Król Lew PBF
Książę - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Książę (/showthread.php?tid=2254)



Książę - Talvedu'ul - 17-01-2017

No więc nadszedł ten czas, po 4 latach znajomości Kami i Bjorn wreszcie zdecydują się na potomka :v
Szukamy chętnego na postać syna, z wyglądu będzie mniej więcej kopią Kami, co do charakteru, prócz wierności stadu (przynajmniej w dzieciństwie), nie ma żadnych wymagań.
Imię mu wymyślimy, arta zapewnimy.

Gdyby było więcej chętnych, można dorzucić jedno lub dwa lwiątka dowolnej płci, ale tylko pod warunkiem że znajdzie się ktoś na syna. Dzieciaki będą się rodzić dopiero za jakiś czas bo jeszcze do niczego nie doszło, także jest czas na zastanowienie się aż do dnia rozwiązania. Kilka tygodni najpewniej.

Chętnych proszę o zadawanie pytań tu, jeśli są :P


RE: Książę - Eden Sandjon - 17-01-2017

No to tak jak pisałem na sb się zgłoszę, może być ciekawie :3


RE: Książę - Talvedu'ul - 17-01-2017

Okej, to czekamy i zobaczymy czy ktoś jeszcze się zgłosi ;3


RE: Książę - Huntrees - 18-01-2017

To ja się zgłaszam. W sumie fajnie by było mieć wreszcie postać która ma żyjących rodziców ;)


RE: Książę - Zevran - 18-01-2017

Ja się zgłaszam, dewej mnie tego bachora :v


RE: Książę - Talvedu'ul - 18-01-2017

ojesu jaki odzew!!!! Szykujcie się na to że wszyscy jesteście zaakceptowani, ale ostateczne wyniki podam jak już lwiątka będą się rodzić.


RE: Książę - Satau - 18-01-2017

Ejjj a ja!? -,- Też chcę lwiaka! A najlepiej to samiczkę ^^


RE: Książę - Talvedu'ul - 18-01-2017

dobra będzie bardzo duży miot XD muszę się naradzić z kami ale zgłaszać się dalej można


RE: Książę - Asura - 18-01-2017

Dziecki Kami i Bjo
...
ale fajne. ;;


RE: Książę - Kaiser - 18-01-2017

Zapraszam, zapraszam - Kaiser, braciszek roku :D Jak komuś ogon odgryzę to nie problem, nie? Grunt to dobra zabawa! :D


RE: Książę - Talvedu'ul - 18-01-2017

Ty lepiej zajmuj się rodzeństwem porządnie bo jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć tuzin


RE: Książę - Asura - 18-01-2017

Mogę dołączyć się do tuzina licytujących? xD
Będę lepszą siostrą niż bratem jestem, obieczuję. ;^;


RE: Książę - Kaiser - 18-01-2017

A to on Kami tyle ich zrobił? Bjorn z jaskini przez miesiąc nie wyjdzie a Kaiser będzie siedzial i się przyglądał z wrednym usmieszkiem.


RE: Książę - Talvedu'ul - 18-01-2017

zgłaszajcie się zgłaszajcie, jesteście wszyscy zajebistymi kandydatami i jeśli nie weźmiemy wszystkich to będziemy musieli z Kami wybierać kilkoro z bulem serca ;^;