Król Lew PBF
Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... (/showthread.php?tid=2626)



Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Sprike - 04-08-2017

Otóż, jak można się domyślić z tytułu, poszukuję dla Sprike'a partnerki. Fakt, Sprike nie interesuje się paniami, dlatego wybranka będzie musiała się nieco wysilić aby go zdobyć. Ale warto, bo ile samic może się pochwalić partnerem-złodziejem, i to w dodatku bezgrzywym?
Powinna to być osóbka nie stojąca twardo po stronie równorzędności, żeby umiała przymknąć oczko na kleptomanię Sprike'a. Może mieć charakterek, lub być wcieloną, łagodną anielicą - to już pozostawiam Wam. Ale uwaga! Chciałabym żeby Sprike doczekał się ze swoją wybranką potomstwa. I za nim pomyślicie sobie nie wiadomo co, zastanówcie się chwilę, jak byście się czuli (lub czujecie, jeśli to już się stało), gdyby Wasza postać doczekała się własnych młodych?
Dlatego karakale, serwale, geprardy i inne gatunki odpadają z przyczyn genetycznych. Możecie zgłaszać lwice, lamparcice, tygrysice i hybrydy tych gatunków.
Nie ma zasady kto pierwszy ten wygrywa! Sama ocenię kandydatki i wybiorę tę samicę, którą uznam za najodpowiedniejszą.
Kto chce związać swoją postać z bezgrzywym złodziejem, który może nawet zajść kiedyś wysoko? Z przebiegłym Sprike'em?
Zapraszam!


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Mrithi - 04-08-2017

Zgłaszam Uę. Nie wiem, czy coś się zwiążą, ale spotkać się mogą, z pewnością będzie to ciekawe spotkanie. Jakby co Ua jest już młodą dorosłą, nie zdążyłam jej zmienić wieku w profilu.


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Sprike - 14-09-2017

Jeśli Twoja propozycja jest nadal aktualna, chętnie spróbuję z Uą i zobaczymy, co wyjdzie w praniu :)


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Ua - 14-09-2017

Aktualna, aktualna, mogą się spotkać


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Sprike - 14-09-2017

Ok, kiedy i gdzie?


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Ua - 14-09-2017

Na pewno gdzieś na terenach CD, ale gdzie dokładniej to mi obojętne. Zaczniesz?


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Eleyna - 14-09-2017

Ok.


RE: Panna dla bezgrzywego? Czemu nie... - Sprike - 14-09-2017

Melduję się na Kilimandżaro :)