentem. (mieszanie metafor ftw.)
5. Częste mycie skraca życie?
tak. otoczeniu.


1. grasz w pięć pytań, bo lubisz, czy bo się nudzisz?
2. przecinki i szerzej cała interpunkcja?
3. jeśli oglądasz w sieci głupie obrazki, korzystasz z polskich serwisów czy angielskich? (nie podejrzewam innych języków, ale jak używasz, to śmiało)
4. co robisz z komórką, kiedy śpisz?
5. w łóżku piętrowym dół czy góra?


RE: 5 pytań - Derion - 03-03-2014

Dla Kajuszka, może się spodoba:
Jack Savoretti - Not Worthy (Otwierająca piosenka jego drugiego albumu, moim zdaniem ciekawiej poprowadzonego od pierwszego, ale jakby Ci się ten spodobał, to i do "Between the Minds" bardzo zachęcam, jest tam kilka perełek.)

1. grasz w pięć pytań, bo lubisz, czy bo się nudzisz?
Bardzo lubię.
2. przecinki i szerzej cała interpunkcja?
Ale o co chodzi? Hah, dość często zdarza mi się pogłębiać swoją wiedzę z tego zakresu, lubię wiedzieć, jak pisać, lubię pisać poprawnie. Na poważnie to na poważnie. Ale w sb czy pisząc na gadu to zlewam rzecz jasna, sadząc celowe błędy, gardząc kropkami i składnią.
3. jeśli oglądasz w sieci głupie obrazki, korzystasz z polskich serwisów czy angielskich? (nie podejrzewam innych języków, ale jak używasz, to śmiało)
Nie oglądam w sieci głupich obrazków, nawet nie wiem, gdzie by można było takie znaleźć poza kwejkiem. Serio. Jak potrzebuję jakiegoś mema to se wklepuję tagi w guglach.
4. co robisz z komórką, kiedy śpisz?
Eeee... nic? Raczej nie dochodzi między nami do żadnej interakcji podczas snu. Mogę jedynie nadmienić, że PRZED zaśnięciem zostawiam telefon gdzieś na półce lub biurku obok, byleby nie dzielił ze mną łóżeczka.
5. w łóżku piętrowym dół czy góra?
Jako dziecko góra, a teraz dół.

Co chciałobyś, żeby nie istniało?
Chciałobyś być sławne?
Jesteś ofensywne w prezentacji swojego zdania na jakiś temat (Twoje musi być na wierzchu)?
Ulubiona nie Twoja postać z forum? Dlaczego?
Co najbardziej lubisz na KLu?


RE: 5 pytań - Ariusz - 03-03-2014

Do głupich bardziej lub mniej obrazków polecam 9gag |D nieprzebrany wszechocean, z którego czerpie kwejk (z którego czerpią demoty)

Co chciałobyś, żeby nie istniało?
-To nie wybory miss, by rzec "woojny i choroby". Za wiele by to za sobą pociągnęło na wielorakie sposoby etc. Jakaś rzecz niższego rzędu może hm... papryka w kanapce z serem ot co
Chciałobyś być sławne?
-Absolutnie nie. Może wpływowe, ale tak bez zobowiązań, jak później Piłsudski się w cień wycofał a i tak był panem i władcą. Ale nope.
Jesteś ofensywne w prezentacji swojego zdania na jakiś temat (Twoje musi być na wierzchu)?
-Zawsze mówię iż nie, a w sumie jak się uprę to mnie nie przekonasz i ostatnie 3 gorsze musi być moje. Ale póki się nie uprę, a upieram się tylko na tematy konkretne i niektóre, nie mam co wywlekać na wierzch...albowiem nie ma co hah
Ulubiona nie Twoja postać z forum? Dlaczego?
-...To jest tyfuśnie niesprawiedliwe i zue pytanie. Postać jako postać, jej złożoność, konsekwencja i rozwój. Ach, ja przecież nie jestem tu nawet na tyle długo (przy naszym tempie akcji =v=) by móc dobrze zaobserwować zjawisko konsekwentnego rozwoju o. Choć Maya jest bardzo sensowna <D
Co najbardziej lubisz na KLu?
-Ludzi :"D (tych których lubię xD)

___

1. Kolor, którego wbrew lubienia jako tako nie użyłobyś jako pigmentu do farby pokrywąjacej ściany twego pokoju?
2. Pogląd na makijaż?
3. Flegmatyk, sangwinik, melancholik czy choleryk z ciebie słońce? (może hybryda?)
4. Liczba, przez którą nie znosisz mnożyć, dzielić? D:
5. Wiesz co to Rivanol? Jeśli tak, musiałoś go kiedyś użyć? jeśli tak, cóż się stało iż yup? *tu dum*


RE: 5 pytań - Derion - 04-03-2014

1. Kolor, którego wbrew lubienia jako tako nie użyłobyś jako pigmentu do farby pokrywąjacej ściany twego pokoju?
Nie chciałabym mieć zielonego pokoju, ale patrząc po moich ścianach można się spodziewać wszystkiego i chyba nie zamykam się na żaden kolor/kombinację kolorystyczną... ale ta zieleń przychodzi mi na myśl. Jakoś tak... chyba nie. Nie czuję się dobrze w zielonych sypialniach.
2. Pogląd na makijaż?
Pogląd na makijaż? Ezu, do czego to doszło, że dzisiaj trzeba mieć wyrobione POGLĄDY na każdy temat lol. Chyba odpowiem standardowo: nie mam nic przeciwko makijażowi dopóki waga tapety nie zaczyna przewalać tapeciarza na ryj.
3. Flegmatyk, sangwinik, melancholik czy choleryk z ciebie słońce? (może hybryda?)
Choleryk z domieszką melancholika*. Im więcej sangwinika w moim rozmówcy tym mniejsza szansa na dogadanie się. NO WAY. Żadnych sangwiników w moim życiu.
4. Liczba, przez którą nie znosisz mnożyć, dzielić? D:
Osiem. Zazwyczaj dzielenie mnożenie przez osiem muszę jakoś rozdzielić na dwa kroki.
5. Wiesz co to Rivanol? Jeśli tak, musiałoś go kiedyś użyć? jeśli tak, cóż się stało iż yup? *tu dum*
Eh, chyba nie. Coś mi świta, ale po wyguglowaniu stwierdzam, że nie używam podobnych leków zgodnie z ich przeznaczeniem... no co? Propolisol (chyba to ma takie samo zastosowanie) na gardziołko psikam, nie ma jak spirytem zabijać bakterie.

*w sumie nie wiem, nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłam test.... eee... Więc powyższa ocena jest podyktowana chwilą i moim dzisiejszym nastrojem, o. Musiałabym sobie odświeżyć te charakterystyki, żeby lepiej cokolwiek stwierdzić.

Herbata: siano w torebce czy liście?
Jakie rośliny masz u siebie w pokoju?
Czy czytasz na bieżąco wszystkie/większość wątków rozgrywanych na forum?
Największe wyzwanie jutrzejszego dnia?
Co robisz, by dłużący Ci się czas zleciał szybciej?


RE: 5 pytań - Ariusz - 04-03-2014

Rivanol to taki roztwór, którym się szwy przemywa xD

Herbata: siano w torebce czy liście?
-Kulka kwiatu jaśminu :"D epic. http://www.youtube.com/watch?v=TKQuGuattvo
Jakie rośliny masz u siebie w pokoju?
-Żadnych... miałam masę kaktusów i sukulentów, ale po tym jak tyle ich skrzywdziłam- już żadnych
Czy czytasz na bieżąco wszystkie/większość wątków rozgrywanych na forum?
-Nie wiem czy można to nazwać większością? Choć może... ale czytam czytam >v<
Największe wyzwanie jutrzejszego dnia?
-Waham się między nakazem rysowania węglem a pseudo próbną maturą z matmy. E tam
Co robisz, by dłużący Ci się czas zleciał szybciej?
-JA BŁAGAM BY BYŁO GO WIĘCEJ A TY MI O JEGO ZABIJANIU RZECZESZ chlip!

__
1. Nosisz jakąś biżuterię, tak bardziej na stałe? Codziennie kolczyki, jakiś wisiorek czy może bransoletki, hem?
2. Sałatkę owocową wolisz jeść łyżeczką czy widelcem?
3. Jak zaczęłoś swą och ach przygodę z rp?
4. Wolisz pisać rp na forum, czy bardziej prywatnie?
5. Paski versus grochy


RE: 5 pytań - Nahuel - 04-03-2014

1. Nosisz jakąś biżuterię, tak bardziej na stałe? Codziennie kolczyki, jakiś wisiorek czy może bransoletki, hem?
pierścionek, który dostałam od babci na osiemnaste urodziny. zdejmuję go tylko na wyjazdy nad wodę - kajaki czy nurki.
i w wakacje (letnie) noszę bransoletkę na kostce, od pierwszego do ostatniego dnia, bez wyjątków. pod prysznic, do łóżka, na wyjazdy.
2. Sałatkę owocową wolisz jeść łyżeczką czy widelcem?
palcami?
3. Jak zaczęłoś swą och ach przygodę z rp?
poszłam zastąpić przyjaciela na sesji. w szkole (podstawówka <3 ) nauczyciel historii założył kółko RPG i kazał mu albo znaleźć zastępstwo, żeby ktoś pokierował postacią, albo pogodzić się z jej stratą.
wsiąkłam.
4. Wolisz pisać rp na forum, czy bardziej prywatnie?
niekoniecznie na forum, ale z kimś - dla siebie nigdy nie kończę, ograniczam się do strzępków pomysłów i urywków zdań. im więcej osób to czyta, tym bardziej się staram, więc powinnam mieć publikę.
5. Paski versus grochy
paski.

1. znów kradnę: jak zaczęłoś grać w rp?
2. kiedy po ciężkim dniu wracasz do domu, jaki posiłek najlepiej doda Ci sił i będzie swoistą nagrodą?
3. jakiej aktywności chciałobyś spróbować? co Cię powstrzymuje?
4. co Ci się ostatnio przyśniło?
5. czytasz słowniki dla frajdy?


RE: 5 pytań - Derion - 05-03-2014

1. znów kradnę: jak zaczęłoś grać w rp?
O rany, strasznie mi się to zatarło... ale na forum Moranowej, na które trafiłam przed jej DA, gdzie z kolei znalazłam się za pośrednictwem Liodena. Chyba. We wrześniu 2013 to było.
2. kiedy po ciężkim dniu wracasz do domu, jaki posiłek najlepiej doda Ci sił i będzie swoistą nagrodą?
Huh, dobre. Ale nie mam czegoś specjalnego. Musi być ciepłe i z mięsem. I NIE ZIEMNIAKI. Bo po nich zasypiam.
3. jakiej aktywności chciałobyś spróbować? co Cię powstrzymuje?
Nie mam niczego takiego. A jeśli bym miała, to o ile nie powstrzymywałyby mnie kwestie finansowe zabrałabym się za realizację tego.
4. co Ci się ostatnio przyśniło?
Jakaś babka z czerwonymi włosami z kościoła, do którego kiedyś chodziłam opowiadała mi o Aslanie, w tym samym czasie całą rodziną byliśmy zoologicznym kupując kota (koty znajdowały się w akwariach), przy czym ja i moja 17-letnia siostra próbowałyśmy odwieść rodziców od tego pomysłu, bo alergia, bo widzimisię najmłodszej siostry, gardziłyśmy strasznie, od czasu do czasu urywki z łażenia po knajpach na Kazimierzu.
5. czytasz słowniki dla frajdy?
TAK. Wyrazów obcych często, wypisuję ciekawe słowa, albo angielsko-angielski przed snem.

1. Zażywasz doraźnie leki przeciwbólowe?
2. Co jest wg Ciebie "oznaką słabości"?
3. Kiedy ostatnio byłoś u fryzjera?
4. Dlaczego jesteś na KLu?
5. Ostatnia czynność, jaką wykonujesz przed pójściem spać?


RE: 5 pytań - Padme - 05-03-2014

1. Zażywasz doraźnie leki przeciwbólowe?
- Nie. Nie zażywam żadnych leków, nienawidzę leków, fuj. Biorę ję tylko w ostatecznej ostateczności, a normalnie mój organizm sam ma sobie radzić ze wszystkim.
2. Co jest wg Ciebie "oznaką słabości"?
- Płakanie przy ludziach. Choć tak szczerze mówiąc tylko sobie na to nie pozwalam i uważam, że tylko ja nie powinnam tak robić. U innych ludzi nie widzę w tym nic złego. Albo argumentacja poprzez przeklinanie, to też jest jak dla mnie oznaką słabości. Tylko ludzie bez argumentów używają w swoich wypowiedziach wulgaryzmów. Pewnie coś bym jeszcze napisała, ale póki co mam pustkę w głowie.
3. Kiedy ostatnio byłoś u fryzjera?
- W zeszłym roku jakoś, nie pamiętam.
4. Dlaczego jesteś na KLu?
- Bo to bajka mojego dzieciństwa, zarejestrowałam się 3 lata temu kiedy miałam wielką jazdę na tą bajkę i tak tutaj sobie zostałam.
5. Ostatnia czynność, jaką wykonujesz przed pójściem spać?
- Czytam i piję herbatę.


1. Lubisz swoje postacie?
2. Dlaczego masz, bądź nie masz facebooka?
3. Gdybyś miał przejść na weganizm, to z jakiego powodu?
4. Daj pięć faktów o swojej ulubionej OC
5. Byłeś kiedyś na konwencie? Co o tym sądzisz?


RE: 5 pytań - Ariusz - 05-03-2014

1. Lubisz swoje postacie?
-Wolę cudze xD
2. Dlaczego masz, bądź nie masz facebooka?
-Nie mam, bo zaprawdę, po cóż mi on o-o? Co wiedzieć mam to wiem o życiu kurka bliskich mi osób, co również FB nie mają, o dziwo. I w ogóle... nie, chyba nie potrzebuję aż tyle uwagi =v=
3. Gdybyś miał przejść na weganizm, to z jakiego powodu?
-Chyba tylko ideowego, bo kocham smak mięsa ;w;!
4. Daj pięć faktów o swojej ulubionej OC
To załóżmy tą nieszczęsną Ro
-Chciałaby mieć bi-partnera
-Najwrażliwszą na dotyk częścią jej ciała są jej nogi
-Całe życie obawia się czy podejmuje właściwe decyzje
-Na początku swego stworzenia była krukiem xD
-Ma 175cm... cóż tu o niej mówić xD
5. Byłeś kiedyś na konwencie? Co o tym sądzisz?
-Nie byłam, być nie chcę, uh, ludzie, za dużo ludzi. Niee mam nic do ludzi... ale... TO JEST MASA
_
1. Segregujesz śmieci?
2. Czy chciałobyś mieć jakiś sprzęt elektroniczny, a go cóż, nie masz? (tablet, komputer z jakimiś parametrami, czy cokolwiek)
3. Lubisz oglądać nawet te najbardziej głupie i zagmatwane szkice?
4. Maksymalna ilość postaci jakimi jesteś w stanie grać?
5. Ulubiona sałatka?