Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - FireLion - 07-10-2014

1. Ulubiona "stara" polska piosenka?
Trochę ich jest, więc ciężko wybrać.
2. Lubisz wychodzić gdzieś wieczorami, czy wolisz raczej siedzieć w domu?
Siedzieć w domu.
3. Chcesz w przyszłości mieć pracę "na stałe", w wyznaczonych godzinach każdego dnia, czy raczej być freelancerem i tłuc się z ludźmi o zlecenia? A może planujesz coś jeszcze innego?
Wolę na stałe.
4. Naleśniki na słodko czy na słono?
Oczywiście, że na słodko.
5. Masz już włączone ogrzewanie? :>
Nie.

1. Masz dA?
2. Znasz inne fora o KL?
3. Mieszkasz w bloku czy w domu?
4. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
5. Nadajesz przedmiotom imiona?


RE: 5 pytań - Sheloth - 08-10-2014

1. Masz dA?
Mam, nieaktualizowane od... nawet nie wiem od kiedy. Nie lubię dA, wkurza mnie jakoś ten klimat.
2. Znasz inne fora o KL?
Żadnych które przetrwały dłużej niż miesiąc, przynajmniej z polskich.
3. Mieszkasz w bloku czy w domu?
Domu, daleko od centrum. Plusy - mam tu las i mogę chodzić na przygody. Minusy? Dziki i dźwięki pociągów wcześnie rano.
4. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
Nie mam pojęcia, jestem mało wybredna ostatnio. Lista rzeczy które lubię jest znacznie dłuższa od listy rzeczy których nie lubię.
5. Nadajesz przedmiotom imiona?
Zdarza mi się. Ale teraz nie jest ze mną tak źle pod tym względem jak kilka lat temu, wtedy wszystko miało imię. "Każda przepalona żarówka była jak śmierć w rodzinie", te klimaty.

1. Typ człowieka którego nie trawisz.
2. Masz jakieś uczulenia/nietolerancje? :>
3. Jak długo możesz funkcjonować bez snu?
4. Ostatni koncert na jakim byłeś/aś?
5. Zdarza Ci się uśmiechnąć do nieznajomej osoby na ulicy?


RE: 5 pytań - Mino Eive - 20-10-2014

1. Typ człowieka którego nie trawisz.
- Fałszywy.
2. Masz jakieś uczulenia/nietolerancje? :>
- Nie
3. Jak długo możesz funkcjonować bez snu?
- Próbowałam dobić do 2dni, jednak nad ranem usnęłam z komputerem na kolanach, a brakowało mi zalawie 5h
4. Ostatni koncert na jakim byłeś/aś?
- Orange, Snoop Dogg
5. Zdarza Ci się uśmiechnąć do nieznajomej osoby na ulicy?
- Nie


1. Zielona, czy czarna herbata?
2. Jakie plany na ferie?
3. Co ciekawego się dzieje?
4. Co ma każdy, ale nie może tego stracić?
5. Kiedy drzwi nie są drzwiami?


RE: 5 pytań - FireLion - 20-10-2014

1. Zielona, czy czarna herbata?
Lubię obie.
2. Jakie plany na ferie?
Siedzenie w domu przed komputerem.
3. Co ciekawego się dzieje?
Coś na pewno, ale nie w mojej okolicy.
4. Co ma każdy, ale nie może tego stracić?
Cień?
5. Kiedy drzwi nie są drzwiami?
Kiedy są uchylone (zagadki tłumaczone z angielskiego brzmią dosyć dziwnie).

1. Twój ulubiony dzień w roku?
2. Jak długo już tu jesteś?
3. Jesteś szczęśliwy/szczęśliwa?
4. Lubisz IT?
5. Uważasz, że powyższe pytania są głupie?


RE: 5 pytań - Shyeiro - 26-10-2014

1. Twój ulubiony dzień w roku?
- Każdy wolny.
2. Jak długo już tu jesteś?
- Ze 3 lata będą.
3. Jesteś szczęśliwy/szczęśliwa?
- Zależy.
4. Lubisz IT?
- Nie wiem co to sorcia
5. Uważasz, że powyższe pytania są głupie?
- Zwykłe pytania, dlaczego od razu mają być głupie?

1. Co robisz, kiedy nie możesz się zdecydować co obejrzeć?
2. Na jesień- bardziej preferujesz skórzaną kurtkę, czy płaszczyk?
3. Co mam zrobić, jeżeli mój ojciec chce mnie zabrać do źródeł termalnych, a ja mam kolczyk w biodrze o którym on nie wie i nie może się dowiedzieć?
4. Jakim cudem na dosyć nowym komputerze nie chce mi się zainstalować Dark Souls?
5. Nie mam pomysłu co mam teraz zrobić z Mino, jakieś sugestie, za które będę bardzo wdzięczna?


RE: 5 pytań - Derion - 03-11-2014

1. Co robisz, kiedy nie możesz się zdecydować co obejrzeć?
miotam się...?
2. Na jesień- bardziej preferujesz skórzaną kurtkę, czy płaszczyk?
mam najzwyklejszą w świecie wiatrówkę
3. Co mam zrobić, jeżeli mój ojciec chce mnie zabrać do źródeł termalnych, a ja mam kolczyk w biodrze o którym on nie wie i nie może się dowiedzieć?
przyjąć nadchodzącą konfrontację na klatę
4. Jakim cudem na dosyć nowym komputerze nie chce mi się zainstalować Dark Souls?
hmpf
5. Nie mam pomysłu co mam teraz zrobić z Mino, jakieś sugestie, za które będę bardzo wdzięczna?
nie, nie mam żadnych sugestii


Który klawisz na twojej klawiaturze jest najbardziej wytarty?
Byłeś/byłaś na tegorocznym grobbingu?
Co ostatnio gwałcisz replayem?
Czy w tym roku pod moją podłogą znowu umrze mysz????
Chorowałeś/chorowałaś tej jesieni?


RE: 5 pytań - Shyeiro - 08-11-2014

Który klawisz na twojej klawiaturze jest najbardziej wytarty?
- W
Byłeś/byłaś na tegorocznym grobbingu?
- Nie
Co ostatnio gwałcisz replayem?
- "For my dawgs"
Czy w tym roku pod moją podłogą znowu umrze mysz????
- Nie
Chorowałeś/chorowałaś tej jesieni?
- Si, o ile zaliczać katar/kaszel


1. Posiadasz TS?
2. Jak często tu zaglądasz?
3. Masz charahub?
4. Oprócz lwich postaci, masz jeszcze jakieś inne?
5. Jakie i która jest twoją ulubioną?


RE: 5 pytań - Skanda - 09-11-2014

1. Posiadasz TS?
Nie wiem, co to więc pewnie nie mam.
2. Jak często tu zaglądasz?
Zawsze, choć od kiedy nie mam Internetu rzadziej, kwik.
3. Masz charahub?
Ten taki pierdolnik do spisywania swoich postaci czy coś? Niet.
4. Oprócz lwich postaci, masz jeszcze jakieś inne?
No jacha.
5. Jakie i która jest twoją ulubioną?

-Kurth-romantyczny cyjon
-Wilbur-introwertyczny, biały dzik, z wiankiem na głowie
-Warick-wilkołak drwal, po części zainspirowany "Don't starve"
-Rhou-różowe tygryso-coś z obrożą z nadajnikiem
-bezimienna fossa
-Bazyl-sarkastyczny jaszczur
-Cerdic-wielce szlachetny smok wysokiego rodu
-Snarlock-taka dziwna kreatura, którą trudno mi teraz opisać
-Ralph-lis barman

a ulubionych ni mam

1. Ryzykujesz w imię zysku czy wolisz mniej atrakcyjne, ale pewne opcje?
2. Wolisz rozłożyć, pościelić łóżko czy położyć się ot tak, pod kocem?
3. Pracowałoś kiedykolwiek?
4. Co byś chciało dostać od mikouaja? Możesz napisać listę >3
5. i podkradam od Pad: jakie są Twoje pozakaelowe OCki, o ile takowe masz?
_


RE: 5 pytań - Koho - 10-11-2014

1. Ryzykujesz w imię zysku czy wolisz mniej atrakcyjne, ale pewne opcje?
Nope. Wolę pewne opcje

2. Wolisz rozłożyć, pościelić łóżko czy położyć się ot tak, pod kocem?

Zależy. Od pogody, od stopnia lenia w danym momencie i w ogóle.

3. Pracowałoś kiedykolwiek?
Da.

4. Co byś chciało dostać od mikouaja? Możesz napisać listę >3
Hm. Bo ja wiem? Może lego z Hobbita? Nie mam żadnych "dorosłych pomysłów". Wszystko kręci się wokół mojej infantylności .

5. i podkradam od Pad: jakie są Twoje pozakaelowe OCki, o ile takowe masz?
No mam.
Dino - izabelowaty koń z pasami na dupie i niebieskimi końcówkami na grzywie i ogonie. Narysowałam go bo mam taką maskotkę.
Stefan - również koń, różowy z fioletową grzywą i ogonem. Był kiedyś jednorożcem, ale amputowali mu róg. Również mój pluszak.
Alza, Manuka, Oighear, Xaos i ktoś tam - wilki
Shuka - zebra z miętowymi końcówkami ogona i grzywy.
Ludzkich mam od groma - Adonai, Hyena, Naoki, Nathaniel, Szatejel, Faust, Omega, Dante i tak by wymieniać bez końca.

1. Umiesz udzielić pierwszej pomocy? Uważasz, że jesteś gotowy/a, żeby jej udzielić?
2. Czego najbardziej bałeś/bałaś się w dzieciństwie?
3. A czego boisz się teraz?
4. Dajesz się czasem zwieść na pokuszenie i chadzasz od czasu do czasu na fastfoody?
5. Życie w dużym mieście czy w małym?


RE: 5 pytań - Mino Eive - 15-11-2014

1. Umiesz udzielić pierwszej pomocy? Uważasz, że jesteś gotowy/a, żeby jej udzielić?
- Umieć umiem ale ta cała panika i zamieszanie- uciekłabym z krzykiem chyba
2. Czego najbardziej bałeś/bałaś się w dzieciństwie?
- duchów i tego, że w moich cheetosach nie będzie metal tazo z pokemonami
3. A czego boisz się teraz?
- przyszłości, wszystkiego co dotyka świat rzeczywisty i będzie/jest bezpośrednio związane ze mną
4. Dajesz się czasem zwieść na pokuszenie i chadzasz od czasu do czasu na fastfoody?
- Dzisiaj np
5. Życie w dużym mieście czy w małym?
- Dużym, jednak przyzwyczajenie górą



1. Nocny marek, czy ranny ptaszek?
2. Ulubiona bajka z dzieciństwa/serial?
3. Jakie są twoje preferencje muzyczne?
4. Korzystasz z portali społecznościowych?
5. Ulubiony kolor oczu?


RE: 5 pytań - Ivy - 30-11-2014

1. Nocny marek, czy ranny ptaszek?
Noc forever.
2. Ulubiona bajka z dzieciństwa/serial?
Degrassi <3 stare, dobre czasy chlip
3. Jakie są twoje preferencje muzyczne?
Słucham totalnie wszystkiego, od klasyki przez country do electro. No ok, rapu nie słucham kwik.
4. Korzystasz z portali społecznościowych?
Fejsbuk ofkors.
5. Ulubiony kolor oczu?
Zielony.


1. Wymarzony prezent na święta?
2. Wymarzone prezenty dla Twoich bliskich tj. co zamierzasz im dać?
3. Sylwester na dzikiej imprezie czy na spokojnie w domu?
4. Ulubiony design/y postaci na forum?
5. Prowadzisz jakiś fanpage?


RE: 5 pytań - Shyeiro - 07-12-2014

1. Wymarzony prezent na święta?
- ip5, bo w moim srajfonie zaraz siądzie system, przez 6
2. Wymarzone prezenty dla Twoich bliskich tj. co zamierzasz im dać?
- Assasin'a któregoś tam, składam się na instaxa i coś jeszcze ciekawego na pół, a resztę mogę przytulić
3. Sylwester na dzikiej imprezie czy na spokojnie w domu?
- Te dwie rzeczy mogą się łączyć, ale póki co nie wiem, czekam na propozycje bo ciężko z miejscem
4. Ulubiony design/y postaci na forum?
- Derion, Ragnar, Ivy, Dey, Kahawian, Maya, Inn, Akira, Kalani i tam jeszcze pare innych ale nie che mi sie wymieniac wszystkich. Oczywiście mówię o obecnych postaciach.
5. Prowadzisz jakiś fanpage?
- XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
CZEKAM NA LIKE
https://www.facebook.com/BasiaZNaWspolnej?ref=hl
Kiedyś założyłam to na facebooku bo oglądałam Na Wspólnej i mi kolega podesłał linka do jakiejś kłótni między tego typu fanpage'ami (a jest ich dużo) i tam była kłótnia właśnie na tablicach tych stron o aktualnej sytuacji w tym serialu i właściciele stron się wypowiadali jako postacie, więc stwierdziłam, że też chce i Basia jako jedyna nie miała swojej strony więc ją założyłam i się tam z nimi kłóciłam, a później po prostu nie usunełam i to sobie jest i czasem coś piszę, chociaż już to przestałam oglądać XDDD I w ogóle jakoś ostatnio przez 2tyg przyszło mi strasznie dużo polubień wtf ja nie wiem o co z tym chodzi, ale nadal mnie to bawi.
A bez beki:
https://www.facebook.com/barpoddebemradzymin?ref=hl
To jest po prostu strona baru mojego dziadka, ale nie nazwałabym tego fanpage'm.




1. Co najchętniej robisz w wolnym czasie?
2. Czytasz wątki innych, czy tylko to, co ktoś Ci odpisze?
3. Podoba Ci się zima bez śniegu?
4. Ulubiony sport?
5. Ulubiona postać kanoniczna/pół kanoniczna z wyjaśnieniem proszę


RE: 5 pytań - Felija - 24-01-2015

1. Co najchętniej robisz w wolnym czasie?
Dzwonię, piszę, czytam, rysuję, oglądam. Ale tak najchętniej najchętniej to jeżdżę konno i spotykam się ze znajomymi.
2. Czytasz wątki innych, czy tylko to, co ktoś Ci odpisze?
Kiedyś byłam na bieżąco ze wszystkimi wątkami na form, teraz niestety śledzę tylko swoje (i tak mam ich kilka), a pozostałe najwyżej przeglądam.
3. Podoba Ci się zima bez śniegu?
I tak, i nie. Ale w sumie jest ok. Na święta akurat był śnieg, rzucałam śnieżkami w rodziców, tyle wystarczy.
4. Ulubiony sport?
Konie?
5. Ulubiona postać kanoniczna/pół kanoniczna z wyjaśnieniem proszę
Oryginalna nie będę, ale Skaza, bo Przyjdzie czas, image i w ogóle. I Vitani, bo jest mistrzem ciętej riposty i ma własne zdanie.

1. Wolisz prowadzić jedną postać czy kilka i dlaczego?
2. Ulubiony film Pixara?
3. Podeślij jakąś fajną piosenkę, na którą ostatnio natrafiłaś/eś.
4. Masz dużo pluszaków?
5. Najbardziej ambitna książka, jaką przeczytałaś/eś?


RE: 5 pytań - Shaka - 04-02-2015

1. Wolisz prowadzić jedną postać czy kilka i dlaczego?
W sumie to dosyć trudne pytanie, mimo że się wydaje proste xd. Tutaj nie mogłabym prowadzić jednej postaci, bo często się dzieje tak, że jesteś zablokowany przez inną osobę i wtedy dobrze jest mieć inne, żeby nie stać w miejscu. Poza tym, ja uwielbiam tworzyć postaci i wczuwać się w nie, więc nie wiem w sumie, jak długo bym wytrzymała z jedną. Jednak, jeśli ma się tylko tę jedną, jedyną, można się bardziej skupić na jej rozwoju, a tak to trzeba to rozłożyć na wszystkie.
Jednak raczej wolę kilka, z powodu zastojów oraz mojej miłości do tworzenia postaci i wczuwania się w nie.

2. Ulubiony film Pixara?
To pytanie jest jeszcze trudniejsze od poprzedniego XD
Uwielbiam Pixara i chyba wszystkie jego filmy. Nie ma takiego, który by mi się nie podobał w taki, czy inny sposób. Najsłabszym była zdecydowanie Merida, jest to film, na którym najbardziej się zawiodłam, miałam wobec niego oczekiwania. Są jednak w nim rzeczy, które mi się podobają, dlatego nie mogę powiedzieć, że jej nie lubię. Ale pytanie jest o ulubiony film. Waham się między Wall-e a Odlotem. Ratatuj oraz Potwory i Spółka również były świetne. W sumie, jak tak teraz myślę, to nie dziwię się sobie, że waham się akurat między Odlotem i Wall-e. Miałam podobne odczucia wobec nich. Jednak uważam, że Odlot był lepszy, mimo wielu niedociągnięć. Bo z Wall-e podobała mi się bardzo pierwsza połowa filmu, była wspaniała. Druga też nie była zła, jednak już nie taka zachwycająca. Za to Odlot lubię od początku do samego końca filmu. I jeszcze postaci są genialnie wykreowane. Zachwyciły mnie również kolory, uwielbiam żywe kolory. Więc ODLOT.

3. Podeślij jakąś fajną piosenkę, na którą ostatnio natrafiłaś/eś.
Zazwyczaj ciągle słucham tego samego, ale z piosenek, na które trafiłam ostatnio i mi się podobają może być ta:
Twin Atlantic - Oceans

4. Masz dużo pluszaków?
Kiedyś miałam całą armię pluszaków, jednak wszystkie oddałam młodszej siostrze. Teraz mam dwa: Hewę od Fel oraz Stitcha z Disneylandu ^^

5. Najbardziej ambitna książka, jaką przeczytałaś/eś?
Hm, to będzie ciekawe, bo z reguły nie cierpię lektur, jednak wybrałabym właśnie jedną z nich. Zdaje mi się, że postawiłabym na Zbrodnię i Karę, której autor bardzo szczegółowo i dobitnie zagłębia się w psychikę bohatera.

--------------

1. Jaka jest ulubiona gra z dzieciństwa, a teraźniejsza?
2. Jak zmieniał Ci się gust muzyczny przez lata? Czy może wcale się nie zmienił?
3. Czego najbardziej nie lubisz u innych?
4. Ile książek czytasz miesięcznie?
5. Uprawiasz regularnie sport? Jak tak to jaki i dlaczego akurat ten?


RE: 5 pytań - Felija - 04-02-2015

1. Jaka jest ulubiona gra z dzieciństwa, a teraźniejsza?
Wymienię kilka, bo jednej to się nie da. W dzieciństwie uwielbiałam takie tytuły jak: Harry Potter i Komnata Tajemnic (i różne inne platformówki), Bubble Bobble Nostalgie (zręcznościowa, jesteś smokiem i łapiesz wrogów w bańki - wbrew pozorom, była świetna), Simsy (chyba jak każdy), wszelkie kreatory zoo (miałam Wildlife Park II), Julia - Kolorowe Lata 60. (jak teraz gdzieś na to trafię, to wezmę w ciemno - polska gra detektywistyczna), Heroes III. To chyba te najważniejsze.
Teraz... Um, teraz to ja nie mam czas na gry, wolę pisać/czytać/oglądać/rysować. Acz wciąż uwielbiam Heroesy (III i V) i czasem w nie gram ze znajomymi, a jak raz trafiłam na Mass Effecta, to strasznie mnie wciągnął - dlatego nie będę już grać, bo się nie oderwę. D: Starczy mi gra na forum.

2. Jak zmieniał Ci się gust muzyczny przez lata? Czy może wcale się nie zmienił?
Jasne, że się zmieniał. Od piosenek typowo dla dzieci (yay), poprzez jakieś Ich Troje (hit początku podstawówki), piosenki z musicalu Koty (ahah), dalej Doda, Britney, Pink, Nelly Furtado, Timbaland, Avril, później nagle Within Temptation, Nightwish, potem jeszcze Green Day czy Red Hoci, dalej Nirvana, Gorillaz, coraz więcej rocka, coraz więcej metalu... Aż zaczęło mnie to nudzić i teraz moja playlista to przede wszystkim indie rock. I wydaje mi się, że teraz znalazłam gatunek naprawdę dla siebie. Kocham Vampire Weekend, Arctic Monkeys i kupę mniej lub bardziej niszowych zespołów. Acz nadal lubię Pink i niektóre metalowe zespoły. Poza tym zdarza mi się słuchać m.in. Beatlesów, Edit Piaf, a z polskich Myslovitz/Rojka i Hey.
Swego czasu miałam straszną fazę na muzykę celtycką i folk rock (Clannad, Loreena McKennit, Blackmore's Night), która po części została mi do dzisiaj.
Aha, i Disneye, jak mogłam zapomnieć o Disneyach. Piosenki z Disneya zawsze i wszędzie!

3. Czego najbardziej nie lubisz u innych?
Chamstwa? To bardzo ogólne stwierdzenie, więc napiszę tak - nie lubię, gdy inni zachowują się nie fair wobec mnie. Gdy są niewdzięczni: ja robię dla nich coś dobrego, a oni odwracają się do mnie plecami. Nie znoszę niesprawiedliwości, kłamstwa, fałszu - ogólnie cenię sobie klarowność relacji. Wolę osobę, która wprost okazuje, że za mną nie przepada niż taką, która udaje sympatię, bo jej to na rękę.
To się tyczy też zachowań wobec innych, oczywiście. Gdy widzę, że ktoś komuś pomaga, a ta druga osoba zaraz miesza tamtą z błotem, to automatycznie ląduje u mnie na liście "nie lubię".
A z takich bardziej ludzkich cech, OKROPNIE irytują mnie obietnice bez pokrycia. Jak ktoś się do czegoś zobowiązuje, to niech to robi, uch. Albo przynajmniej poda sensowny powód, dlaczego tego zaniechał i zrobi to później.
Nie lubię też, jak ktoś mi psuje plany, brudzi, kiedy dopiero co posprzątałam i wyśmiewa się z innych.
Ale to i tak nieważne, bo, poza wyjątkowymi sytuacjami, ja się nie umiem długo gniewać. :)

4. Ile książek czytasz miesięcznie?
Kiedyś (albo wakacjami), to i 3-4, teraz najwyżej 1-2. Czasu nie ma. Zresztą, jak ciągle muszę coś czytać na uczelnię, to odechciewa mi się czytać dla siebie samej (chyba że czasopisma; zawsze biorę do metra Focusa albo Kocie Sprawy, bo są lekkie).

5. Uprawiasz regularnie sport? Jak tak to jaki i dlaczego akurat ten?
Regularnie? Nie. Jeżdżę konno wakacjami, bo sprawia mi to radość, w ogóle uwielbiam zwierzęta, konie są cudowne, można z nimi rozmawiać, a jak galopuję, to czuję się taka wolna i jest adrenalina, i awwww, cudo!
Poza tym tańczę na wfie (przynajmniej coś praktycznego!), a czasem ćwiczę ot tak w domu jakieś aerobiki i przymierzam się do biegania (mój znajomy biega z taką grupką i zamierza mnie wciągnąć).

------------

1. Ulubiona księżniczka Disneya i dlaczego ta?
2. Masz swój ulubiony kubek?
3. Jest taka piosenkę, która na początku ci się nie podobała, ale później się do niej przekonałaś/eś?
4. Jaki kraj najbardziej chciał(a)byś odwiedzić i dlaczego?
5. Gdybyś mógł/mogła teraz spróbować dowolnej potrawy (nie musi być istniejąca w naszej rzeczywistości), co by to było?