Król Lew PBF
Karakal Kofi - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Karakal Kofi (/showthread.php?tid=2324)

Strony: 1 2


Karakal Kofi - Kofi - 03-03-2017

Cześć. Kofi jest małym karakalem i nie ma jeszcze historii. Fajnie jakby miał jakąś rodzinę prawdziwą albo przygarniętą. Mogę zmienić wiek jeśli trzeba. Kofi jest małym zwykłym karakalem z zielonymi oczami :)


RE: Karakal Kofi - Drake - 03-03-2017

Hmm... Może go przygarnąć mój gad-Drake. Chociaż jest gadem chętnie przygarnie ssaka.


RE: Karakal Kofi - Kofi - 03-03-2017

Mogę pisać ale nie wiem jak waran ma wychować kota. Kofi nie umie polować i ktoś musi to robić za niego.


RE: Karakal Kofi - Drake - 03-03-2017

Spoko, jest stara i obserwowała zachowania kotowatych. Może ona upolować mu lemura czy coś w tym stylu. Albo dać padlinę.


RE: Karakal Kofi - Ema - 03-03-2017

Misie pysie wybaczcie, że się wtrącam ale o ile się nie myle to lemurki żyją ino na Madagaskarze.


RE: Karakal Kofi - Drake - 03-03-2017

Medżik. Hokus pokus czary mary. XD Dla tego rozmiaru kota wystarczy mniejsze zwierzę, więc lemur to przykład XD


RE: Karakal Kofi - Samiya - 03-03-2017

DZIEŃ DOBRY
Serdecznie polecam Srebrny Księżyc, przyjmujemy wszystkie zwierzątka, zwłaszcza te małe, urocze, nieporadne kotki pod opiekę, by wychować je w miłości <3
Normalnie pewnie zaraz Vei tu by napisała Serret, która jest karakalem i przygarnia wszelkie zagubione kotki (przygarnęła moją Sami gdy była dzieckiem :p), ale jej nie ma, więc mogę tylko nieśmiało pomachać łapką, bo podoba mi się wizja tej zwalonej rodziny: serwal, który teraz jest ze złotokotem, ale był wychowany przez karakala, sam adoptuje małego karakala xD


RE: Karakal Kofi - Drake - 03-03-2017

No cóż, zgłaszam się, mimo, że Księżycowi mają większe szanse...


RE: Karakal Kofi - Kofi - 03-03-2017

Samiya, podoba mi się ten pomysł :D Tym bardziej jeśli Kofi by wychowywał inny kot :) Chociaż jeśli wolisz to mogę grać serwalem nawet, dla mnie bez różnicy bo i tak nie mogłam się zdecydować przez długi czas xD

Przepraszam Drake, że wybieram Samiyę, z chęcią popiszę z tobą i tak, bo może coś ciekawego wyjść jako że jesteś waranem.


RE: Karakal Kofi - Serret - 03-03-2017

Czy ktoś mnie wołał?

Serret chętnie zajmie się małym kotkiem i nauczy go, czego trzeba. W pakiecie wspaniała przyszywana starsza siostra-serwalka ze swoim facetem. <3

Ale serio, to nawet nie tyle kwestia gatunku, co Serret po prostu kocha dzieci, Samisię odchowała od małego, więc i młodym swojego gatunku chętnie by się zajęła. :D

Edit: Okej, mogę być i babcią, to też będzie ciekawe. ;)


RE: Karakal Kofi - Drake - 03-03-2017

No cóż, jestem gadem, Karakal niezbyt by chciał być przez gada adoptowany. Nawet nie trzeba się dziwić


RE: Karakal Kofi - Samiya - 03-03-2017

Nie, nie, karakal będzie idealny, to będzie piękne :'D i będzie miał karakalą babcię!
...w sumie nie wiem czy to na pewno wyjdzie w ten sposób, Sami zawsze lepiej czuła się jako starsza siostra/ciocia, ale może Kofi obudzi w niej instynkty macierzyńskie :v skoro już faceta sobie znalazła, to czas na dzieci xD

zaraz poleci PW :p


RE: Karakal Kofi - Kofi - 03-03-2017

To w takim razie jak wolicie ja się dostosuję, ale cieszę się, że Kofi będzie miał rodzinę :D To ja składam zapis, że się zgubił w takim razie.


RE: Karakal Kofi - Belial - 03-03-2017

Serret... Chodź też zrobimy sobie młode XD


RE: Karakal Kofi - Serret - 03-03-2017

Może niech najpierw Zaren skutecznie poderwie Serret, bo na razie coś mu nie idzie? xD