Król Lew PBF
Myrątkosatusie - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Myrątkosatusie (/showthread.php?tid=2374)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Myrątkosatusie - Saoirse - 13-04-2017

Jestem, zapiszę sie jak bedę miała dizajn :3


RE: Myrątkosatusie - Satau - 13-04-2017

Ale się kurczę ekscytuję ;3 normalnie jakbym spodziewała się swoich prawdziwych dzieci xD


RE: Myrątkosatusie - Satau - 02-05-2017

Nie chciałabym pośpieszać, ale do porodu coraz bliżej! Tak więc przypominam o założeniu konta ;D


RE: Myrątkosatusie - Saoirse - 02-05-2017

Już się zapisałam :D


RE: Myrątkosatusie - Folami - 02-05-2017

O a kiedy poród? Jakiś przybliżony termin będzie? Bo wyjeżdżam 12 maja do rodzinki na mazury, będę zerkać raz na jakiś czas na fonie ale nie przesadnie bo nie wypłacę się za neta :< A wrócę koło 20-21 maja dopiero, także fajnie gdyby to było przed lub po tej dacie.


RE: Myrątkosatusie - Satau - 02-05-2017

Ale mnie teraz w kropce stawiacie ;v Miałam rodzić 6, ale Nataki nie ma także nie widzę sensu, a ja też chciałabym popisać trochę Satau w ciąży (poszukiwanie legowiska, ścielenie go itp.) Tak więc chciałam was wydać na świat 12 wieczorem... no ale spoko ewentualnie przeczekam do twojego powrotu ^^


RE: Myrątkosatusie - Folami - 02-05-2017

O to dzięki <3 Bo chciałabym jednak żeby się urodziła jako pierwsza, będzie to śmieszne ale i ciekawe, także będę wdzięczna jeśli zaczekacie. Chyba że uda mi się na komie napisać krótkiego posta, to zależy jak z netem będzie, w razie czego poślę ci pw. Chyba że chcesz urodzić 12 z rana xD Ale to później tydzień nie będę odpisywać a to w sumie szkoda trochę


RE: Myrątkosatusie - Zevran - 03-05-2017

Zrobię konto spokojnie, najpierw muszę stworzyć jakiś dizajn :I


RE: Myrątkosatusie - Fahyim - 03-05-2017

Jestem, spokojnie. Sprawdzam forum co jakiś czas, po prostu nie mam siły ostatnio na dłuższe odpisy, a głupio jest napisać posta zaledwie z dwoma czy trzeba zdaniami złożonymi ;c


RE: Myrątkosatusie - Satau - 03-05-2017

Jestem spokojna ;3 Rozumiem, poczekamy aż Folami wróci :)


RE: Myrątkosatusie - Folami - 03-05-2017

A tak na marginesie, jeśli chodzi o design. Doradź rodzinko, zostawić jej zielone ślepia czy może dać złote? :<


RE: Myrątkosatusie - Myr - 03-05-2017

zilone xD


RE: Myrątkosatusie - Askari - 03-05-2017

(03-05-2017, 12:45)Zevran napisał(a): Zrobię konto spokojnie, najpierw muszę stworzyć jakiś dizajn :I

Służę pomocą w sprawie dizajnu jak coś, dla kochanego rodzeństwa wszystko ;)


RE: Myrątkosatusie - Fahyim - 03-05-2017

Moim zdaniem zielone pasują jak najbardziej <3


RE: Myrątkosatusie - Zevran - 04-05-2017

Nie no, dam radę, czasu mam jeszcze, także spokojnie xD