Król Lew PBF
Hewiaste Paćkaje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Nasza twórczość (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+---- Wątek: Hewiaste Paćkaje (/showthread.php?tid=249)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Hewiaste Paćkaje - Padme - 21-10-2012

Właśnie Innciu AT nasz, mam szkic :D


RE: Hewiaste Paćkaje - Alaina - 21-10-2012

Sorki że się wtryniam do tematu ale Akilian, pierwszą rzecz jaką zrobiłam to uprzedziłam,że na moją część trza będzie poczekać. Zgodziłaś się, więc proszę, nie wyskakuj mi tutaj z pretensją,że jeszcze go nie dostałaś.

//koniec offa //


RE: Hewiaste Paćkaje - Akilian - 21-10-2012

Nie, przepraszam bardzo, jeśli tak to zrozumiałaś. Nie mam do cebie żalu o to, ze trzeba poczekać, tylko chodzi mi o to, że cały czas ja jestem pierwsza, to teraz zamieńmy się rolami i niech ktoś inny odda prace przede mną. Jeszcze raz wybacz, jeżeli źle dobrałam słowa, gdyż nie o fakt czekania na ciebie mi chodziło.


RE: Hewiaste Paćkaje - Hewa - 24-10-2012

Akilian napisał(a):Pff, też mi wytłumaczenie. Zauważ, że ja zwykle pierwsza robię, a późnier druga osoba albo nie robi, albo się jej odechciewa i zapomina o tym. Tak miałam z Ox, na Mal czekam, a z tobą nie popełnię tego błędu ;3

Dzięki, że masz o mnie takie dobre zdanie, to dla mnie dużo znaczy... To w takim razie mamy problem, bo ja się boję o to samo. Samych Trade'ów zrobiłam już 15, z czego 5 nie dostałam. Dwa razy ktoś mi pisał, że nie zrobi swojej części(Jedna z nich pisała niby journala, w którym oznajmiała, że unieważnia wszystkie trade'y, a druga po prostu mi napisała, że się ze mną nie umawiała na żadnego trade'a). Jedna zmieniła konto i słuch po niej zaginął, a dwie pozostałe po prostu przestały wchodzić na DA. No cóż bywa, mam pecha.

Padme napisał(a):Właśnie Innciu AT nasz, mam szkic :D


O, jak fajnie :D Ja miałam już też szkic, ale przez ten czas mi Padme wyrosła, poza tym przestał już mi się aż tak podobać, tak więc będę robić nowy xD

[Obrazek: 2i9sb2a.jpg]
A na razie lineart wilka. Jeszcze się zastanawiam, na kogo go zrobię. Ćwiczę pozycje. Nie wierzę w to, że rysuję coś dla siebie.


RE: Hewiaste Paćkaje - Padme - 01-11-2012

Cytat:
Pff, też mi wytłumaczenie. Zauważ, że ja zwykle pierwsza robię, a późnier druga osoba albo nie robi, albo się jej odechciewa i zapomina o tym. Tak miałam z Ox, na Mal czekam, a z tobą nie popełnię tego błędu ;3

Storm ty mały trollu...


RE: Hewiaste Paćkaje - Hewa - 03-11-2012

[Obrazek: tileth_by_chotara-d5jokbj.png]
Mój Tiiiilcio! <3

[Obrazek: this_is_mara</em>by_chotara-d5jol5g.png]
Jedna z moich licznych postaci, Mara. Chciałam zobaczyć, jaki byłby mój rekord w narysowaniu całej pracy, tak więc rysowałam to praktycznie na wyścigi. Wynik? 1,5 godziny, nie tak źle jak na mnie :D

[Obrazek: shyeiro</em>_collab_with_snooki3_by_chotara-d5jonnh.png]
Collab z Padme, jako że fajnie nam wyszło, postanowiłam wstawić ^^ Pad zrobiła szkic, ja tylko pokolorowałam :D

[Obrazek: fahlor_by_chotara-d5ju23h.png]
Kolejna moja postać, Fahlor. To był taki przerywnik w rysowaniu czegoś innego.

[Obrazek: do_you_remember_me</em>by_chotara-d5jul0g.png]
A jego ktoś pamięta? : D Kolejny przerywnik, robiony na szybko.

Na razie mam tyle, ale zaraz szykuje się następne.


RE: Hewiaste Paćkaje - Moran - 03-11-2012

Ej, ten z dołu to Shaka? Dopiero teraz mi to do głowy przyszło ^^


RE: Hewiaste Paćkaje - Aigéan - 03-11-2012

Lwiak na dole - aaa! Mój ci on, kurde. Piękniś :3
Fahlor i Mara mi się strasznie podobają, mają niesamowite oczy. No a Tielth - <3 Dumdum będzie go uwielbiać, karakale podbiją jej serce.


RE: Hewiaste Paćkaje - Hewa - 03-11-2012

Moran napisał(a):Ej, ten z dołu to Shaka? Dopiero teraz mi to do głowy przyszło ^^


Tak, to on! :D Hahah, nie sądziłam, że ktoś jeszcze o nim pamięta ^^

I dziękuję bardzo Ai :D A w sumie to ja tak myślę, że to wcale nie głupi pomysł, ażeby Tila spotkać z Dumą ^^


RE: Hewiaste Paćkaje - Frey - 03-11-2012

I z Serką przy okazji.

A Shaka jest uroczy. I ja go też pamiętam przecież, noo.


RE: Hewiaste Paćkaje - Miyuki - 03-11-2012

Frey, czy ten obrazek w Twym podpisie nie jest ździebko za duży?

A Shakę pamiętam. :) Ale nie poznałam. Zmienił się, i to strasznie. Ale tak mu ładniej. Nie wygląda na nieogarniętego ciapę teraz. :)


RE: Hewiaste Paćkaje - Felija - 03-11-2012

Tak, Cyń, troszeczkę. Właśnie kombinuję, jaki rozmiar ustawić, żeby to dobrze wyglądało.


RE: Hewiaste Paćkaje - Hewa - 18-11-2012

Miyuki, w sumie to kolory ma dosłownie te same. Brane żywcem z ostatniego rysunku z nim, ale fajnie, że Wam się podoba. Dziękuję ^^
To ciekawe, bo robiony był na baaardzo szybko XD
Nowa dostawa.
Komisz dla Alayike:
[Obrazek: alayike_commission_by_chotara-d5kwowc.png]
Szkic Eka, też na szybko. Dalej ćwiczę pozycje XD
[Obrazek: 35nab5x.png]


RE: Hewiaste Paćkaje - Inn - 31-12-2012

[Obrazek: kleosia_by_chotara-d5pov3z.png]

Kleosia : D


RE: Hewiaste Paćkaje - Tileth - 18-01-2013

[Obrazek: ss</em>_corelle_vairel_by_chotara-d5q37ze.png]
Link: http://chotara.deviantart.com/art/SS-Corelle-Vairel-346151210?q=gallery%3Achotara%2F24786782&qo=3
Secret Santa w jednej polskiej grupie na DA. Miałam z tym niezłe problemy, ale w końcu jakoś wyszło XD

[Obrazek: commission</em>_ares_by_chotara-d5rdd5l.png]
Link: http://chotara.deviantart.com/art/Commission-Ares-348304089?q=gallery%3Achotara%2F24786782&qo=2

Nasz Ares. Trzeci komisz i zarazem straszliwie mi się podoba ^^

[Obrazek: pointcommission</em>_feline_by_chotara-d5rdttf.png]
Link: http://chotara.deviantart.com/art/PointCommission-Feline-348325683?q=gallery%3Achotara%2F24786782&qo=1

PointCommission dla FelineLioness. Z prostymi cieniami, wedle zamówienia : D

[Obrazek: pc</em>_sabretooth<em>roshiel</em>drein_and_chro...5rt0fo.png]
Link: http://chotara.deviantart.com/art/PC-Sabretooth-Roshiel-Drein-and-Chrona-349034100?q=gallery%3Achotara%2F24786782&qo=0
Większy plik - http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/017/a/9/pc_sabretoothroshiel__drein_and_chrona_by_chotara-d5rt0fo.png
PointCommiss dla kot-k. Fajnie mi się te postaci rysowało, choć zajął trochę czasu. No ale mi się podoba : D

Niedługo powinnam wstawić kolejnego PointCommissa, bo kończę XD