Król Lew PBF
Pojedynki - reaktywacja? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Pojedynki (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=140)
+----- Wątek: Pojedynki - reaktywacja? (/showthread.php?tid=2358)



Pojedynki - reaktywacja? - Vasanti Vei - 22-03-2017

Zakładam nowy temat, żeby był bardziej widoczny.


Moi drodzy, co wy na to, żeby przywrócić forumowe pojedynki? Polega to na tym, że jedna osoba (w tym przypadku ja) pisze, że zbiera osoby na pojedynek w danej kategorii (np. pojedynek na zdjęcie), chętni zgłaszają się jej na pw, a później ogłasza ona temat i 2-3 osoby, które wysłały pw jako pierwsze, mają dostarczyć jej prace w określonym czasie. Na koniec userzy głosują na anonimowo wrzucone zdjęcia/rysunki/wiersze. Zwycięzca ma prawo wybrać temat następnego pojedynku, a poza tym uczestnicy dostają opale w zależności od liczby oddanych na nich głosów.
Preferuję tematy ogólne, np. w przypadku zdjęć byłaby to natura, niebo, porządek, ranek - tak, żeby każdy miał szansę się wykazać na swój sposób. :) Kiedyś na pojedynki były nadsyłane naprawdę ciekawe prace. Jeśli teraz nie uda się ich wskrzesić, to trudno, zamknę je, aaale postanowiłam im dać tę ostatnią szansę.


Powiedzcie mi, bylibyście chętni np. na ten pojedynek na zdjęcie? Mogłoby być i zrobione telefonem, liczy się pomysł.

Możecie pisać w tym temacie ogólnie odnośnie pojedynków lub tego konkretnego albo już do mnie na pw, jeśli chcielibyście się od razu zgłosić na zaproponowany przeze mnie pojedynek na zdjęcie. ;)

PS Jeśli bylibyście chętni na pojedynek, ale inny, np. na rysunek czy wiersz, to też możecie pisać tu czy na pw. Chciałabym po prostu wiedzieć, czy w ogóle byłoby jeszcze zainteresowanie tą zabawą.


Edit: Mam już dwójkę chętnych, więc pojedynek na zdjęcie na pewno się odbędzie, ale chętnie przyjmę więcej osób - piszcie pw. :)


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Sören - 22-03-2017

Mi się trochę zapomniało o pojedynkach, ale zdecydowanie nie chciałabym, aby umarły, zawsze je lubiłam :<< I teraz mam mniej czasu przez jakiś miesiąc jeszcze, ale jeśli by to był pojedynek na zdjęcie to z chęcią wezmę udział, cyknięcie zdjęcia nie zajmie mi aż tak dużo czasu ;D


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Zephyr - 22-03-2017

A co znaczy "pojedynek na zdjęcie"? Tak bez żadnej tematyki? Czyli nieważne, czy ktoś sobie cyknie selfie, czy uwieczni widok z okna? :v


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Wendigo - 22-03-2017

Najlepsza słit focia wygra :v A tak serio to pewnie tematyka zostanie ustalona przed rozpoczęciem pojedynku.


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Vasanti Vei - 22-03-2017

Tak jak Wendgio mówi. Najpierw zbieram zgłoszenia po prostu na zdjęcie, a potem ogłaszam UWAGA MACIE ZROBIĆ ZDJĘCIE DRZEWA czy coś. Na tym polega zabawa, że na początku nie wiesz, na co dokładnie się zgłaszasz i potem musisz kombinować, z tym że ja wymyślam takie tematy, żeby każdy miał możliwość zrobienia zdjęcia związanego z danym tematem.


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Vasanti Vei - 22-03-2017

No dobra, mam 4 chętne osoby (wow wow) do najbliższego pojedynku. Mogę jeszcze wziąć najwyżej jedną osobę, a jeśli już nie będzie chętnych, tooo jutro wieczorem założę nowy temat w tym dziale i ogłoszę temat i datę końcową pojedynku. :3


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Huntrees - 23-03-2017

Ja się zgłaszam.


RE: Pojedynki - reaktywacja? - Vasanti Vei - 24-03-2017

Oookej. ;d