Król Lew PBF
Poszukiwania czas zacząć - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Poszukiwania czas zacząć (/showthread.php?tid=2520)

Strony: 1 2


Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 04-07-2017

Moja droga Eurielle poszukuje chętnych do relacji mogą być to przyjaciele, wrogowie, dawne miłostki i może przyszłe. Oczywiście chętna jestem też na inne znajomości, więc zapraszam.


RE: Poszukiwania czas zacząć - Mrithi - 04-07-2017

*macha łapką* Przydam się do czegoś?


RE: Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 04-07-2017

Hmmm, a kim chciałbyś być dla Eurielle? Pomysł jakiś?


RE: Poszukiwania czas zacząć - Sizar - 04-07-2017

Mogę zgłosić się z Sizarem na dziwne zawirowania miłosne. Ale marne szanse, że coś z tego wyjdzie, bo on nie rozumie miłości, dosłownie. Ale fajna fabułka może z tego być. ~

Zawsze moglibyśmy po prostu popisać i by się zobaczyło jaka relacja z tego wyjdzie. ;D


RE: Poszukiwania czas zacząć - Mrithi - 04-07-2017

No więc tak...

Mrithi chętnie poszuka partnerki (nie gwarantuję, że na zawsze), więc możnaby spróbować ich spiknąć.

Imbali zawsze chętnie znajdzie nowych towarzyszy. Może też posłużyć jako ktoś z przeszłości (członek dawnego stada, lew, którego kiedyśtam spotkała czy coś w tym stylu)

Karati... może coś w stylu przybranej matki?

To zależy, czego byś szukała


RE: Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 04-07-2017

Sizar czemu by nie, możemy na takie coś umówić, zawsze potem zobaczy się co z tego wyniknie.

Mrithi no właśnie moja Eurielle powoli też szuka kogoś do ustatkowania się o ile ze sobą wytrzymają jak najdłużej to pewnie długo pobędą razem. Czas pokaże.

Imbali mógłby być dawnym przyjacielem Eurielle, a potem spyknęli się odnawiając swoje przyjacielskie stosunki. 

Karati no mogłaby być właśnie przybraną mamą, bo niestety rodzona jej uciekła z dala od Eurielle i jej młodszego brata. Dlatego Karati może zostać przybraną tak jakby mamusią.


RE: Poszukiwania czas zacząć - Mrithi - 04-07-2017

Mrithi - ok, to marginesik?

Karati - źle mnie zrozumiałaś. Karati jest lwiątkiem, więc myślałam, żeby to Eu była przybraną matką. Ale kto tam wie, możemy zrobić taką nietypową relację ;)


RE: Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 04-07-2017

Mrithi możemy na Marginesiku popisać.

Karati. Aaaa to sorka nie doczytałam się za dobrze.. ahh ^^" aa Karati ogółem miała rodziców biologicznych czy nie zna ich?


RE: Poszukiwania czas zacząć - Banjo - 04-07-2017

Moyo zawsze chętny do poznawania nowych lwic xD Ale bardziej margines bo fabułę mam zaplanowaną.


RE: Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 05-07-2017

Moyo zarówno chętnie poznam xDD i może być jak najbardziej margines.


RE: Poszukiwania czas zacząć - Mrithi - 05-07-2017

To zaczniesz marginesik?

Karati znała rodziców biologicznych, na pw masz więcej informacji


RE: Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 05-07-2017

Tak zacznę.


RE: Poszukiwania czas zacząć - Bomvu - 05-07-2017

może się w końcu spotkamy? xD


RE: Poszukiwania czas zacząć - Eurielle - 05-07-2017

Właśnie chciałam wcześniej do Ciebie napisać na PW żebyśmy mogli w końcu spotkać. Co wolisz Marginesik czy w fabule?


RE: Poszukiwania czas zacząć - Bomvu - 05-07-2017

Może być fabuła, i tak teraz nic konkretnego nie robię