Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - Ariusz - 29-03-2014

1. Jakiego ksztaltu twoj nos?
-Kartofelek pokaźnych rozmiarów
2. Rok czy rap?
-Rock
3. W piosence lubisz muzyke czy slowa?
-Melodia jest jak zauroczenie, a słowa jak dłuższy związek... czy jakoś tak
4. Grales w TLK-forumach kims oprocz lwa?
-Poniekąd... ale tak bardziej to nie, jakoś nie miałam okazji
5. Co jesz na obiad?
-Dziś? Rybkę~

1. Zupa, której nie lubisz?
2. W domciu łączysz się na kablu czy może na wifi?
3. Przedział godzinowy, w którym najbardziej byś chciało sypiać?
4. Wskoczyłobyś na trampolinę?
5. Czy tylko dla mnie bitwa na poduszki wydaje się jakaś... abstrakcyjna?


RE: 5 pytań - Shyeiro - 09-04-2014

1. Zupa, której nie lubisz?
- Szczawiowa.
2. W domciu łączysz się na kablu czy może na wifi?
- Wifi always and forever
3. Przedział godzinowy, w którym najbardziej byś chciało sypiać?
-24/7, zawsze w sumie, kocham spać, mimo, że moją porą niestety jest noc
4. Wskoczyłobyś na trampolinę?
- Tak!
5. Czy tylko dla mnie bitwa na poduszki wydaje się jakaś... abstrakcyjna?
- W sumie to nie, nie raz się z tym spotkałam heeeee


1. Próbowałeś/aś kiedyś zemdleć specjalnie?
2. Jeżeli jesteś dziewczyną- malujesz paznokcie? Na jaki kolor? Jeżeli jesteś chłopakiem- jaki kolor paznokci podoba Ci się u dziewczyn?
3. Lubisz zapiekankę ze szpinakiem?
4. Ulubiony fastfood?
5. Masz w planie zakup kigurumi?


RE: 5 pytań - Ariusz - 09-04-2014

1. Próbowałeś/aś kiedyś zemdleć specjalnie?
-Nie, nigdy specjalnie... a fajne uczucie i taka umiejętność mogłaby się przydać xD
2. Jeżeli jesteś dziewczyną- malujesz paznokcie? Na jaki kolor? Jeżeli jesteś chłopakiem- jaki kolor paznokci podoba Ci się u dziewczyn?
-Uważam pomalowane pazury za ohydne i złe, nie rozumiem zamysłu, a tłumaczenie "podkreśla palce" mnie jakoś nie przekonuje... ale lubię zapach lakierów i zmywaczy...
3. Lubisz zapiekankę ze szpinakiem?
-Lubię szpinak i lubię zapiekanki, sądzę więc iż tak xD
4. Ulubiony fastfood?
-Hm. Ponoć pizza to fun food, so odpada... chyba najzwyczajniej w świecie lubię hamburgery... i większość makdonaldowych kanapek... uwu"
5. Masz w planie zakup kigurumi?
-Nie, nie zamierzam xD

___
1. Czy uważasz iż jeśli kto przychodzi się przytulić do ciebie to robi ci łaskę?
2. Powinnam robić coś innego niż tu siedzieć; zmotywujesz mnie do ruszenia dupska?
3. Cóż ostatnio czytasz?
4. Robisz sobie listy na tydzień co powinnoś zrobić?
5. Perfumujesz się?


RE: 5 pytań - Shyeiro - 09-04-2014

// Szczurku, jest mnóstwo sposobów na mdlenie XD działających


1. Czy uważasz iż jeśli kto przychodzi się przytulić do ciebie to robi ci łaskę?
- Nope, przytulają się do mnie ludzie, do których i ja się przytulam. Od tak, bez powodu.
2. Powinnam robić coś innego niż tu siedzieć; zmotywujesz mnie do ruszenia dupska?
- Hmmm, nie mam pojęcia XD Gdybym wiedziała, czy fangirlujesz i w czyją stronę jest to ukierunkowane, to zapewne napisałabym Ci tutaj, że ten ktoś czeka gdzieś na Ciebie :')
3. Cóż ostatnio czytasz?
- George R.R. Martin, Nawałnica Mieczy, Tom I. Stal i Śnieg
4. Robisz sobie listy na tydzień co powinnoś zrobić?
- Nie, nigdy.
5. Perfumujesz się?
- Nieczęsto.

1.Lubisz zapach podpalonej zapałki?
2. Czy kiedykolwiek próbowałeś odwzorować charakter książkowej/serialowej/bajkowej/filmowej postaci na jakiejś którą grasz tutaj na forum? Jeśli tak, to na jakiej?
3. Wolisz sen, czy jedzenie? (prawie jak wybieranie między rodzicami D:)
4. Gdy tworzysz swoje postacie, to bardziej realistycznie, czy improwizujesz z kolorami tęczy?
5. Też poczułeś zawód po obejrzeniu tak długo wyczekiwanego 1 odcinka 4 sezonu Gry o Tron?


RE: 5 pytań - Felija - 09-04-2014

1.Lubisz zapach podpalonej zapałki?
Raczej tak.
2. Czy kiedykolwiek próbowałeś odwzorować charakter książkowej/serialowej/bajkowej/filmowej postaci na jakiejś którą grasz tutaj na forum? Jeśli tak, to na jakiej?
Nie, to raczej... Działa w drugą stronę - odnajduję w książkach swoje postacie. Główna bohaterka Profesjonalnego zwierzołaka (taka tam młodzieżowa fantastyka) kojarzyła mi się z nastoletnią Felką. Teraz czytam Lot nad kukułczym gniazdem i dochodzę do wniosku, że Wielka Oddziałowa to hardkrowa wersja Vei. W ogóle intryguje mnie zarówno ta postać, jak i cała książka. Ach, i oczywiście wygląd Elsy - prawie jak ludzka Ines... Powiem jeszcze, że doszłyśmy z Hewą do wniosku, że Roszpunka to kropka w kropkę Inn.
Jasne, niektóre postaci książkowe/filmowe robią na mnie wrażenie, ale nie wzoruję się na nich przy tworzeniu własnych, przynajmniej świadomie.
3. Wolisz sen, czy jedzenie? (prawie jak wybieranie między rodzicami D:)
Sen. Jak za dużo zjem, to mam wyrzuty sumienia, a gdy za dużo prześpię... Ee, nie, to się nie zdarza. Za snem tęsknię, jedzenia mam pod dostatkiem.
4. Gdy tworzysz swoje postacie, to bardziej realistycznie, czy improwizujesz z kolorami tęczy?
Raczej realistyczne, także dlatego, że spora część moich postaci pochodzi z pbfów, na których tęcze były/są zabronione. Ale nie, i tak nigdy mnie nie ciągnęło do tego typu postaci. Mam tylko jedną kotkę z turkusowymi opuszkami łap i plamkami na brzuchu, ale ona musiała taka być, bo ona mi się przyśniła, a z podświadomością się nie kłóci, no.
5. Też poczułeś zawód po obejrzeniu tak długo wyczekiwanego 1 odcinka 4 sezonu Gry o Tron?
Ja oglądam tylko Ranczo i Doctora Who.

1. Jakie orzeszki lubisz najbardziej?
2. Wolisz grać dzieckiem czy dorosłym?
3. Które z forumowych kociąt urzeka cię najbardziej?
4. Jakie masz pluszaki?
5. Weźmiesz udział w wyborach do Europarlamentu 25. maja?


RE: 5 pytań - Metody - 09-04-2014

1. Jakie orzeszki lubisz najbardziej?
-Nerkowce & ziemne~
2. Wolisz grać dzieckiem czy dorosłym?
-Dzieckiem, acz... czasem niestety wychodzi na to iż owy ma 200 IQ. Acz Elerka np to dziecko w dorosłym ciele i myślę iż to nawet widać "D
3. Które z forumowych kociąt urzeka cię najbardziej?
-Shiya, always, forever.
4. Jakie masz pluszaki?
-Mam ich wiele xD Ukochany to mój wąż z IKEI
5. Weźmiesz udział w wyborach do Europarlamentu 25. maja?
-Hm, jeśli zdążę wyrobić sobie dowód xD to nawet wiem na kogo oddam głos *hyyh*


1. Wolisz lakoniczne odpowiedzi w 5-ciu pytaniach, czy elaboraty z uzewnętrznieniem swych... przeżyć i poglądów?
2. Co byś wytknęło jako to główne "coś" co determinuje przekonanie iż postać jest źle prowadzona?
3. Czy tylko ja mam już DOŚĆ piosenek z Frozen xD?
4. Słówko, na które ostatnio zwróciłeś uwagę, bo ci się zwyczajnie podoba?
5. W smsach używasz grzecznościowo wielkich liter? (Cię np)


RE: 5 pytań - Manuela - 15-04-2014

1. Wolisz lakoniczne odpowiedzi w 5-ciu pytaniach, czy elaboraty z uzewnętrznieniem swych... przeżyć i poglądów?
U innych chyba to drugie. Jest ciekawiej xD Choć ja rzadko się tutaj tak rozpisuję ^^"
2. Co byś wytknęło jako to główne "coś" co determinuje przekonanie iż postać jest źle prowadzona?
Że się nie wkłada w nią serca. Nie daje jej się czegoś od siebie, co jest nam samym dobrze znane. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie xD
3. Czy tylko ja mam już DOŚĆ piosenek z Frozen xD?
No ja nie mam ich aż tak DOŚĆ jedynie dość ^^
4. Słówko, na które ostatnio zwróciłeś uwagę, bo ci się zwyczajnie podoba?
Było takie jedno, takie jakieś ładne co w ogóle nie było godne tego, co nosi taką nazwę, ale już go nie pamiętam :c Ale jest jedno (z wielu takich) kochane słówko włoskie: coccolini- pieszczoszki. Pani z włoskiego czasem nas tak nazywa < 3
5. W smsach używasz grzecznościowo wielkich liter? (Cię np)
Hem, zależy... kiedyś w ogóle nie używałam, ale teraz w większości tak.

1. Najdziwniejszy sen, jaki pamiętasz?
2. Czy tylko ja mam jakieś dziwaczne wyobrażenia na temat mydła w kostce, że powinno ono służyć wyłącznie do mycia rąk?
3. Masz jakieś schizy/manie/natręctwa? (np. sprawdzasz po 5 razy czy masz wyciszony telefon na lekcji -w-)
4. Piosenka do której masz sentyment/ kojarzy Ci się jakoś szczególnie?
5. Mogę Ci coś narysować? .w. (a co? ^^)



RE: 5 pytań - Shyeiro - 15-04-2014

1. Najdziwniejszy sen, jaki pamiętasz?
- Z tych ostatnich napiszę, bo te starsze już ledwo co pamiętam. A więc śniło mi się, że obcieli mi włosy jakoś tak, że sięgały mi za uszy. Ja będąc miłośniczką długich włosów przez cały sen płakałam nad tym i uciekałam przed ludźmi, którzy chcieli mnie pocieszać XD
2. Czy tylko ja mam jakieś dziwaczne wyobrażenia na temat mydła w kostce, że powinno ono służyć wyłącznie do mycia rąk?
- Mam tak samo
3. Masz jakieś schizy/manie/natręctwa? (np. sprawdzasz po 5 razy czy masz wyciszony telefon na lekcji -w-)
- Mam jedną schizę, ale nie wypada mi o tym mówić, a zresztą nie ma się czym chwalić, więc to zachowam dla siebie. Ale jak zobaczę pająka w jednej sekundzie a w drugiej już go nie będzie to nie usnę. Albo co chwilę sprawdzam telefon, czy nie ma nowych powiadomień.
4. Piosenka do której masz sentyment/ kojarzy Ci się jakoś szczególnie?
- Eminem 'When Im gone', dzieciństwo, brat mi ją kiedyś puścił i od tego czasu jestem Stanem.
5. Mogę Ci coś narysować? .w. (a co? ^^)
- Shyeiro? heeeeeeeeeeeeeeee



1. Masz łaskotki?
2. Jesteś tumblrocholikiem?
3. Co sądzisz o nowych simsach 4?
4. Lubisz Youtuberów? Ulubiony kanał, czego on dotyczy i dlaczego go lubisz? PewDiePie?
5. Lubisz wielkanoc?


RE: 5 pytań - Ganror - 15-04-2014

1. Masz łaskotki?
ano
2. Jesteś tumblrocholikiem?
Konto mam, ale żeby do tego jakaś mania dochodziła, to niekoniecznie
3. Co sądzisz o nowych simsach 4?
Nie miałam z owymi do czynienia, aczkolwiek sama konwencja gry średnio mi się podoba.
4. Lubisz Youtuberów? Ulubiony kanał, czego on dotyczy i dlaczego go lubisz? PewDiePie?
Pewdsa kojarzę z kilku filmików, głównie z serii z "Facade". Żadnego tak naprawdę nie śledzę, ale miałam do czynienia z Abstrachujami, AdBusterem, Gonciarzem, Niekrytym, tym od Ulcznego Kombajnu i paroma innymi, których nie jestem teraz w stanie wymienić.
5. Lubisz wielkanoc?
Nie jestem zbyt religijną osobą więc nope. Ale jedzenie lubię.


1.Ulubiony film?
2.Na jakie studia się wybierasz?
3.Jesteś raczej bierne na to, co Cię otacza czy to Ty dyktujesz innym warunki? kwik
4. Dobierz swojej postaci partnera spośród postaci z forum-dlaczego taki wybór?
5. 20 dni do matury, a ja siedzę na forum o lewkach. Powiedz mi coś, co trochę zmniejszy moje poczucie winy. (taktak, "matura to bzdura" to już znam)


RE: 5 pytań - Samiya - 18-04-2014

1.Ulubiony film?
Bardzo lubię "Taxi 4", mimo że jest idiotyczne xd Poza tym... Nie jestem fanką filmów.
2.Na jakie studia się wybierasz?
Zastanawiałam się nad medycznymi, ale jeszcze nie wiem. Mam do tego parę lat :D
3.Jesteś raczej bierne na to, co Cię otacza czy to Ty dyktujesz innym warunki? kwik
Trudno mi powiedzieć, bo czasem zachowuję się tak, a czasem tak. Ale raczej bierna - przynajmniej tak mi się wydaje.
4. Dobierz swojej postaci partnera spośród postaci z forum-dlaczego taki wybór?
Partner dla Sami?? Nie sądzę, żeby ona sobie kiedykolwiek kogoś znalazła. No, ale gdybym musiała... Nie wiem. Naprawdę nie mam pomysłu xd
5. 20 dni do matury, a ja siedzę na forum o lewkach. Powiedz mi coś, co trochę zmniejszy moje poczucie winy. (taktak, "matura to bzdura" to już znam)
Po co Ci matura, skoro i tak nas wszystkich podbiją Rosjanie?

1. Wolisz sernik czy szarlotkę?
2. Jakiego nauczyciela w swojej szkole najbardziej lubisz? Czego uczy?
3. Ulubiony kolor/kolory?
4. Jaki rodzaj mięsa najbardziej lubisz? Czy może w ogóle go nie jesz?
5. Ulubione cukierki?


RE: 5 pytań - Ariusz - 18-04-2014

1. Wolisz sernik czy szarlotkę?
-Szarlotka *_* uhuh, byle z dobrą kruszonką, a ja osobiście jeszcze bym i bezę tam dała ojoj!
2. Jakiego nauczyciela w swojej szkole najbardziej lubisz? Czego uczy?
-Chyba moje naj naj to matematyczka i pan procesor (informatyka), acz i facetkę z francuskiego uwielbiam za jej ciętą mordę i cyniczne podejście do nas, idiotów, acz hyh, jednak wcześniej podana dwójka to moje najukochańsza kadra.
3. Ulubiony kolor/kolory?
-Ślepka Ariusza... acz kolorków to ja kocham wiele ;
;
4. Jaki rodzaj mięsa najbardziej lubisz? Czy może w ogóle go nie jesz?
Mmmmm wołowinka! Ach, to jest prawdziwe mięsko! Choć wieprz mało wspaniały, to właśnie wieprzowinkę w sosie musztardowym również uwielbiam.
5. Ulubione cukierki?
Nie bardzo lubię cukierki, jeśli mam być szczera <3

1. Masz w te święta wolne, czy nawał roboty?
2. Gotujesz może jajka w cebulowych skorupkach?
3. Propo jajek... jadłoś kiedyś przepiórcze? I jak urządzone jajo najbardziej reflektujesz?
4. Uważasz psy szczekające jak zajadłe za płotem za tępe zwierzaki, czy dobrych stróżów wypełniających swój obowiązek?
5. Zwierzę, którego motyw w rysunkach cię już zwyczajnie denerwuje?


RE: 5 pytań - Derion - 26-04-2014

1. Masz w te święta wolne, czy nawał roboty?
Nie miałam do zrobienia więcej ponad to, co każdego dnia.
2. Gotujesz może jajka w cebulowych skorupkach?
Nie.
3. Propo jajek... jadłoś kiedyś przepiórcze? I jak urządzone jajo najbardziej reflektujesz?
Daaaawno temu, chyba jak miałam siedem lat. Eh, a jajka są wszędzie... Jak ja mam wybrać, w jakiej formie najlepsze? ...może omlecik?
4. Uważasz psy szczekające jak zajadłe za płotem za tępe zwierzaki, czy dobrych stróżów wypełniających swój obowiązek?
Jak najbardziej rozumiem, dlaczego psiaki szczekają zajadle za płotem, niestety w większości przypadków ich zachowanie wynika ze strachu przed obcym, a nie jest jednorazowym aktem obrony właściciela, za który dostaną jakąkolwiek nagrodę. Moim zdaniem ocena takiego psa zależy od jego relacji z właścicielem, samą role psa-stróża cenię.
5. Zwierzę, którego motyw w rysunkach cię już zwyczajnie denerwuje?
Koń. Trochę. Rzadko widzę konia w jakimś innowacyjnym ujęciu.

Kim byłaby twoja postać, gdyby była człowiekiem? Jak by żyła?
Jeśli chciałobyś uśmiercić swoją postać, to w jaki sposób?
Masz coś przeciwko wyrobom ze skóry?
Czy zadajesz tu pytania, na które samo chciałobyś odpowiedzieć?
Czy wykorzystujesz na forum maksimum swoich literackich możliwości?


RE: 5 pytań - Mino Eive - 26-04-2014

Kim byłaby twoja postać, gdyby była człowiekiem? Jak by żyła?
- Mino byłaby chyba taką bardzo ekstremalną wersją mnie, na pewno miałaby czerwone włosy i mnóstwo kolczyków i tatuaży jakbdkasdksabas <3
Jeśli chciałobyś uśmiercić swoją postać, to w jaki sposób?
- w walce może? podczas porodu, samobójstwo, coś w ten deseń, heeee
Masz coś przeciwko wyrobom ze skóry?
- W sumie to zależy od tego, czy skóra (zakładając prawdziwą), została oddzielona po śmierci danego zwierzaka w sposób humanitarny, ale tylko tych zwierzaków, które jemy. W koncu i tak byłyby martwe. Kłusownictwa nienawidzę. Nie potrafię w sumie ubrać swoich myśli w słowa, bo teraz jak to czytam wychodzę sama przed sobą na okrutną babę :o
Czy zadajesz tu pytania, na które samo chciałobyś odpowiedzieć?
- Nie
Czy wykorzystujesz na forum maksimum swoich literackich możliwości?
- Jak mi się chce to się staram, a jak nie to nie.




1. Miód? Z czym najlepszy, lubisz w ogole?
2. Ulubiona animacja 2013 i 2014 roku?
3. Najciekawsze wątki na forum z poprzedniego i bierzącego roku?
4. W którą forumową grę lubisz grać najbardziej?
5. Jaki jest twój stosunek do sposobu zabijania psów i kotów w Koreii?


RE: 5 pytań - Derion - 30-04-2014

1. Miód? Z czym najlepszy, lubisz w ogole?
Lubię, bardzo lubię. Mmm... i teraz nie mogę się oprzeć wrażeniu, że naleśniki z miodem to coś, co chętnie zjadłabym jutro na obiadek.
2. Ulubiona animacja 2013 i 2014 roku?
Em nie wiem, nie wiem, zupełnieee. Nie kręcą mnie nowości Disneya ani Dream Worksa, nie jestem na bieżąco z niszowymi produkcjami, żeby rzucić jakimś dobrym tytułem. Wszystko, co googluję jest sprzed 2013 roku... soł jestem ignorantką w tej dziedzinie.
3. Najciekawsze wątki na forum z poprzedniego i bieŻącego roku?
Staję na głowie, żeby urozmaicić życie swoim postaciom, więc gdybym odebrała palmę pierwszeństwa sobie musiałabym przyznać, że gdzieś po drodze popełniam błąd. HE. Dobra, bez przesady... Poza tym najciekawsze do napisania dopiero przede mną. Ale przecież to własne wątki są najciekawsze i najbardziej rajcujące, więc jeśli by to rozpatrywać w tych kategoriach...? Ale. Pomijając to. Muszę przyznać, że zmiany, jakie zaszły w Szkarłatnym Świcie są moim zdaniem jednym z tych ciekawszych wątków. Nie mam na myśli samych zmian na tronie, ale to, jak poszczególni władcy różnią się między sobą i co jest dla nich priorytetem w kontekście stada. "Walka" Ragnara z duchem przeszłości jest świetna. To, jak chce pewne rzeczy porzucić, podczas gdy przeciw sobie ma wyobrażenie innych o Świcie i, co by nie mówić, historię. Jestem tu dopiero od eee października, wiele doczytałam, ale jestem pewna, że w 2013 roku rozegrano wiele ciekawych, malutkich dla historii, ale wielkich dla jednostek wątków.
4. W którą forumową grę lubisz grać najbardziej?
W skojarzenia muzyczne nooo
5. Jaki jest twój stosunek do sposobu zabijania psów i kotów w Koreii?
Przypuszczam, że masz na myśli ubój psiaków na żarło? Eh, ciężka sprawa. Nie mam absolutnie żadnych podstaw, by komuś tego zabraniać, tym bardziej innej kulturze na drugim końcu świata. Na tej samej zasadzie nie chciałabym, by Hindusi wkładali swoje noski do mojego talerza z wołowinką. Inny status zwierzęcia. Ja uwielbiam psa jako kompana, a nie potrawkę w knajpie.



Gdybyś miało odegrać swoją ostatnią fabularną sesję na forum - z kim i o czym?
Kim byłaby twoja postać, gdyby była człowiekiem? Jak by żyła?*
Jak daleko w przód wybiegasz z planami wątków dla swoich postaci?
Jaka scena z forum (fabularna of kors) zapadła ci najbardziej w pamięć?
Jakieś plany na długi weekend?

*he, powtarzam bo lubię to pytanie. I nie chodzi o wygląd postaci, ale jak pytanie sugeruje - o jej życie (gdzie pracuje, co robi w wolnym czasie, czy ma papugę żako, hoduje glonojady etc.)


RE: 5 pytań - Skanda - 30-04-2014

Gdybyś miało odegrać swoją ostatnią fabularną sesję na forum - z kim i o czym?
Ojezu, bo ja wiem. Jeśli chodzi o Raga, to zapewne musiałoby to być z kimś bliskim, ale.. chciałabym, żeby miał czym zasiać ferment, kwik. Dunno, to mogłaby być jakaś skrywana przez całe życie tajemnica czy coś, cokolwiek, co namieszałoby trochę w życiu osoby, która miałaby to usłyszeć.
Kim byłaby twoja postać, gdyby była człowiekiem? Jak by żyła?*
Um trochę ciężka sprawa, bo mam takie wyobrażenie już od dawna, ale z pozaforumowym Ragnarem, którego charakter znacznie różni się od tego kaelowego. No mniejsza. Well Rag mieszkałby ze swoim kolegą Rihnym, pracowałby jako mechanik, bo wywaliliby go ze studiów. Od rana do południa siedziały w pracy, a wieczorami włóczyłby się po knajpach sącząc whisky i podrywając panienki, HE. Nawet mam kilka rysunków z nim jako ludź, ale są średnio do pokazywania więc pochwalę się jakimś, ale nie swoim, kwik http://sta.sh/01imxg5c6r7q Co do rogów to jeszcze się nie zdecydowałam czy będą miały rację bytu, ale tatuaż zostaje >3
Jak daleko w przód wybiegasz z planami wątków dla swoich postaci?
Hm, zależy, ale czasem te plany są aż nazbyt odległe. Z drugiej strony nawet, jak coś sobie zaplanuję, to nigdy nie wiem jakie to będzie miało przełożenie na rzeczywistą fabułę i czy w ogóle dojdzie do skutku. Ale nie ukrywam, że bardzo lubię sobie snuć różnorakie wizje i potencjalne scenariusze dla swoich dzieciaczków.
Jaka scena z forum (fabularna of kors) zapadła ci najbardziej w pamięć?
Hmm słabo śledzę wątki innych, a jak już to mało który potem kojarzę więc z tym raczej ciężko. Z własnych wybrałabym chyba spotkanie Nkirumy i Alve po rozłące, chyba pierwszy raz kiedy miałam okazję opisywać jakieś silniejsze emocje, targające postacią. Podobnie z wątkiem, w którym Ragnar musiał powiedzieć Padme o śmierci Morana.
Jakieś plany na długi weekend?
Uczyć się. Matura zobowiązuje HE

Jak tam z paskami na świadectwach?
Co myślisz o pisaniu postacią, wchodzącą w skład menu lewków?
Myślałoś kiedyś o grze w ludzkim RPG? Dunno, ale mi wydaje się jakoś dziwnie zobowiązujące, w przeciwieństwie do naszej lwiej wersji.
Kilka ulubionych designów tutejszych postaci?
To już było wcześniej, ale: masz okazję poprowadzić czyjąś postać, jaką wybierzesz i dlaczego?