Król Lew PBF
Zwiastun króla lwa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Król Lew (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Wątek: Zwiastun króla lwa (/showthread.php?tid=2363)



Zwiastun króla lwa - Huntrees - 23-03-2017

https://www.youtube.com/watch?v=jTHRCHrVWk8

Jest to linka który pokazała Ua. Na początku naprawdę się nabrałam, że to prawdziwy zwiastun! Co sądzicie o jego wykonaniu? Moim zdaniem mistrzowska podróbka.

Edit: Kama już o tym pisał w jakimś temacie ale w takim razie możemy ten temat oddzielić.


RE: Zwiastun króla lwa - Asura - 25-03-2017

Czy ja wiem czy taka genialna... jak zobaczyłam tego Aslana to mnie kompletnie odwiodło od jakichkolwiek konkretnych skojarzeń z Królem Lwem. xd


RE: Zwiastun króla lwa - Mauara - 25-03-2017

Cóż, kiedy rozpoznajesz Księgę dżungli, Opowieści i jakąś grę z lwem szablozębnym zamiast Skazy, trudno to kupić xD
Szacunek za montaż, ale byłby bardziej przekonujący gdyby było mniej klipów i nie takich wyrazistych. Poza tym ta czcionka i płaskie pomarańczowe tło w przerywnikach, ugh q-q


RE: Zwiastun króla lwa - Myr - 25-03-2017

Ten Aslan xD montaż spoko ale te wycinki z filmów przyrodniczych itp. xD


RE: Zwiastun króla lwa - Huntrees - 25-03-2017

No oczywiście widać kawałki z Narnii i też jest widoczna zmiana stylów. Styl z filmów przyrodniczych, z Narnii. Ale tego szablo zębnego skazę to nie wiem skąd wzięli. Natomiast szacunek za montaż i pomysł.


RE: Zwiastun króla lwa - Ava - 25-03-2017

To jest takie... Mehh... ._. Widziałam lepiej spreparowane rzeczy. A ten "szablozębny" moje miśki to na 100% lew z Herkulesa bodajże rok 2013?


RE: Zwiastun króla lwa - Kuririn - 12-06-2017

Jak dla mnie to bardzo słaba przeróbka :D


RE: Zwiastun króla lwa - Huntrees - 15-06-2017

Nwm mi się podoba ;)