Król Lew PBF
5 pytań - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: 5 pytań (/showthread.php?tid=222)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: 5 pytań - Serret - 21-08-2015

1. Oglądasz kreskówki?
Tylko Gravity Falls (Wodogrzmoty Małe).
2. Planujesz tatuaże?
Raczej nie, ale co jakiś czas powraca do mnie myśl o wytatuowaniu sobie małego kota gdzieś, nie wiem, może tak sztampowo na ramieniu.
3. Słodkie czy słone?
Słodkie.
4. WTC, propaganda i wina Busha, czy faktycznie działania Al kaidy? Twoje stanowisko?
Nie wiem, jest za mało pewnych informacji (albo ja za mało się w to wgłębiałam), a prawda zapewne leży pośrodku.
5. Kiedy twoim zdaniem wątek fabularny był najciekawszy i z udziałem jakich postaci?
Ciężko wybrać jeden, prościej byłoby mi wskazać najgłupsze wątki. :'D Całkiem podobała mi się walka o władzę na Złej Ziemi - Mal Ombre vs. Levis. Albo relacje Kami i Surreal, to był majstersztyk. Albo rozwalanie Płonących przez Złą Ziemię (Płonący byli spoko). A z tych nowszych, hm, wątek Nkiruma-Ariusz-Oresta był dobry (do momentu, w którym zaczął się ciąąągąć). Albo Mania-Derion. Maya-Akira. Jeszcze bardziej współcześnie - lubiłam wątek Chawa-Kifo, miał potencjał.

1. Co robiłeś/aś w te wakacje?
2. Jeśli mógłbyś/mogłabyś się cofnąć w czasie, to gdzie byś się udał/a?
3. W jakiej pracy byś siebie widział/a?
4. Jaki kolor skóry chciał(a)byś mieć?
5. Lubisz jeść na mieście?


RE: 5 pytań - Samiya - 23-08-2015

1. Co robiłeś/aś w te wakacje?
Byłam u babci, na obozie, gdzie robiłam wieeele rzeczy, czytałam książki, spałam, byłam u siostry w Warszawie, poznałam jej chłopaka, oglądałam filmy, nudziłam się, a nawet trochę uczyłam! No i jak zwykle lamiłam na forum. O, zaczęłam wprowadzać w życie zakłady opalowe!
2. Jeśli mógłbyś/mogłabyś się cofnąć w czasie, to gdzie byś się udał/a?
Wciąż Polska, czasy Kazimierza Wielkiego? Albo może Władysława Jagiełły... Lub starożytny Rzym, tak dla ciekawości. Wątpię, żeby mi się tam spodobało, pewnie by mnie wzięli za jakiegoś barbarzyńcę :d
3. W jakiej pracy byś siebie widział/a?
Nie bardzo wiem. Mogłabym być lekarzem, albo pisarzem? Może tłumaczem? Ewentualnie nauczycielem, to mogłoby być zabawne!
4. Jaki kolor skóry chciał(a)byś mieć?
Może troszkę ciemniejszy od mojego, tak, żeby nie wyglądać jakby nigdy nie widziała słońca :D
5. Lubisz jeść na mieście?
Nie bardzo. Domowe obiady - to jest to! Oczywiście najlepsze te mamusine. Ewentualnie babcine.

1. Jaki jest twój ulubiony smak z tych pięciu podstawowych?
2. Jaką cechą najchętniej obdarzasz swoje postacie?
3. Jaki wątek fabularny chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na forum?
4. Jakie książki najbardziej lubisz czytać?
5. Kanapki z nutellą i masłem, czy bez masła?


RE: 5 pytań - Machafuko - 25-08-2015

1. Ostry, ale umiarkowanie. Wypalania gęby nie lubie chyba, że wiadome napoje xD
2. Specyficzne poczucie humoru i ogólgnie ekscentryczny charakter.
3. Zespół wątków dyplomatyczno-spiskowych. Brak interakcji tego typu między stadami wydaje mi się nienaturalny. Nie muszo knuć cały czas, czy bić się, ale regularne odwiedznie sojuszników, kontakty dyplomatyczne między stadami. Informacja to potęga :v
4. Fantastykę (ogólnie) i powieści historyczne jeśli chodzi o beletrystykę. Ale lubie tez jakieś dzieła filozoficzne i traktujące o ekonomii poczytać.
5. Bez.

1. Masz jakieś ulubione powiedzonko? Jakie?
2. Co zobaczyłeś/łaś gdy wyjrzałeś/łaś przez okno?
3. Z kim Ci się najlepiej pisało na tym forum?
4. Czy posiadasz piwnice bez okien?
5. Jedna rzecz jaką byś poprawił(a) na forum, jaka to?


RE: 5 pytań - Skanda - 26-08-2015

1. Masz jakieś ulubione powiedzonko? Jakie?
Czy ":v" można uznać za powiedzonko? Zdecydowanie moje ulubione.
2. Co zobaczyłeś/łaś gdy wyjrzałeś/łaś przez okno?
Gwiazdy i księżyc.
3. Z kim Ci się najlepiej pisało na tym forum?
DERION
4. Czy posiadasz piwnice bez okien?
nope, mam kilka okien #bogactwo
5. Jedna rzecz jaką byś poprawił(a) na forum, jaka to?
Podejście użytkowników do pisania, począwszy od zaangażowania do mentalności związanej zarówno z powagą, jak i dystansem do tego, co się dzieje na fabule.

1. Ostatni obejrzany film? Opeec o nim.
2. Ulubiona para na forum?
3. Twój najlepszy wątek?
4. Lubisz marvela? Moce, obcisłe kostiumy i pelerynki >3
5. Ulubiona postać z tych, które prowadzsz?


RE: 5 pytań - Kalani - 26-08-2015

1. Ostatni obejrzany film? Opeec o nim.
Zdaje mi się, że to kolejny raz "Tylko kochankowie przeżyją". Film Jima Jarmuscha, o wampirach, tak, gra tam Tom Hiddleston (wy chyba jeszcze nie wiecie, jak bardzo mam przyrąbane na jego punkcie...). Spokojny, bez większych akcji, ale przyjemnie się go ogląda + super sceneria i muzyka.
2. Ulubiona para na forum?
Saix i Giza + Vei i Rag.
3. Twój najlepszy wątek?
Kurka nie wję, mam słabą pamięć nawet do własnych postaci.
4. Lubisz marvela? Moce, obcisłe kostiumy i pelerynki >3
BOŻE KOCHAM
jezu Thor i Loki i Kapitan Ameryka <3 LOKI LOKI LOKI.
Age of Ultron było genialne, wcisnęło mnie w fotel tak, że aż przestałam żreć (a ja żrę cały czas) + super Kapeć + genialnie śmieszny Thor. Tylko ten wątek miłosny mnie zbił z tropu, bo przez wiele filmów naprowadzają widza na to, że *będzie bez spoilerów* ta persona jest z kimś innym, a tu taka dupa, ja pierdzielę, Joss, ogarnij się.
5. Ulubiona postać z tych, które prowadzisz?
Kalani.

1. Ulubiona postać na forum + dlaczego (to drugie mnie najbardziej interesuje).
2. Masz jakieś zwierzęta domowe?
3. Ile w twojej miejscowości jest centrów/domów handlowych? Który lubisz najbardziej?
4. Gdybyś miał/a się przeprowadzić, gdzie chciał(a)byś zamieszkać?
5. Czy latem chodzisz po domu boso?


RE: 5 pytań - Myr - 26-08-2015

1. Ulubiona postać na forum + dlaczego (to drugie mnie najbardziej interesuje).
Póki co ciężko mi określić którą postać najbardziej lubię jest kilka.
Vult- Ciekawa postać, dobrze kombinuje dobrze się z nią piszę
Busara- Taka młoda a troskliwa. Zależy jej na stadzie.
Voi- takie małe i słodkie x)
Jeszcze nikt z innych postaci jakoś bardzo mnie się nie spodobała acz Frigg też ciekawa postać :3
2. Masz jakieś zwierzęta domowe?
tak, suczke cocker spaniela xD, którą tak obcięłam, ze nie wygląda na spaniela xD
3. Ile w twojej miejscowości jest centrów/domów handlowych? Który lubisz najbardziej?
Chyba 3? nie wiem dokładnie nie lubię żadnej (Leszno),2 i też nie przepadam xD (Lubin)
4. Gdybyś miał/a się przeprowadzić, gdzie chciał(a)byś zamieszkać?
W górach lub Gdańsku an leśnej górce xD, bo morze i ala góry w jednym x)
5. Czy latem chodzisz po domu boso?
W skarpetkach chodzę zawsze cz to lato czy to zima x) a bez nich podobnie zależy.

1. Cieszysz się, że rok szkolny się zbliża?
2. Wolisz grać na konsoli czy na pc? i dlaczego
3. co lubisz w tym forum
4. Jaka była Twoja pierwsza postać tutaj
5. Grałaś/grałeś innym zwierzęciem czy tylko lwami?



RE: 5 pytań - Sadism - 26-08-2015

1. Nie, bo nie mam do czego wracać. Ludzie których lubię i cenię raczej nie pokrywają się w dużej mierze z moją klasą.
2. PC, bo większość gier jest najtańszych właśnie na peceta, plus daje największe możliwości.
3. Przede wszystkim ludzi. Cenię sobie zwłaszcza Vult, Felkę oraz Sami i Fuko. A także Kahawiana.
4. Sadism. Nie spodziewałem się że tak wiele mu się uda.
5. Tylko Vult nie grala lwami, długo jej dotrzymywałem towarzystwa, ale zrobiłem Kituko jako jednostrzal oraz teraz Cavuma. Co do szarego małego Emo lwa mam większe plany. No ale wracając do pytania- moje 2 pierwsze postaci to były "nie-lwy". I wygodnie mi się nimi pisze, więc odpowiedź brzmi: Grałem nie tylko lwami, i bardzo mi to odpowiadało.

1. Jeździsz na obozy?
2.Interesujesz się historią? Jak tak to sprecyzuj ulubiony okres .
3.Twoje 3 imię?
4.Jesteś wierzący/ca? Jak tak to określ swą religię (np. czy jesteś buddystą,katolikiem czy deistą)
5. Czy chciałbyś/chciałabyś być nieśmiertelny/a ? Ze wszystkimi tego następstwami ( postępujące starzenie, oglądanie tragedii, utrata bliskich bo samemu nigdy nie zginiesz a inni muszą) .


RE: 5 pytań - Kalani - 26-08-2015

1. Jeździsz na obozy?
Już nie, ale przez 8-9 lat bardzo chętnie to robiłam. Jeździłam na obozy z kościoła i co roku spotykałam tych samych ludzi. Głównie dla nich jeździłam i dla panującej tam atmosfery. Niestety, na wakacjach przed maturą coś zaczęło się w naszej paczce psuć i stwierdziłam, że wolę jeździć z kim innym na wakacje (teraz to robię z moją szajką z liceum). Wtedy też byłam po raz ostatni.
Nie mogę zrozumieć, jak można było nigdy nie być na obozie albo ich nie lubić. Przecież to jedyna metoda na urwanie się od rodziców, którzy dają popalić i świetne, często pogrzane wspomnienia.
2. Interesujesz się historią? Jak tak to sprecyzuj ulubiony okres.
Nie, aczkolwiek uważam tą dziedzinę nauki za bardzo ciekawą, o ile masz świetnego nauczyciela. Kobitka w gimnazjum była genialna, zaciekawić potrafiła jak nikt. W liceum to była jakaś żenada...
3.Twoje 3. imię?
Nie posiadam, u nas nie ma bierzmowania.
4. Jesteś wierzący/ca? Jak tak to określ swą religię (np. czy jesteś buddystą, katolikiem czy deistą)
Tak, jestem wierząca i jestem chrześcijanką. (jeśli wyznanie też ciekawi - ewangelik/luteranin od początku życia)
5. Czy chciałbyś/chciałabyś być nieśmiertelny/a ? Ze wszystkimi tego następstwami ( postępujące starzenie, oglądanie tragedii, utrata bliskich, bo samemu nigdy nie zginiesz a inni muszą).
Raczej nie. Żyję dla ludzi i strasznie się do nich przywiązuję. Chociaż lubię spędzać czas samotnie i natłok ludzi mnie męczy, to jednak bez przyjaciół i towarzystwa nie dałabym sobie psychicznie rady. Ich odejście strasznie by mnie przybiło.

1. Pluszak z dzieciństwa. Co to było, jak miał na imię, masz go jeszcze?
2. Masz jakieś plany na ostatni tydzień wakacji?
3. Kolekcjonujesz coś? (może masz jakieś zdjęcie swojej kolekcji, którym chcesz się podzielić?)
4. Wysyłasz pocztówki z wakacji?
5. Kiedy ostatni raz byłeś/aś w bibliotece?


RE: 5 pytań - Machafuko - 26-08-2015

1. Duży, wytarty, brązowy miś, którym jeszcze bawiła się moja mama. Po prostu miś. Nie wiem gdzie jest teraz, chyba trafił do śmietnika, bo był baaardzo zniszczony.
2. Ja i plany się nie lubimy. Nope, niczego nie planuję jeśli chodzi o zarządzanie czasem, tym bardziej wakacji.
3. Nigdy nic.
4. Nie. Rodzina może liczyć na jakieś pamiątki, ale w kartki do przyjaciół/rodziny się nie bawię. Choć gdybym zamieszkał na stałe gdzieś za granicą, to wtedy znajomi dostaliby coś.
5. Gdzieś w połowie czerwca.

1. Pytałem o powiedzonka, to może teraz czy masz jakiś ulubiony przedmiot w domu, który darzysz szczególnym sentymentem? Jaki?
2. Mieszkasz w domu z centralnym ogrzewaniem, czy trzeba palić w piecu?
3. Jaką cechę swojego charakteru lubisz najbardziej i dlaczego?
4. Gdybyś miał(a) stworzyć własny pbf, jakiej byłby tematyki?
5. Czy jest jakaś praca domowa, która sprawia Ci przyjemność? Jaka?


RE: 5 pytań - Indra - 26-08-2015

1. Pytałem o powiedzonka, to może teraz czy masz jakiś ulubiony przedmiot w domu, który darzysz szczególnym sentymentem? Jaki?
Takkk, a konkretnie jest to figurka, którą dostałam od koleżanki http://sta.sh/02d58g99pcu2
2. Mieszkasz w domu z centralnym ogrzewaniem, czy trzeba palić w piecu?
Yyyy pali się w piecu, ogrzewanie podłogowe na dole, na piętrze kaloryfery (nie ogarniam w sumie)
3. Jaką cechę swojego charakteru lubisz najbardziej i dlaczego?
Borze nie wiem, powiedziałabym, że perfekcjonizm, ale on sprawia, że niczego w sobie nie lubię. Błędne koło.
4. Gdybyś miał(a) stworzyć własny pbf, jakiej byłby tematyki?
Pewnie coś w w klimacie skyrima, koniecznie z anthrosami >3
5. Czy jest jakaś praca domowa, która sprawia Ci przyjemność? Jaka?
Wieszanie prania I guess.

1. Co chcesz robić w życiu?
2. Taniec to talent?
3. Opisz swój pokój.
4. Jakiś ulubiony artysta (mam na myśli sztuki plastyczne)?
5. Co chciałobyś zrobić na forum, ale jest to niemożliwe z jakiegoś powodu?


RE: 5 pytań - Chikja - 27-08-2015

1> Jeść, spać, dobrze się bawić, a potem umżeć :v
2> Tak, talent którego mi poskąpiono >:D
3> 30m2 dwa akwaria, jedno z rakiem drugie krewetkami, okno, wyjście do kuchni, łózko, komoda, dwa fotele i stół, duzo kfiatkuf bo tak, i okna na zachód z pieknym widokiem na centrum handlowe ~ .. sciany są bezowe, a sufit biały.
4> Hans Rudolf Giger
5> Zjeść stopy Sadisma.. :B but u know *sob*

1.Dlaczego takie imię postaci i skąd się ono wzięło?
2. Ulubiony kwiat.
3. Umiesz gotować?
4. Lioden, Flight Rising? A może jakaś inna gra w sieci?
5. Ile razy dotknąłeś nosa pisząc odpowiedzi na moje pytania? :v


RE: 5 pytań - Indra - 27-08-2015

1.Dlaczego takie imię postaci i skąd się ono wzięło?
Uuuuu patrzcie, akurat to imię ma swoją historię! Wzięło się od nazwy utworu formacji E.S Posthumus, do odsłuchania tu https://www.youtube.com/watch?v=tASQLN_EjPM Akurat tworząc Indrę słuchałam albumu, ale nie jest to moja ulubiona pozycja, po prostu to mi bardziej pasowała na imię dla postaci. Jak komuś się podoba to polecam lavanyę z tej płytki https://www.youtube.com/watch?v=G5aIotlJ4g8
2. Ulubiony kwiat.
Lubię polne kwiotki, jeszcze nie zdecydowałam się czy maki, chabry, czy stokrotki
3. Umiesz gotować?
Zależy co się przez to rozumie, jeśli mam przepis, no to dam radę krok po kroku, ale bez to raczej ciężko. Nie umiem robić rosołu, ani żadnej z zup, to samo z typowymi daniami "stałymi", ale kotlety zarówno mielone, jak i schabowe, placki ziemniaczane umię :v Do tego naleśniki i kilka randomowych rzeczy, jak np. placki z patisona/dyni.
4. Lioden, Flight Rising? A może jakaś inna gra w sieci?
Lioden motzno, a w smoki grauam, ale mi się znudziło i siedzą biedne, głodne, zapomniane.
5. Ile razy dotknąłeś nosa pisząc odpowiedzi na moje pytania? :v
Wiele razy, bo co chwile poprawiam okulary, które pod ciężarem soczewek niemieszczących się na grubość w oprawkach, osuwają się w dół.

1. Masz może fazę na jakiś zespół albo piosenkę?
2. Zdarza Ci się kupować płyty w ciemno, znając zaledwie jeden utwór?
3. Kupujesz w ogóle oryginalne płyty czy polegasz na Internecie(że tak to ładnie ujme :v)?
4. Jakiś ulubiony artysta/artyści z dA? (potrzebuję sobie kogoś zwatchować, bo mi w inboxie wieje nudą)
5. Ulubiona gra komputerowa ew. kilka.


RE: 5 pytań - Serret - 28-08-2015

1. Masz może fazę na jakiś zespół albo piosenkę?
Tak, do niedawna przesłuchiwałam w kółko Katie Meluę.
2. Zdarza Ci się kupować płyty w ciemno, znając zaledwie jeden utwór?
Nie, raczej staram się je wcześniej przesłuchiwać. Ale kiedyś tak robiłam.
3. Kupujesz w ogóle oryginalne płyty czy polegasz na Internecie(że tak to ładnie ujme :v)?
Eee, nie, w Empiku nie sprzedają płyt większości tych zespołów, które bym kupowała. Zresztą nawet gdyby sprzedawali, to zapewne i tak bym nie kupowała, bo bym zbankrutowała. Ale zdarza mi się kupować płyty w ciuchlandach, płacę złotówkę i mam np. zacne musicalowe składanki. A kiedyś nabyłam w ten sposób kastę z soundtrackiem z TLK (działającą!).
4. Jakiś ulubiony artysta/artyści z dA? (potrzebuję sobie kogoś zwatchować, bo mi w inboxie wieje nudą)
http://ragous.deviantart.com :v
Inn watchuje fajnych ludzi, ostatnio pokazała mi taką osobę: http://cryptid-creations.deviantart.com
Ja watchuję miljon ludziów i ich nie pamiętam, więc pokażę kilku randomowych tak z ostatnio zwatchowanych: http://thornspine.deviantart.com http://foldedwilderness.deviantart.com http://dragonsandbeasties.deviantart.com http://digital-goth.deviantart.com http://kiki-doodle.deviantart.com
5. Ulubiona gra komputerowa ew. kilka.
Nie gram w gry, nie mam na to czasu. Tzn. ze znajomymi w Heroes III i to właściwie tyle. Choć kiedyś dorwałam się do Mass Effect II na parę godzin i mi się strasznie spodobał.

1. Co sądzisz o ostatnich upałach?
2. Gdzie chciał(a)byś mieszkać?
3. Idziesz głosować w referendum?
4. Jak byłeś/aś młodszy, to grałeś/aś w snake'a na telefonie?
5. Masz lustro w pokoju?


RE: 5 pytań - Moréna - 30-08-2015

1. Co sądzisz o ostatnich upałach?
- Upały nigdy mi nie dokuczały zbyt mocno. Jedynie jeśli nie wiał wiatr i była straszna duchota. Choć wole jesienna pogodę.
2. Gdzie chciał(a)byś mieszkać?
- Gdzieś blisko gór, na odludziu.
3. Idziesz głosować w referendum?
- Tu gdzie obecnie jestem zameldowana nie mogę. Nie zgłosiłam odpowiedniego papierka do urzędu by mieć prawo do głosu.
4. Jak byłeś/aś młodszy, to grałeś/aś w snake'a na telefonie?
- Oczywiście, choć preferowałam taki statek kosmiczny bijący kosmiczne potworki.
5. Masz lustro w pokoju?
- Na szafie, łącznie wychodzą 4 duże lustra. Na każdych drzwiczkach. Na tych rozsuwanych są tylko do połowy. Kupiłabym najchętniej inną bo ta zajmuje za dużo miejsca a nawet przestawić się jej nie da. Jak się ją ruszy to się rozleci xp

1. Jaką herbatę preferujesz? Czarną/Białą/Czerwoną/Zieloną a może jeszcze jakąś inną?
2. Czym chciałbyś/abyś się zajmować a nie pozwala na to sytuacja/finanse itp.
3. W jakim wieku chciałbyś/abyś mieć potomstwo?
4. Ulubiona zupa?
5. Miewasz kłopoty z wczesną pobudką?


RE: 5 pytań - Felija - 30-08-2015

1. Jaką herbatę preferujesz? Czarną/Białą/Czerwoną/Zieloną a może jeszcze jakąś inną?
Zieloną, koniecznie liściastą. Herbata z torebki nie zasługuje na miano herbaty.
2. Czym chciałbyś/abyś się zajmować a nie pozwala na to sytuacja/finanse itp.
Chciałabym częściej jeździć konno, ale w Warszawie jazdy są dla mnie za drogie.
3. W jakim wieku chciałbyś/abyś mieć potomstwo?
Nie jestem pewna, czy w ogóle bym chciała. Do niedawna byłam kategorycznie na nie. Ten temat mnie przeraża (zwłaszcza sama ciąża, poród i pierwsze miesiące po porodzie), trochę o tym czytam, a im bardziej się wczytuję, tym więcej mam wątpliwości. Ale jeśli już, to 27-29 lat. Po 30. się boję ze względu na większe ryzyko różnych niefajnych rzeczy, a wcześniej to wolałabym skończyć studia, wziąć ślub i wyprowadzić się z domu.
4. Ulubiona zupa?
O, teraz takie lekkie pytanie. Lubię wszystkie zupy poza flakami. Moja mama robi pyszną cebulową zupę-krem, a poza tym kocham pomidorową (kto nie kocha pomidorowej?) i pieczarkową.
5. Miewasz kłopoty z wczesną pobudką?
Tak, nie jest to najprzyjemniejszy moment mojego dnia. Ale bardzo rzadko zdarza się, żebym serio zaspała.

1. Avatary czyjego autorstwa podobają Ci się najbardziej?
2. Jakie masz kwiatki w pokoju?
3. Jaką biżuterię lubisz nosić?
4. Jakie jest Twoje zdanie na temat Warszawy?
5. Jakie gazety/czasopisma czytasz?