Król Lew PBF
Cytat miesiąca - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Plebiscyty (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=185)
+---- Wątek: Cytat miesiąca (/showthread.php?tid=2274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cytat miesiąca - Ghalib - 01-06-2018

Czasem zdawało jej się, że jest gdzieś, gdzieś dalej jakby poza ciałem i czasem nie ma jej wcale. Jej ciało jest tu samo, opuszczone przez skruszonego ducha zmęczonego cielesną formą. Nie umiała wyjaśnić swojego znikąd. 

Niechaj siła, której nigdy nie zaznają odbierze im kiedyś tę pyszną i bezwartościową chwałę! Chwałę niczym skrzydła ćmy tak podatne na płomień! 

Nie było w nich życia ani też żadnej chęci. Dawnej iskierki radości, marzenia gonienia za ptakami i oddychania wonią świeżych, zielonych traw. Wewnątrz, w tej powłoce - zdawało się - nie było nikogo. 
Kayla, Krokodyla daj mi luby

Ryczała głośno i z głębi serca, głosem zdartym od wrzasku, szorstkim jak kamień. Nie usłyszała, kiedy Kayla odbiegła, ale gdzieś w głębi serca wiedziała, że kiedy odwróci się za siebie, nie zobaczy już jej leżącej na ziemi, dlatego wolała nawet tego nie robić.
Zenzele, Krokodyla daj mi luby



RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 05-06-2018

Tym razem wygrywa Sunkeyru ze swoim własnym cytatem, zdobywając przy tym 25 opali!

'Bo któż nie chciałby mieć takiego towarzysza? Wkurza, bawi i doprowadza do załamania psychicznego. Nic tylko brać!'

~ Sunkeyru, Baobab


Gratuluję i zachęcam do nadsyłania kolejnych. :D


RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 03-07-2018

Okej, jako że czerwiec to zawsze miesiąc trochę spokojniejszy, to tym razem sama wybrałam cytat. Oto i on:

Nasilający się szum i naciągająca z góry biała fala doprowadziły Guntera do wniosku, że obliczając prawdopodobieństwo zejścia lawiny musiał niefortunnie podzielić przez zero.
~ Gunter, Śnieżny Las

20 opali dla Guntera.


RE: Cytat miesiąca - Manaia - 04-07-2018

"tak naprawdę legendarny władca Lwiej Ziemi jakim był Mufasa był w rzeczywistości zapatrzonym w siebie przebrzydłym grubasem a jego syn zdradzieckim kontrrewolucyjnym śmieciem, który bezmyślnie zniszczył wszystko co z wielkim trudem udało się wypracować Skazie"

Haki, margines "Cesarzowi, co cesarskie"


"- Wybierasz się w tej chwili do cesarza? - Wolał się upewnić czy tak tylko rzuciła pytaniem czy rzeczywiście miała plan iść prosto do cesarza-malarza(tynkarza-akrobaty zapewne też)."

Sundara, margines "Białe szaleństwo"


RE: Cytat miesiąca - Zephyr - 17-07-2018

"Zmiana, nie rodzicie się."

Vari, z tematu organizacyjnego "Cesarskie przedszkole <3"


RE: Cytat miesiąca - Venety - 23-07-2018

- Mały złodziej! – krzyknął. – Niech tylko dorwę temu małego hultaja, to go nauczę jak wygląda lobotomia orzechem kokosowym!

Gunter, https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1709&pid=135964#pid135964


RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 06-08-2018

Tym razem wygrywa Zephyr (5 opali) z cytatem Vari (20 opali):


Zmiana, nie rodzicie się.

Vari, z tematu organizacyjnego "Cesarskie przedszkole <3"


Gratuluję i tradycyjnie zapraszam do nadsyłania kolejnych. ;D


RE: Cytat miesiąca - Kamui - 30-08-2018

Cóż matka nie byłaby z niego dumna jakby dowiedziała się, że przyszły medyk został handlarzem narkotyków. 
~ Bartolini, "Na nauke walki czas nadszedł (Trening KO)



RE: Cytat miesiąca - Gunter - 30-08-2018

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś. W końcu za szczęściem ogółu musi stać ktoś kto nie boi się ciemniejszej strony świata.

A przede wszystkim chcę na starość móc spojrzeć w przeszłość i móc powiedzieć: "Miałem kawał dobrego życia i niczego nie żałuję". Z takiej przyszłości byłbym zadowolony

Tamu, Pozory mylą

W chwilach zwątpienia Tib obawiał się, że życie seksualne jego przyjaciela jest jak spełniająca życzenie gwiazdka- istnieje tylko dzięki łatwowiernym dzieciakom. 

Tib, Liebe über alles


RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 31-08-2018

- Co to do cholery jest?

Kamui na widok Kami, Gorące źródła


Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.

Gunter, Wodospad w Ognistym Lesie


Może jeszcze edytuję posta i coś dopiszę, resztę też zachęcam do wrzucania cytatów!


RE: Cytat miesiąca - Vasanti Vei - 04-09-2018

Tym razem wygrywa Gunter (20 opali) z cytatem nadesłanym przeze mnie (5 opali; wybaczcie, że tak sama sobie, ale ktoś musi :v):


Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.

Gunter, Wodospad w Ognistym Lesie


Zapraszam do nadsyłania kolejnych!