Król Lew PBF
Poszukiwania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Poszukiwania (/showthread.php?tid=2402)



Poszukiwania - Zmora - 18-04-2017

Witam ^^
Jestem nową osóbką na forum i wiem, że zaczynanie bez jakichkolwiek znajomości jest ciężkie.
Jako, że nie zdecydowałam jeszcze jaką postać chcę pierwszą zrobić zwracam się z pytaniem czy ktoś kogoś czasem nie potrzebuję.
Preferuję postacie młodsze, płeć nie ma dla mnie znaczenia.
Co do gatunku to zagrałabym lwem ale nie będę bardzo wybrzydzać. Ptak czy kotowaty też mi leży ^^


RE: Poszukiwania - Kama - 18-04-2017

Hej,
W zasadzie nie szukam nikogo konkretnego, ale gdybyś miała ochotę stworzyć jakiegoś krewnego/przyjaciela/znajomego którejś z moich postaci to ja chętnie :)


RE: Poszukiwania - Bomvu - 18-04-2017

http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2291
Ja szukam relacji dla moich postaci, zapraszam ;)


RE: Poszukiwania - Runa - 18-04-2017

Hej, ja właśnie powróciłam do tej postaci po długiej przerwie i też szukam jakiegoś zaczepienia. :3 Runa lubi dzieci i trochę nudzi ją samotne życie, więc chętnie przygarnęłaby jakieś lwiątko czy innego kotka. Takie lwiątko mogłoby być rodziną postaci Kamy czy kogo tam chcesz, a Runa chętnie robiłaby za opiekunkę. ^^ Przy okazji zyskałoby też przybranego wujka (Tyrvelse).


RE: Poszukiwania - Samiya - 18-04-2017

Czemu sugerujesz że od razu zyska wujka ;/ najpierw się z Velse spotkaj i zobacz, czy przypadkiem nie strzelił focha na resztę życia


RE: Poszukiwania - Kama - 18-04-2017

To byłby dobry pomysł. Mogłabyś być kuzynką, siostrą lub siostrą przyrodnią Kamy i Uy.


RE: Poszukiwania - Nymeri - 18-04-2017

Póki co myślimy nad dzieckiem Otieno/Sadie xD


RE: Poszukiwania - Zmora - 18-04-2017

Ojezhu ile chętnych. Dajcie mi czas na ogarnięcie wszystkiego ^^
Dam wam znać do jutro wieczorem (bo pracuję :v)


RE: Poszukiwania - Runa - 18-04-2017

Samiya, jeśli Runa uznałaby lwiątko za swojego podopiecznego, to Velse zostałby "wujkiem" z automatu. ^^ Ale spotkać się trzeba, prawda!

Zawsze można założyć od razu dwa konta, po co się ograniczać? :D


RE: Poszukiwania - Samiya - 18-04-2017

Nie wiem, czy on by się uważał za wujka :v


RE: Poszukiwania - Kama - 18-04-2017

Ważne, że lwiątko uważałoby go za wujka


RE: Poszukiwania - Zmora - 20-04-2017

W sumie dobrze ^^ Zrobie małe lwiątko na dniach i zaczniemy fabułkę ^^


RE: Poszukiwania - Runa - 21-04-2017

O, no to super. :D Jak chcesz zacząć od pisania ze mną, to zapraszam tutaj jak już dostaniesz kolorek: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1332&pid=119883#pid119883 Chyba że wolisz gdzie indziej pisać, to też mogę, tylko powiedz gdzie.