Król Lew PBF
Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. (/showthread.php?tid=2284)



Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. - Athastan - 10-02-2017

Zgodnie z informacją w tytule szukam medyka, znachora, szamana czy innego specjalisty.
Potrzebuję mistrza, który mógłby uzupełniać dość nikłą i fragmentaryczną wiedzę Athastana oraz kontynułowałby nauki jego poprzedniego (zm.) mistrza i wychowawcy. Byłby też wpisany do historii postaci, jako przyjaciel poprzedniego opiekuna, polecony adeptowi jako osoba mogąca kontynuować jego nauki. Będzie też oczywiście przez Atha poszukiwany w różnych lokacjach na terenach fabularnych.

Ps. Nie wymagam jakiś straszliwych ilości czasu, ale chciałbym móc ten wątek zakończyć po jakimś czasie, a nie zostawić go napoczętym. (I na coś się wyszkolić.)


RE: Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. - Myr - 11-02-2017

ze szkoleniem ciężko :V
Ja prowadzę szkolenie MG Sigrun, Furaha szkolenie miałem z Hekimą i skończyło się, że on nie wyszkolił xp

Fabularnie nie ma szamanów, znachora będzie ci prędzej znaleźć.


RE: Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. - Belial - 12-02-2017

Hmmm Beli może czegoś nauczyć? Może chociaż dobrze dać w mordę za złe zachowanie XD


RE: Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. - Athastan - 12-02-2017

Hmm, a czego nauczasz? Bo nie za bardzo szukam instruktora od łowów i bitki, tylko właśnie najlepiej kogoś obeznanego z zielskami itp. A z dawaniem po mordzie to bym chętnie trochę poczekał, bo jestem właśnie w środku soczystego mordobicia, po którym trza się będzie kurować.


RE: Poszukiwany mistrz - szaman/znachor. - Athastan - 13-02-2017

Na chwilę zawieszam (jakby pojawili się przypadkiem jacyś chętni). Wpadłem na alternatywną możliwość, i chwilowo zastanawiam się nad praktycznym zastosowaniem.