Król Lew PBF
Zbiorcze ogłoszenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Zbiorcze ogłoszenia (/showthread.php?tid=239)

Strony: 1 2 3 4 5


Zbiorcze ogłoszenia - Kami - 29-06-2012

Zabrania się tworzenia postaci niezgodnych z kryteriami forum, takie postaci będą niezwłocznie kasowane, dotyczy to postaci założonych po 14.05.2012.


Adnotacja: Komunikat pochodzi z starego KL na MF {Stąd ta data}


RE: Komunikaty - Kami - 18-12-2012

UWAGA!!!

Event z Duchami dobiega końca!!

Upiorny Ogród rozpłynął się wraz z mgłą!! Wszyscy uczestnicy wydarzenia obudzą się w podanych przez MG tematach!

Ponadto, postaci biorące udział w Misjach/ Wyprawach Eventu mogą je dokończyć! Odbędzie się to w trybie przeszłości!
RE: Komunikaty - Khayaal - 21-04-2013

w związku z atakami trolli włączyłyśmy na forum obowiązek aktywacji kont przez administratora. to oznacza, że dopóki ja albo Felka nie sprawdzimy danego konta, nie będzie można się na nie logować ani z niego pisać.
jeżeli któreś z Was zakłada nowe konto - wyślijcie jego nazwę mnie lub Felce na PW.
sytuacja ta potrwa przez pewien czas, należy się przyzwyczaić.


RE: Komunikaty - Skanda - 09-06-2013

Zmiana w systemie przekazywania opali: zamiast fabularnego przyznania opali przez MG będą to robić admini przy użyciu PA, natomiast możliwość dodania sobie opali w profilu nie będzie już dostępna.


RE: Komunikaty - Felija - 01-06-2015

Wskrzeszam temat, bo jest mi potrzebny. :)


Nastąpiła zmiana w rangach Innych zwierząt!
Od teraz nie będzie im przyznawana ranga Inne zwierzę, tylko Samotnik albo Kocię/Młode. W związku z tym, inne zwierzęta pozostające bez stada będą mogły - podobnie jak lwy i inne duże kotowate - starać się o zdobycie rangi Wędrowca.
Przy innych zwierzętach pozostanie odrębna grupa i kolor.RE: Komunikaty - Felija - 07-06-2015

Zostały wprowadzone dwa nowe nieobowiązkowe pola profilu - Karta Postaci oraz Wygląd. Oba pola są widoczne jedynie w widoku profilu postaci.
W polu Karta Postaci można podać link do karty naszej postaci.
W polu Wygląd można opisać wygląd postaci, zwłaszcza jeśli avatar nie do końca go oddaje.
Ponadto, została ograniczona liczba znaków w polu Rodzina, ze względu na zbyt dużą liczbę wpisywanych członków rodziny, co wydłuża tematy na forum. Opis całej rodziny można zamieścić w Karcie Postaci.~~~


Nastąpiła zmiana w 4. pkt. Regulaminu Ogólnego:
4. Każdy użytkownik zobowiązany jest do posiadania avatara przedstawiającego jego postać. Wymiary avatara nie mogą przekraczać 300 pikseli szerokości i 400 wysokości.  
Avatar/logo z daną postacią z danego obrazka może posiadać w danym czasie tylko jedna osoba.  
Alternatywą wobec posiadania avatara jest zamieszczenie w podpisie obrazka przedstawiającego postać lub opisu wyglądu postaci. Można również uzupełnić pole "Wygląd", jednak nie zwalnia to z obowiązku zamieszczenia avatara/obrazka lub opisu w podpisie.RE: Komunikaty - Felija - 09-06-2015

Zostało wprowadzone nowo logo główne na styl mobilny!
Logo wykonała Malimau, a za jego wstawienie dziękuję Nitowi!
Zmiana loga nastąpiła, ponieważ duże i animowane logo zbyt długo się ładowało, przez co osoby korzystające z forum za pomocą urządzeń mobilnych mieli problemy m.in. z logowaniem się.RE: Komunikaty - Felija - 01-07-2015

Ghalib została nowym Junior Adminem, a Inn została awansowana na Administratora.
Gratulacje! :)RE: Komunikaty - Felija - 02-07-2015

UWAGA!
Została wprowadzona nowa zasada - od teraz (02.07) postacie powinny być postarzane co najmniej raz na rok (czyli powinny mieć co najmniej tyle lat, na ile wskazuje data rejestracji). Ponadto, od teraz statystyki postaci w wieku 2 lat i starszych nie zmieniają się wraz ze starzeniem się postaci.
Zasada ta została wpisana do tematu Statystyki.RE: Komunikaty - Inn - 03-07-2015

Forum "Akcje z MG" został zamieniony na "Polowania" oraz przeniesiony do działu "Na marginesie". Oznacza to również, że od teraz polowania będą liczone tak samo, jak akcje na marginesie, czyli będą miały miejsce w międzyczasie. Od teraz nie musicie opuszczać swoich fabularnych wątków, aby udać się na polowanie!


RE: Komunikaty - Felija - 15-07-2015

UWAGA!
Została wprowadzona zmiana w kwestii procentowego spadku punktów statystyk wraz ze spadkiem punktów życia! Można się z nią zapoznać, zaglądając do tego tematu (klik!).RE: Komunikaty - Felija - 17-07-2015

UWAGA!
Powstała galeria Wolnych avatarów! Zapraszam tam zwłaszcza nowych użytkowników, którzy maja problem ze znalezieniem avatara na swoją postać.RE: Komunikaty - Inn - 27-08-2015

Szkolenia na wyższe rangi oraz tytuły nie są już obowiązkowe, chociaż Przywódca może przeprowadzić coś na wzór takiego szkolenia, jeśli to uzna za stosowne.

Medycy/Szamani uczą się fabularnie od już doświadczonych medyków/szamanów danego fachu i sami zostają pełnoprawnymi medykami/szamanami, kiedy mistrz uzna, że uczeń zdobył już wystarczającą wiedzę. Podczas nauki mogą posiadać tytuł w stylu Uczeń Medyka/Szamana, chociaż nie jest to obowiązkowe. Następnie jako Młodszy Medyk/Szaman mogą już wykonywać swój fach, wciąż jednak mogąc radzić się w razie potrzeby bardziej doświadczonych w tym osób. Tytuł Medyka/Szamana otrzymuje się po pomyślnym wykonywaniu swoich obowiązków, kiedy dana osoba może już w pełni samodzielnie pracować jako Medyk/Szaman.

Równocześnie zostały usunięte działy Szkolenia/Treningi/Próby, a tematy z nich przeniesione do archiwów danego stada. Przywódca może organizować własne próby zarówno na normalnej fabule w istniejącym już temacie bądź w specjalnie założonym do tego celu temacie (który następnie również należy przenieść do archiwum, jeśli nie będzie już więcej użyty), bądź na marginesie.


RE: Komunikaty - Felija - 02-09-2015

UWAGA!
Został założony fanpage forum (klik)!
Zapraszam do lajkowania! :)RE: Komunikaty - Inn - 02-09-2015

UWAGA!
Od teraz liczba strażników w stadach jest nieograniczona, jak też postacie posiadające ten tytuł nie otrzymują bonusu w postaci punktów do statystyk.