Król Lew PBF
Hienki (Kuanza x Mtego) - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Hienki (Kuanza x Mtego) (/showthread.php?tid=2475)



Hienki (Kuanza x Mtego) - Kuanza - 07-06-2017

Po wątku w Dolinie Lasu już można się było trochę tego domyślać ;)
Kuanza urodzi 2 młode (tak jak zwykle krokuty w naturze) za około 110 dni według czasu skalnoleśnego xD Może zgłosić się więcej osób, wtedy będę wybierać, kto je dostanie.

Opis młodych:
Płeć: Na forum jest mało aktywnych samców hien, więc niech w tym miocie będzie chociaż jeden.
Wygląd: Najlepiej choć trochę podobny do rodziny xD
Imię: dobrze by było gdyby pochodziło z suahili, tak jak imię Kuanzy, Mtego i Ndevu. Może być też inny język, byle brzmiało afrykańsko.
Charakter: dowolny.

Wymagania:
- Podstawowa wiedza o gatunku. Młode krokuty to nie są lwiątka ani tym bardziej szczeniaczki XD
- Szukam aktywnie grających osób, które mają czas na prowadzenie kolejnej postaci. Jeśli młode nie będzie pisało przez długi czas (dajmy na to, 3 miesiące), zostanie oddane innej osobie.

Do tej pory zgłosili się:
- Bomvu
- Huntrees
- Shun
- Nevet



RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Huntrees - 07-06-2017

Rezerwacja! Od razu ;) Jeśli Huntrees by przeżyła mam zgode na multi także zaopiekuje się hienką <3


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Shun - 07-06-2017

Biorę samca!

Jakoś dostanę zgodę na kolejne konto xDDDDD


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Ndevu - 08-06-2017

Shun, pamiętam cię, to ty napisałeś że Kuanza jest dzifkom "ale jak dla mnie to jej niewiele brakuje do zostania panną lekkich obyczajów" 
Jak śmiesz prosić o jej młode! Po moim trupie! :p


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Bomvu - 08-06-2017

Ja już się zgłaszałam zawczasu xD  Ale w sumie odstąpię tym co mają mniej postaci, ja i tak nie mam teraz za bardzo czasu.


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Nevet - 08-06-2017

A co, też się zgłoszę! Myślałam niedawno wczoraj nad postacią nie lwią!


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Chonge - 08-06-2017

Ja się nie zgłaszam, ale chcę pogratulować szczeniaczków :)


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Kiburi - 08-06-2017

Mtego, nie zrozumiałeś prawidłowo. Napisałam, że niewiele jej brakuje, a nie że jest :pppp


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Ndevu - 11-06-2017

Niewiele brakuje, po czym tak wnioskować? 
Brakuje jej tyle samo co większości samic na forum


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Kiburi - 11-06-2017

.... xD Ty tak na serio?


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Ndevu - 11-06-2017

tak uważam


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Kuanza - 17-07-2017

Postanowione - hienki otrzymują Huntrees i Shun. Po 3-miesięcznym skipie, który powinien być w najbliższych dniach, Kuanza będzie w zaawansowanej ciąży.

Wspólnie uznaliśmy, że najlepiej, jeśli miot będzie składać się z samca i samicy. Huntrees ma pierwszeństwo wyboru, jako że zgłosiła się wcześniej.

Pierwsze awatary maluszki mogą otrzymać od rodziców :) Awatar dla samca jest już gotowy (narysował go Mtego), a awatar samiczki w tej chwili jest szkicem - zajmuję się nim ja.


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Mtego - 17-07-2017

[Obrazek: mtego_son_by_casanova_pl-dbgk4b5.png]


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Moyo - 17-07-2017

Bierę samiczkę ;)


RE: Hienki (Kuanza x Mtego) - Mtego - 17-07-2017

Ja proponuję żeby samiec miał na imię Wawindaji, fajnie by było go tak nazwać, bo to imię ojca Mtego i Ndevu, a że nie żyje, nazwanie syna po dziadku jest na miejscu