Król Lew PBF
Lwiątka Xeni i Imbaliego - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Lwiątka Xeni i Imbaliego (/showthread.php?tid=2474)

Strony: 1 2


Lwiątka Xeni i Imbaliego - Xenia - 07-06-2017

Po tytule chyba łatwo się domyślić do czego doszło już fabularnie, tak więc razem z Imbalim szukamy użytkowników na lwiątka. Całe zajście odbyło się gdy nasze postacie były pod wpływem lulka, więc fabularnie nie wiadomo kto jest ojcem lwiątek (Imbali czy Banjo), bo same postacie tego nie pamiętają.

Poród za 3 tygodnie od dnia dzisiejszego.

Wygląd, płeć i charakter lwiątka jest dowolny, imię także, byle by pasowało do charakteru rodziców. Nie nazwaliby oni lwiątka imieniem kojarzącym się np. z wojną, rozlewem krwi czy przemocą, więc proponujemy łagodniejsze imiona np. oznaczające "wolność", "marzyciel", albo nie mające żadnego znaczenia, takie też mogą być.

Jeśli chodzi o wygląd przodków rodziców to krewni Imbaliego byli głównie czarnymi lwami, natomiast u Xeni przewijały się lwy białe, brązowe, kremowe i w jasnych odcieniach szarości. 

Co do ilości lwiątek, zobaczymy ile osób będzie chętnych. Jeśli zgłosi się ich za dużo to będziemy wybierać kto dostanie lwiątko.

Ważne:

1. Zastrzegamy sobie prawo do odebrania lwiątka i przekazania go komuś innemu w razie gdyby gracz nie wchodził na forum ponad miesiąc. 

2. Możliwe jest uprzedzenie o swojej nieaktywności, nieobecności bądź zmniejszonej aktywności. 

3. Jeśli osoba loguje się na forum, ale nie będzie wykazywała aktywności na postaci lwiątka dostanie od nas ostrzeżenie słowne, a jeśli się nie poprawi zastrzegamy sobie prawo odebrać postać lwiątka i przekazać je komuś innemu.


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Inés - 09-06-2017

Hej, czemu tu tak pusto, toż te lwiątka będą mieć bardzo ciekawe życie! Z Xenią świetnie się pisze, polecam tego człowieka. I ja też bardzo chętnie bym się z tymi lwiątkami zapoznała, w końcu Ines jest przyjaciółką Xeni. ;3


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Askari - 11-06-2017

Za dużo mi się robi tych postaci...

... O ile Miłościwie Nam Panujący pozwolą to biere :3


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Mrithi - 11-06-2017

Cieszy mnie to :D


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Banjo - 11-06-2017

Zapraszamy zapraszamy. Ja pragne od swojej strony dodać że lwiątka będą miały zdecydowanie porąbane dzieciństwo. Także zachęcam jako domniemany ojciec ;)


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Venety - 12-06-2017

Askari, masz zgodę na 5 kont przynajmniej, a aktualnie masz tylko 3 (zawieszone konta się nie liczą), więc czemu miałabyś nie móc?


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Askari - 12-06-2017

Bo planuję powrócić do moich kopytnych xD


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Sigrun - 12-06-2017

Małe zainteresowanie może być przyczyną tego, że większość użytkowników ma już po 4-5 kont a ostatnio jest bum na młode ^,^"
Chociaż tu ciekawa sprawa posiadając dwóch tatusiów do tego wegetarianów hipisów :P Oczami wyobraźni już widzę te akcje gdzie instynkt, któregoś z młodych wygrywa i chce zakosztować tego co zakazują rodzice.


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Xenia - 19-06-2017

Odświeżam i zapraszam. Z chęcią przyjmniemy jeszcze kogoś :)

Tak przy okazji, poród jednak będzie później, nic wcześniej nie przypominałam, bo fabularnie i tak nie dałoby się tego zrobić, Xenia utknęła mi w wątku z MG, w co najwyżej początkowej fazie ciąży, więc xD


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Firkraag - 20-06-2017

Tam zaraz utknęła, masz więcej czasu na zebranie chętnych :'v


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Xenia - 21-06-2017

Fakt xD


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Nevet - 22-06-2017

Z racji faktu, że chyba raczej nie dostanę małej hienki... to może ja się nadam? Postaram się być naprawdę zwariowaną córką lub synem!


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Mrithi - 22-06-2017

Jeeeej


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Banjo - 22-06-2017

No to się cieszymy i nadal zapraszamy.


RE: Lwiątka Xeni i Imbaliego - Zephyr - 26-06-2017

Bierę. Czas na pierwsze lwie konto. Mam od pewnego czasu pomysł na dwie postacie, a taka rodzinka pozwala mi je ładnie połączyć w jedno :v Tylko nie obiecuję, że będę od początku sprawnie odpisywał, bo mam pewne plany na wakacje, choć nie wiem, co z nich wyjdzie. W każdym razie noworodek i tak nie ma wiele do robienia, więc chyba byśmy sobie z tym jakoś poradzili, hm? Jak już nadejdzie czas, gdy młode będą miały coś do powiedzenia, to raczej będę już aktywnie się zajmował tym kontem.