Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - Derion - 05-03-2014

1. Segregujesz śmieci?
Nie tak, jak bym chciała, ale powiedzmy, że spełniamy w domu minimalne wymagania. Smutno mi, jak myślę o śmieciach :/
2. Czy chciałobyś mieć jakiś sprzęt elektroniczny, a go cóż, nie masz? (tablet, komputer z jakimiś parametrami, czy cokolwiek)
Tablecik Wacoma *-*
3. Lubisz oglądać nawet te najbardziej głupie i zagmatwane szkice?
Cudze - jak najbardziej.
4. Maksymalna ilość postaci jakimi jesteś w stanie grać?
Trzy. Bo ogarniam to nawet jak mam nawał roboty, idzie odpisać każdemu. Mam pomysły na nowe postacie, ale mnie ta trójeczka powstrzymuje, nie wiem... Ale to tak technicznie rzecz ujmując, pomijając kwestie zadowolenia z tej gry.
5. Ulubiona sałatka?
Taka słodka z papryką i cebulą, co robimy na jesień i pasteryzujemy w słoikach. Mniam mniam na cały rok do obiadków.

1. Oglądałoś kiedyś lub oglądasz teraz jakieś polskie seriale obyczajowe?
2. Czy w moim pokoju zdechła mysz? (od dwóch dni wali trupem :/)
3. Skok na bungee?
4. Coś, co nigdy ci się nie znudzi?
5. Jaki masz widok za oknem swojego pokoju?


RE: 5 pytań - Ariusz - 05-03-2014

1. Oglądałoś kiedyś lub oglądasz teraz jakieś polskie seriale obyczajowe?
Teraz raczej nie bo... w sumie nic nie oglądam, bądź też mało co. Kiedyś? Podejrzewam iż na pewno, lecz teraz nie rzeknę.
2. Czy w moim pokoju zdechła mysz? (od dwóch dni wali trupem :/)
-Żyję, jbc xD Lecz zkładając iż myszy żyją dokładnie na całym światu, wliczając bieguny, a w jednym spichlerzu kiedyś znaleziono ich chyba 40 tysięcy... tak, jest to prawdopodobne.
3. Skok na bungee?
-Nigdy nie miałam okazji, ale why not xD
4. Coś, co nigdy ci się nie znudzi?
-Spanie! No i konie i kochanie ludu mego, ale ah xD
5. Jaki masz widok za oknem swojego pokoju?
-Kula latarni... bardzo spore drzewo iglaste... parking biedronki? +czerwone śląskie niebo z rogalikiem księżyca
___
1. Jabłka vs gruszki
2. Dajesz się lizać przez psiaki?
3. Butelki preferujesz szklane czy plastikowe? (na napoje)
4. Kiedy ostatnio kogoś przytuliłoś? :I
5. Ciastko?


RE: 5 pytań - Khayaal - 05-03-2014

1. Jabłka vs gruszki
gruszki!
2. Dajesz się lizać przez psiaki?
tak, ale nie po twarzy - więc nie wiem, czy to się kwalifikuje. mam uczulenie na psią ślinę (kocią też, btw, i sierść - niespodzianka - też) i o ile wysypka/zaczerwienienie/obrzęk na rękach czy nogach mi nie przeszkadzają, o tyle na twarzy są już dosyć nieprzyjemne. to wolę nie być lizana po pysiu i już.
3. Butelki preferujesz szklane czy plastikowe? (na napoje)
szklane, jak to stoi w domu (lepsze soki są w szklanych, taka prawidłowość), natomiast plastikowe, jak to ze sobą gdzieś wynoszę.
4. Kiedy ostatnio kogoś przytuliłoś? :I
godzinkę temu :?
5. Ciastko?
zawsze mamo <3


1. lubisz być przytulane?
2. picie gazowane czy niegazowane?
3. ulubiona ozdoba dla samego siebie? (biżu, dodatek garderobiany, eee... no jakiś detal)
4. a na kimś?
5. gdybyś miało kilka godzin przerwy w środku dnia, taki plan zajęć, jeździłobyś do domu czy zostawało na mieście?


RE: 5 pytań - Ariusz - 05-03-2014

1. lubisz być przytulane?
-No pytanie ;v; pewno i to bardzo! (straszna ze mnie przylepa)
2. picie gazowane czy niegazowane?
-Zdecydowanie brak gazu! Wyjątki są dwa-od święta cola i od wielkiego dzwonu sprite
3. ulubiona ozdoba dla samego siebie? (biżu, dodatek garderobiany, eee... no jakiś detal)
-Hm. Lubię kolczyki, po jednym w każdym uchu swym, takie choćby i zwykłe przebitki. Poza tym na lewym nadgarstku zawsze masa gumek do włosów, bransoletki od Alsu czy tam jakieś łańcuszki. No wszystko, jak pasek od zegarka jeszcze był w kupie to i zegarek.
4. a na kimś?
-Lubię tatuaże. Ale takie dobrze zrobione = = I w sumie każdemu pasuje co innego, lecz mogę rzec bardziej iż nie lubię- kolczyków w języku, pępkach, brwiach nosach (uh!), no szczególnie krążek, wygląda się jak bydle "D Wielość w uszach natomiast- jak najbardziej. Choć tunele... nyny.
5. gdybyś miało kilka godzin przerwy w środku dnia, taki plan zajęć, jeździłobyś do domu czy zostawało na mieście?
-Absolutnie zostawałabym na mieście, jakbym wróciła do domu to bym już z niego nie wyszła xD Umysł się przestawia na inny tryb a i bilety tracić, czy benzynę, Panie, nie.
__
1. A ty, lubisz tatuaże?
2. Wolisz pytania zadawać czy na nie odpowiadać?
3. W jakich godzinach plasuje się według ciebie granica między wieczorem a nocą?
4. Czy tylko ja nie lubię liczby 4? :I
5. Masz coś przeciwko spaniu na ziemi? (nie GOŁEJ ziemi, ale na podłodze na materacyku, czy coś...)


RE: 5 pytań - Kalani - 05-03-2014

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
musze robić raz jeszcze
OD ARI:
1. A ty, lubisz tatuaże?
na dupsku, ryju i lędźwiach - nie. nie kumam też mody na dyskretny hipsterski tatuażyk na nogach czy nadgarstkach (to po chuj go robić?). ładny, stylowy tatuaż nie jest zły
2. Wolisz pytania zadawać czy na nie odpowiadać?
odpowiadać, bo nie jestem na tyle kreatywna, by je tworzyć. W normalnej konserwacji to zwykle ja zadaję pytania ("ale że co, o co chodzi, o czym gadacie, powiedzcie mi!")
3. W jakich godzinach plasuje się według ciebie granica między wieczorem a nocą?
22 godzina graniczna
4. Czy tylko ja nie lubię liczby 4? :I
nie, jo tyż nie lubję szmaty
5. Masz coś przeciwko spaniu na ziemi? (nie GOŁEJ ziemi, ale na podłodze na materacyku, czy coś...)
nie-e. chyba, że po nerach wieje, to wtedy tak, mam przeciwko i to dużo



OD YAAL:
1. lubisz być przytulane?
jeśli persona przytulająca jest przeze mnie lubiana, to KURWA KOCHAM SIE TULIĆ <3
2. picie gazowane czy niegazowane?
woda niegazowana, reszta może puszczać gazy
3. ulubiona ozdoba dla samego siebie? (biżu, dodatek garderobiany, eee... no jakiś detal)
bransoletki fajoskie są, kiedyś nosiłam dużo, teraz wszystkie się zerwały i dupa ;___; kolorowe koraliki mnie rajcują
4. a na kimś?
nie zwracam uwagi na to zbytnio ^^; trudno powiedzieć
5. gdybyś miało kilka godzin przerwy w środku dnia, taki plan zajęć, jeździłobyś do domu czy zostawało na mieście?
Jeśli mam 2, 3 godziny - nie opłaca mi się (30 w jedną stronę, na Biskupin 50 minut). Jeśli cztery lub więcej - wracam.

1. Lubisz jeść surowe marchewki? (bo ja właśnie jedną wcinam i jest pycha <3)
2. Czy kiedykolwiek musiałoś powiedzieć komuś ciebie kochającemu, że ty go nie kochasz?
3. Co zmieniłobyś w sobie?
4. Czy bałoś się, jak po raz pierwszy leciałoś samolotem ALBO bałobyś się podczas pierwszego lotu?
5. Czy pisanie w pytań w wymyślonym rodzaju nijakim cię wkurza? (bo jo to kohom, sory)


RE: 5 pytań - Ariusz - 05-03-2014

1. Lubisz jeść surowe marchewki? (bo ja właśnie jedną wcinam i jest pycha <3)
-Gdy są dobre wsiowe i nie dają chemią to jak najbardziej ;; ale ostatnio to powodzenia ze znalezieniem dobrej marchewki *foch*
2. Czy kiedykolwiek musiałoś powiedzieć komuś ciebie kochającemu, że ty go nie kochasz?
-uuuuciełam od tej odpowiedzialności... kind of... ale ze mnie frajer xD
3. Co zmieniłobyś w sobie?
-Dałabym sobie więcej piegów
4. Czy bałoś się, jak po raz pierwszy leciałoś samolotem ALBO bałobyś się podczas pierwszego lotu?
-Nie leciałam, chcę jak jasny gwint i czekam se :I
5. Czy pisanie w pytań w wymyślonym rodzaju nijakim cię wkurza? (bo jo to kohom, sory)
-To jest cudneee :"D
__
1. Jak zwykle znajdujesz wenę na pytania?
2. Ołówki- zwykłe, czy może automatyczne?
3. Masz drukarkę w domu?
4. Korektor- taki w sztyfcie, czy pędzelkowy?
5. Jakiś fetysz posiadasz?


RE: 5 pytań - Khayaal - 05-03-2014

1. Jak zwykle znajdujesz wenę na pytania?
myślę o głupotach i w końcu któraś nadaje się na pytanie :f domyślam się, że Ty też masz problem, żeby skompletować ich AŻ PIĘĆ xD
2. Ołówki- zwykłe, czy może automatyczne?
jak dużo notuję (w podręcznikach do języków nie lubię mazać długopisem), to automatyczny, bo zawsze pozostaje wyraźny. a tak to mam jakiś sentyment do zwykłych i tego, jak zmienia się linia. choć nie rysuję. ;x
3. Masz drukarkę w domu?
masz. skaner też. umarłabyś bez.
4. Korektor- taki w sztyfcie, czy pędzelkowy?
żaden? :f Kaj się nie myli, Kaj od razu pisze dobrze. ok, mylę się w pisowni arabskiej, ale wtedy skreślam i lecę dalej.
5. Jakiś fetysz posiadasz?
"smart is the new sexy"
jak facet jest głupi, to mnie nie kręci, tak to działa. wyłączam się.
i lubię męskie plecy. te znajdujące się w stanie między szczupłym a nadmiernie umięśnionym są doskonałe.


1. a Twój fetysz? x)
2. co robisz, jak ktoś Ci się wcina w odpowiedzi?
3. kiedy się zniechęcasz do gry z daną osobą?
4. jak się dogadujesz z rodzicami?
5. nosisz koszulki z głupimi napisami?


RE: 5 pytań - Mino Eive - 06-03-2014

1. a Twój fetysz? x)
- Lubię gryźć. A najbardziej lubię gryźć ludzi.
2. co robisz, jak ktoś Ci się wcina w odpowiedzi?
- Denerwuję się, że muszę napisać coś jeszcze raz. (w sumie teraz się obawiam, że jak wyślę tego posta to zobaczę innego przed sobą, patrząc na popularność tej gry c: )
3. kiedy się zniechęcasz do gry z daną osobą?
- Kiedy zaczyna mi się nudzić, kiedy nie wnosi nic ciekawego, kiedy decyduje co moja postać robi.
4. jak się dogadujesz z rodzicami?
- Różnie bywa. Po wojnie, która trwała cały rok poprzedni teraz jest na prawdę dobrze. I won bitches.
5. nosisz koszulki z głupimi napisami?
- Yo, Mr. White. Ofc że noszę, najlepiej męskie i duże. Za duże, najlepiej jak się w nich topię, aww.



1. Wolisz pytania o swoje postacie, czy cudze?
2. Czy kiedykolwiek używałeś Explolera? Jeśli tak, to dlaczego?
3. Wolisz nasz ojczysty polski język, czy angielski i dlaczego?
4. Twoim zdaniem- kobiety urody typu Marylin (chodzi mi głównie o sylwetkę), czy kobiety urody typu Anji Rubik? (również mowa o sylwetce)
5. Miałeś kiedyś sen świadomy? Jeśli tak, to jak on przebiegał?


RE: 5 pytań - Giza - 06-03-2014

1. Wolisz pytania o swoje postacie, czy cudze?
~absolutnie o własne xd

2. Czy kiedykolwiek używałeś Explolera? Jeśli tak, to dlaczego?
~I opened it once. It was awful. Niemniej musiałam. To było najgorsze używanie internetów ever.

3. Wolisz nasz ojczysty polski język, czy angielski i dlaczego?
~wolę polski. Gdyż mi się podoba, to raz. Dwa, dobrze się w tym języku dogaduję.

4. Twoim zdaniem- kobiety urody typu Marylin (chodzi mi głównie o sylwetkę), czy kobiety urody typu Anji Rubik? (również mowa o sylwetce)
~chyba nie mnie oceniać, ale chyba bardziej w stylu Marylin Monroe.

5. Miałeś kiedyś sen świadomy? Jeśli tak, to jak on przebiegał?
~o Jezu. Moje sny są z reguły intensywne i epickie, niemniej świadomy nie pamiętam czy mi się zdarzył czy nie. W każdym razie sama nie umiem go wywoływać, czasem jest u mnie mniej lub bardziej świadomy w wyniku... tam czegoś... Ostatnie trzy wyglądały tak, że byłam jakąś wersją Carrie Stephena Kinga i mordowałam telepatycznie ludzi o to mnie wpieniali. A jeszcze wcześniej śniło mi się, że jakiś biznesmen z Ugandy wykupił pół mojego miasteczka, czego wynikiem była regularna wojna. Aż ktoś w tym śnie podsumował "i tak to jest, jak się robi biznesy z Ugandą". wut.

__

1. Ser pleśniowy vs ser żółty.
2. Czy realizujesz wciąż swoje marzenia z dzieciństwa?
3. Jaka była Twoja największa trauma dzieciństwa?
4. Potwory z szafy czy spod łóżka?
5. Widzisz czasem twarze na losowych obiektach? Np, gdy wchodzisz do łazienki to kran się do Ciebie uśmiecha czy raczej jest zblazowany?


RE: 5 pytań - Manuela - 06-03-2014

1. Ser pleśniowy vs ser żółty.
Żółty ^^

2. Czy realizujesz wciąż swoje marzenia z dzieciństwa?
Taak, znaczy, cały czas dążę do ich realizacji :3

3. Jaka była Twoja największa trauma dzieciństwa?
Miałam parę takich roślin w pokoju na parapecie... do dziś nie lubię kaktusów xD

4. Potwory z szafy czy spod łóżka?
Raczej spod łóżka, albo zza drzwi prowadzących na ciemny korytarz. Nie przypominam sobie, bym niechętnie wchodziła do szafy... raczej szukałam tam Narnii ^^

5. Widzisz czasem twarze na losowych obiektach? Np, gdy wchodzisz do łazienki to kran się do Ciebie uśmiecha czy raczej jest zblazowany?
WIDZĘ twarze wszędzie. Czasem mnie to przeraża .

1. Ulubiona herbata? (Smak, może firma, biała, czarna, zielona...?)
2. Czy zdaje Ci się czasem, że... zmienia Ci się barwa głosu w zależności od tego, z jaką osobą rozmawiasz? (chodzi tu raczej o nastawienie i relacje z tą osobą)
3. Twoje najszczęśliwsze wspomnienie?
4. Jakaś rzecz w Twoim pokoju, którą bardzo lubisz/masz sentyment?
5. Twoja największa zaleta? :)


RE: 5 pytań - Ariusz - 07-03-2014

1. Ulubiona herbata? (Smak, może firma, biała, czarna, zielona...?)
-Panie, kocham patrzeć na jaśminową xD jest wspaniała. Ale hah, się przyznam, że zwyczajnie ukochałam najzwyklejszą czarną i nie ma dla mnie ratunku. Nie znoszę roibosu. Ale hm, prócz czarnej na pewno zielona, biała i moja ukochana mięta. Melisa z syropkiem sosnowym- cudo.
2. Czy zdaje Ci się czasem, że... zmienia Ci się barwa głosu w zależności od tego, z jaką osobą rozmawiasz? (chodzi tu raczej o nastawienie i relacje z tą osobą)
-Ty wiesz, że... nom jak najbardziej ._."
3. Twoje najszczęśliwsze wspomnienie?
-Hm. Nie wiem czy jest "naj" ale na pewno pierwszy galop pewnej wiosny na pewnej śląskiej klaczce imieniem Basia qvq no chlip. I tak ładnie prześwitywało przez liście. I w ogóle. I Maniu ty moja ty tam byłaś przeto.
4. Jakaś rzecz w Twoim pokoju, którą bardzo lubisz/masz sentyment?
-Wszystkie rysunki i figurka ode cię, znów ty moja Maniu "D
5. Twoja największa zaleta? :)
-Hm. Moje co xD?
_
1. Twoja największa wada?
2. Czego nie odważyłobyś się zrobić/zapytać/ powiedzieć, a tak bardzo byś by jednak chciało?
3. Jak mocną herbatę preferujesz? Lurę aka kolorowa woda, czy coś co parzyło się 4godziny i już zimne i tak ci nie przeszkadza i nawet gustujesz?
4. Jakiś tik bądź odruch posiadasz? (np notoryczne sprawdzanie czy masz telefon w kieszeni bądź kolczyki w uszach?)
5. Za czasów szkolnych- prowadziłoś/ prowadzisz do każdego grzecznie przedmiotu, czy olewasz i masz parę, czy w ogóle masz to wszystko gdzieś, a może jeden na wszystko hm?


RE: 5 pytań - Derion - 07-03-2014

1. Twoja największa wada?
Kurde, z grubej rury na początek... gardzę cudzą słabością; jak kogoś boli, jak ktoś płacze, jak się miota. Zdarza się, że nie umiem nie dać tego po sobie poznać. Generalnie, bo wiadomo, że miłość to miłość, takie tam. Chyba, tak mówią. No i pewnie nie jest aż tak źle, jak to brzmi. Iksde.
2. Czego nie odważyłobyś się zrobić/zapytać/ powiedzieć, a tak bardzo byś by jednak chciało?
Nie wiem, mam pustkę. Jedna rzecz mi się nasuwa, ale to bardzo osobiste jest więc tego no. Na pewno jest kilka takich rzeczy, ale teraz nic mi nie przychodzi na myśl.
3. Jak mocną herbatę preferujesz? Lurę aka kolorowa woda, czy coś co parzyło się 4godziny i już zimne i tak ci nie przeszkadza i nawet gustujesz?
Herbatę głównie liściastą piję, a to zależy już od herbaty i które z kolei to jest parzenie. Zaparzam tak, żeby wydobyć jak najwięcej smaku przy jak najmniejszej ilości goryczy. Generalnie mocniej niż słabiej.
4. Jakiś tik bądź odruch posiadasz? (np notoryczne sprawdzanie czy masz telefon w kieszeni bądź kolczyki w uszach?)
Grzywkę sobie zaczesuję w tył odkąd mam krótkie włosy.
5. Za czasów szkolnych- prowadziłoś/ prowadzisz do każdego grzecznie przedmiotu, czy olewasz i masz parę, czy w ogóle masz to wszystko gdzieś, a może jeden na wszystko hm?
Domyślam się, że chodzi o słowo "zeszyt", które nie padło XD A za czasów szkolnych miało się do każdego przedmiotu jeden zeszycik, marnowało się papier, marnowało.

1. Nosisz zegarek?
2. Liczysz coś obsesyjnie?
3. Wstajesz od razu po przebudzeniu się, czy leżysz w łóżeczku "jeszcze chwilkę"?
4. Czy gdy coś czytasz, zdarza ci się czytać to w myślach głosem kogoś innego?
5. Jaki masz telefon?


RE: 5 pytań - Ariusz - 07-03-2014

/ups za zeszyt xD/

1. Nosisz zegarek?
-We wszystkich poprzecierały się paski i już nie :c
2. Liczysz coś obsesyjnie?
-Obsesyjnie? Nie, raczej nie
3. Wstajesz od razu po przebudzeniu się, czy leżysz w łóżeczku "jeszcze chwilkę"?
-To bardzo zależy. Ale gdy w ciągu tygodnia szkolnego jestem takim strasznym zombiakiem- tylko do wiosnyy mamoo
4. Czy gdy coś czytasz, zdarza ci się czytać to w myślach głosem kogoś innego?
- ._. nie, raczej nie.
5. Jaki masz telefon?
-5-cio letnią avilkę


1. Linearty- cienkie vs grube
2. Jasne włosy ciemne oczy vs ciemne włosy jasne oczy
3. Czy każda woda z magnezem musi być taka podgazowana?
4. Ulubiona paleta kolorystyczna?
5. Pocięłam się dłutem w rękę. Trzy razy. Było dużo ładnej krwi, a do dyspozycji by to zdezynfekować miałam jedynie denaturat. Pocałujesz mamoo?


RE: 5 pytań - Padme - 09-03-2014

1. Linearty- cienkie vs grube
- W sumie to zależy, ale raczej cienkie.
2. Jasne włosy ciemne oczy vs ciemne włosy jasne oczy
- Dałaś za mało wyborów, bo kocham ciemne włosy i kocham ciemne oczy ._.
3. Czy każda woda z magnezem musi być taka podgazowana?
- Nie wiem, nie pijam wód z magnezem D:
4. Ulubiona paleta kolorystyczna?
- Nie mam pojęcia, nie mam ulubionej palety kolorystycznej, bo po co.
5. Pocięłam się dłutem w rękę. Trzy razy. Było dużo ładnej krwi, a do dyspozycji by to zdezynfekować miałam jedynie denaturat. Pocałujesz mamoo?
- Jak masz słodką grupę krwi to tak XD Nie no, mówię całkowicie poważnie, na tyle, że postawię na końcu zdania wymowną kropkę bez emotki.




1. Teen Wolf? Oglądasz, słyszałeś, możesz polecić?
2. Oglądasz jakieś seriale? Jak tak to wymień!
3. No i ulubiony serialowy bohater musi być, kto to?
4. Chciałbyś grać postacią specjaną tu na forum?
5. Byłeś na "Kamieniach na Szaniec"? Co sądzisz o tym filmie? Ja sie w nim zakochałam, srlsy ._.


RE: 5 pytań - Koho - 09-03-2014

1. Teen Wolf? Oglądasz, słyszałeś, możesz polecić?
~Słyszałam o tym, ale nie oglądam. Nie ciągnie mnie do tego serialu w ogóle.

2. Oglądasz jakieś seriale? Jak tak to wymień!
~jup, oglądam seriale już od jakichś 9 lat prawie. Oglądam aktualnie Supernatural, Hannibala, Mentalistę, American Horror Story, Haven, The Killing. Jestem z nimi na bieżąco, z niektórymi od lat. :P Mam w planach jednak coś nowego, jak już skończą się obecne. A przynajmniej jak skończy się jeden z nich.

3. No i ulubiony serialowy bohater musi być, kto to?
~Castiel, Dean Winchester, Crowley, Patric Jane, dr Hannibal Lecter.

4. Chciałbyś grać postacią specjaną tu na forum?
~w sumie to nie wiem.

5. Byłeś na "Kamieniach na Szaniec"? Co sądzisz o tym filmie? Ja sie w nim zakochałam, srlsy ._.
~jeszcze nie byłam na tym w kinie.

_
1. Skoro jesteśmy przy serialach, to też wymień seriale, które oglądasz.
2. Ulubione filmy?
3. Ulubiona potrawa?
4. Lubisz czarny humor?
5. Lubisz gry planszowe/karciane/książkowe?