Król Lew PBF
Arty Ate - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Nasza twórczość (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+---- Wątek: Arty Ate (/showthread.php?tid=242)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Arty Ate - Felija - 03-02-2016

Pysk mi się taki płaski i wąski wydaje, przez co jest do ludzia podobna. xd' Ale to tylko ja.

Ło, to Ty myszką tak?

A i pytanie - PhotoShop CS6 a CS5, duża różnica? Ja rysuję w SAIu, a potem w CS5, ale sporo osób ma już CS6 i zastanawiam się, czy warto.


RE: Arty Ate - Ate - 03-02-2016

Ano nie dziwię się wcale xD Żebym ja wiedziała, kiedy ostatnim razem rysowałam zwierza jakiegokolwiek. Ręka niewprawiona póki co ;D

Między CS5 a CS6 ja w sumie nie widzę szczególnej różnicy. Prawie żadnej. Mam CS6, ale żeby szczególny szał to był to nie wiem...
Na CS5 Bardzo długo pracowałam. I nie narzekałam. Szczerze, to one po prostu się designem różnią.

Owszem. Myszką. Bo nadal się nie dorobiłam tabletu [*] Chociaż podejrzewam, że te wszystkie pieniądze, które wywaliłam swego czasu na artykuły plastyczne, mogłabym kupić dwa tablety xD



RE: Arty Ate - Felija - 03-02-2016

Czyli tak jak myślałam z tymi PSami. Dzięki. :)

Ja mam Intousa, polecam. Używam go parę razy w roku. xD Ale mam zamiar wreszcie to zmienić.


RE: Arty Ate - Ate - 03-02-2016

Hahahah. No właśnie ja się tak od kilku lat zbieram na kupno xD
Ale zamiast tego zafundowałam sobie kredki od Koh-I-Noora. 72 kolory. Ponad stówkę. xD Prezent na zeszłe urodziny sobie sprawiłam na bogato. Generalnie to tyle tego wszystkiego nakupowałam, że głowa mała. Pół szafki zawalone. A 80% rzeczy nie używam bo albo nie mam czasu, a jak już mam czas, to mi się nie chce [*]



RE: Arty Ate - Ate - 03-02-2016

EDIT: Bo zazwyczaj jak już siadam do pracy, to męczę ją tydzień albo dwa. Tak jak Neytiri. Digital jest o tyle lepszy, że możesz wymazywać i robić na nowo ilekroć tylko chcesz. Z traditionalem często jak spieprzysz coś, to... No nie ma ratunku xD


RE: Arty Ate - Myr - 03-02-2016

a phi wy prawicie o ps cs 5/6 ja dalej siedzę na cs4 xD, tylko w robocie na CC


RE: Arty Ate - Ate - 03-02-2016

Ja bardzo lubiłam CS3 xDD
I chyba jego najdłużej używałam. CS4 w ogóle nie miałam. Potem długo CS5. I teraz już od długiego czasu mam CS6 xD Ale odpalam go tylko jak zdjęcia przerabiam xD



RE: Arty Ate - Ate - 05-02-2016

[Obrazek: 28cpudu.jpg]

Szczerze powiedziawszy... Nie mam zielonego pojęcia ile tak właściwie już ta praca leży w zakamarkach mojego komputera... Może ze trzy lata? Cztery? Leży. I czeka. Aż ją skończę łaskawie xD


Tak tak, Ateś. Może coś bardziej prawdopodobnego? Jakiś smok, czy coś .-.


RE: Arty Ate - Kiu - 05-02-2016

wrzuciłaś coś bo ja w tym poście nic nie widzę xD


RE: Arty Ate - Maru - 05-02-2016

Tak Kiu, wrzuciła rysunek.
Czemu ta Ateś wygląda jak kot faraona na pysku? xD


RE: Arty Ate - Ate - 05-02-2016

Kijek - http://oi67.tinypic.com/28cpudu.jpg xD Łap z linka. Może otworzy się xD

Maruś - ta praca naprawdę ma wiele lat xD Mi styl się też nieco zmienić ^^



RE: Arty Ate - Maru - 05-02-2016

Przeczytałem to, ale i tak ten pyszczek mnie jakoś zaintrygował xD


RE: Arty Ate - Kiu - 05-02-2016

Na linku mam błąd 503 xD


RE: Arty Ate - Ate - 05-02-2016

Kuźwa xD
Są jakieś inne strony do linkowania? xD *pewnie są, ale znam tylko tinypica*



RE: Arty Ate - Kiu - 05-02-2016

na stasha na da xD i innych nie kojarzę xD