Król Lew PBF
Polowania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Polowania (/showthread.php?tid=2313)

Strony: 1 2


RE: Polowania - Gyda - 03-03-2017

Vei napisała, że jest zainteresowana opiniami innych, więc napisałam, że mnie taki system nie interesuje, nie skorzystam z niego. Jak inni? Nie wiem. Dlaczego mam się wypowiadać w imieniu całego forum? Dlaczego mam się NIE wypowiadać, jeśli ja z tego nie będę korzystać, skoro, raz jeszcze napiszę, Vei chciała się dowiedzieć, czy są tym zainteresowani? To, że coś jest alternatywą nie znaczy, że od razu ma zostać wprowadzone, bo nikomu się krzywda nie dzieje. Jeśli nikt nie będzie tym zainteresowany lub uzna to za wtórne wobec tego, co może zrobić z obecnym systemem, to na co to komu?

Chyba już wielu się nie odezwie, bo obawa przed wciągnięciem w gówno wartą batalię słowną, tak jakby niezgoda z propozycją pozbawiała cię wyobraźni (mnie pozbawiła) i umiejętności czytania ze zrozumieniem, jest jak najbardziej zasadna. Odpowiedziałam na propozycję planowania przez MG polowania, punkt po punkcie, które miałabym rozpisać. Nie na propozycję opali za opowiadanie, pedeków za opowiadania, czy na cokolwiek teraz próbujesz przemianować zaproponowany system. :c