Król Lew PBF
Cytat miesiąca - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Plebiscyty (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=185)
+---- Wątek: Cytat miesiąca (/showthread.php?tid=2274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cytat miesiąca - Shintoa - 20-09-2017

" ...Nigdy, przenigdy nie byliście pionkami. - sępica mogła usłyszeć głuche uderzenie, jakby... coś małego walnęło w ścianę. Małym łbem. 

- Jakiego Sadisma znałaś. No? Jakiego. Nigdy cię nie okłamałem Vult, jeno nie zawsze mówiłem ci całą prawdę. "
 Sadism do Vult na zebraniu BJ


RE: Cytat miesiąca - Samiya - 23-09-2017

"Bo jak dla mnie potęga stada, bandy, czy i właśnie klanu nie polega na tym by jego członkowie wszędzie rozpowiadali o tym jak ono jest potężne. To samouwielbienie, pusta pycha."
Anubis, margines z Wendisiem "Gdzieś tam w okolicach skalistego wąwozu śmierci" :>

zdecydowanie musi być na głównej


RE: Cytat miesiąca - Zevran - 29-09-2017

Znów wlepiła wzrok w jedynego samczyka. Nie mogła przestać frapować się tym, że nie przypominał jej absolutnie nikogo.

Dlaczego on wygląda jak wydra?

Shiya. Wielka grota na szczycie. Skisem przy tym lD


RE: Cytat miesiąca - Zuma - 01-10-2017

,,Uważamy los za okrutny, ponieważ złe doświadczenia uderzają w nas ze zdwojoną siłą, a dobre cieszą tylko na chwilę..."

Hashimea, margines z Edenem ,,Gdzieś przy źródle życia"


RE: Cytat miesiąca - Venety - 03-10-2017

Zwycięzcą zostają nadesłane przez Zevrana słowa Shiyi!

Znów wlepiła wzrok w jedynego samczyka. Nie mogła przestać frapować się tym, że nie przypominał jej absolutnie nikogo.
- Dlaczego on wygląda jak wydra?

~ Shiya, Wielka Grota na szczycie

20 opali dla Shiyi i 5 dla Zevrana! I zapraszam serdecznie do podsyłania cytatów na kolejny miesiąc.

P.S. Cytat Zumy liczy się na ten miesiąc. ;)


RE: Cytat miesiąca - Wendigo - 26-10-2017

''- Bawisz się? - Powiedziała głosem typowo dla niej słodkim i gładkim, niemalże anielsko, jednak uśmiech wskazywał raczej, że ta aureolka zwisa jej na szyi.''

- Soma, margines "Świat pod Ziemią".

Podoba mi się to zdanie.


RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 29-10-2017

- Jednak tam, gdzie się urodziłem, gadali w miarę normalnie, po prostu moim rodzicom strasznie się nudziło i postanowili, że nauczą mnie czegoś, co i tak pewnie się mi nigdy nie przyda - skłamał, uśmiechając się przy tym od ucha do ucha. W sumie mógł jej powiedzieć, że nauczył się tej mowy podczas swojej służby w szwadronie śmierci, jednak coś mu mówiło, że nie miałoby to dobrego wpływu na ich znajomość.

~ Tib, margines W poszukiwaniu odpowiedzi


RE: Cytat miesiąca - Zevran - 29-10-2017

Silniejsi wypierają słabszych. To naturalne - burknął, krzywiąc usta.

Tyrvelse, t e n  margines
http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2737&pid=130296#pid130296


RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 01-11-2017

Tym razem wygrywa cytat Hashimei nadesłany przez Zumę! :) 5 opali dla Zumy i 20 dla Hashi, brawo!

"- Uważamy los za okrutny, ponieważ złe doświadczenia uderzają w nas ze zdwojoną siłą, a dobre cieszą tylko na chwilę..."

~ Hashimea, margines "Gdzieś przy źródle życia"


RE: Cytat miesiąca - Zuma - 04-11-2017

Przecież one nie spadają z nieba, przynoszone przez jakieś orły. 

Arvo ,wątek "Niewielka jama"
Nie.Ani trochę >:v

"A później Samiya wyciągnęła pudełko księżycowego proszku marki "General" i poczęstowała Firraela, by mogli razem radośnie obserwować gwiazdy za dnia i wielkie afrykańskie orło-pustułki porywające małe kotki, by zbudować swoją świętą księżycową inkwizycję i zrzucać niewiernych ze złotej skały, a wszystko to ku chwale Jasnego Pana."

Samiya, margines "Nieprzypadkowe spotkanie"


RE: Cytat miesiąca - Venety - 14-11-2017

Zwinęła się jeszcze trochę ciaśniej, przytulając je mocniej do siebie, nie chcąc by zmarzły w tym surowym afrykańskim klimacie, a jednocześnie zastanawiając się, czy przypadkiem nie ogranicza zbytnio ich przestrzeni osobistej. Choć zaraz, przecież jeszcze chwilę temu ciaśniły się w jej brzuchu, nie powinny teraz narzekać?

- Samiya, Nora z piaskowca

Cudo. xD


RE: Cytat miesiąca - Wendigo - 20-11-2017

"kiedyś się śmiałem ze znajomej która połamała sobie zęba na kanapce z pasztetem
...
ale dziś już się nie śmieje bo połamałem nóż na kanapce z pasztetem"

Kykczor, sb

Następnym razem używajcie pasztetu ze zwierząt, nie z hurtowni stali XD


RE: Cytat miesiąca - Venety - 25-11-2017

Radio: E ALE MOŻE NAGYWAJMY CO XD
Wendigo: NIE, TO SĄ POWAŻNE SPRAWY
Radio: WEŹCIE SIĘ
Wendigo: NIE

Kocham. xD

Samiya: Mogę być sędzią. WCALE NIE STRONNICZYM. DURA LEX SED LEX, PANTA RHEI, HANNIBAL ANTE PORTAS I ALEA IACTA EST, MAM ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE
Radio: NIE STUDIUJESZ PRAWA

Tyż.


RE: Cytat miesiąca - Venety - 01-12-2017

Fel jest leniwą bułą i po raz trzeci muszę ogłaszać cytat, a to definitywnie działka Fel. ;P

Wygrywa cytat Samisi nadesłany przez Zumę!

Cytat:A później Samiya wyciągnęła pudełko księżycowego proszku marki "General" i poczęstowała Firraela, by mogli razem radośnie obserwować gwiazdy za dnia i wielkie afrykańskie orło-pustułki porywające małe kotki, by zbudować swoją świętą księżycową inkwizycję i zrzucać niewiernych ze Złotej Skały, a wszystko to ku chwale Jasnego Pana.
~ Samiya, Nieprzypadkowe spotkanie

20 opali dla naszego serwala i 5 dla Zumy i zachęcam do wysyłania cytatów na styczeń! :D


RE: Cytat miesiąca - Tohuvabohu - 13-12-2017

"- NA WIĘCEJ CIE NIE STAĆ CIENIASIE?"



- Zuri do goryla, mglista polana


XD