Król Lew PBF
Myrątkosatusie - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Myrątkosatusie (/showthread.php?tid=2374)

Strony: 1 2 3 4 5


Myrątkosatusie - Satau - 30-03-2017

Witamy, zapraszamy i polecamy!

Satau x Myr




Tak jak więc już czytacie z tematu łatwo się można domyślić co się dzieje, a właściwie co się wydarzy i co zagości w Krainie! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojej kandydatury w tym wątku, podając płeć lwiatka jakie chcielibyście otrzymać. Spośród zgłaszających się wybierzemy wraz z Myrową userów, którym oddamy maluchy, póki co nie przewidujemy konkretnej liczby, ale wydaje mi się, że jeżeli będzie naprawdę dużo chętnych miot powinien również być spory. Oczywiście proszę się liczyć z tym, że nie każdy zostanie wyłoniony, ale nie poddawajcie się, każdy ma szanse!



Młode powinny mieć kolory od złotego, przez beż i brąz po czerń, mogą mieć różnego typu przejścia i znaczenia, ale jedynie w granicy dobrego smaku i za zgodą jednej z nas.



W razie jakichś pytań piszcie śmiało w tym temacie lub na pw (najlepiej do mnie, bo wiadomo Myr się przeprowadza i nie ma co jej męczyć, ale w razie czego chyba się nie obrazi)





Zastrzegamy sobie prawo do odebrania postaci nieaktywnemu graczowi i przekazanie jej innemu chętnemu lub przejęciu!
*Temat będę ewentualnie aktualizować!*



RE: Myrątkosatusie - Nataka - 30-03-2017

Witam, z chęcią zgłosiłabym się na samczyka~


RE: Myrątkosatusie - Mwuaji - 31-03-2017

Widze że nikt się nie pcha to co mi tam :) Jeśli administracja pozwoli na kolejną postać to poproszem. Wstępnie samiczka, ale jak będzie wam brakło synków to może być też samczyk ;)


RE: Myrątkosatusie - Satau - 31-03-2017

Miło, że chociaż ktoś się zainteresował ;**


RE: Myrątkosatusie - Tib - 01-04-2017

W sumie, to czemu by nie? Fajnie byłoby w końcu zagrać jakimś dzieciakiem. Piszę się na samczyka :)


RE: Myrątkosatusie - Huntrees - 02-04-2017

Ja sie zglaszam jeśli u Kami i Bjorna nie wyjdzie


RE: Myrątkosatusie - Kaiser - 04-04-2017

A się zgłoszę, co mi tam! W sumie jeszcze nie mam pojęcia czy to miałaby być lwica czy samiec, może jak wam pasuje bo widzę już sporo zgłoszeń na samców ;p


RE: Myrątkosatusie - Bomvu - 04-04-2017

a kiedy będą wyniki plebiscytu? :3


RE: Myrątkosatusie - Satau - 04-04-2017

powinny pojawić się niedługo, wydaje mi się, że w sobotę


RE: Myrątkosatusie - Huntrees - 04-04-2017

To ja potwierdzam że wezmę lwiątko bo niestety nie dostałam bachorka u Kami i Bjorna


RE: Myrątkosatusie - Ghalib - 05-04-2017

chcym, zgłaszam się!


RE: Myrątkosatusie - Satau - 07-04-2017

Wyniki co prawda miały być później, ale tak się złożyło, że zarówno Myr jak i ja wybraliśmy swoje typu ^^ Maluszki otrzymują :
- Bomvu (samiczka)
- Soth (samczyk)
- Nataka (samczyk)
- Kaiser (samiczka)
- Tib (samczyk)
- i jednego bierze Myr (samczyk)

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym! I polecamy się na przyszłość! Zwycięzcom gratuluję i życzę miłego, aktywnego pisania maluszkiem.

Co do imion było by bardzo miło gdyby wszystkie zaczynały się na tę samą literę, a właściwie to jedna z wytycznych, poza tym jeszcze jedna rzecz co do wyglądu samców. Mamy ogromną prośbę, by synowie mieli "bródkę" za tatusiem.



RE: Myrątkosatusie - Kaiser - 07-04-2017

To zarzuciłaby mamuśka choć pierwszą literą nie?

Jak się imionka mają zaczynać, może na hm... H? oryginalnie xD A tak serio nie wiem, R?


RE: Myrątkosatusie - Zalika - 07-04-2017

Mi odpowiadałoby R, M, K ^^


RE: Myrątkosatusie - Idir - 07-04-2017

Mi to obojętnie, poczekam na wybór innych~