Król Lew PBF
Powrót Falarisa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Powrót Falarisa (/showthread.php?tid=2628)



Powrót Falarisa - Falaris - 05-08-2017

Chciałam jeszcze raz spróbować gry na tym forum. Mam nadzieję, że tym razem zostanę na dłużej :)
Szukam kogokolwiek do wątków, jakichś znajomości, przyjaciół, wrogów, może partnerkę, jestem chętna na różne typy wątków. Tym bardziej teraz jak z tego co słyszałam Lwia Ziemia została podbita chyba chciałabym spróbować grać Falarisem jako samotnik, przynajmniej przez jakiś czas.
W lipcu miałam wyjazdy, większość sierpnia jest wolna, chociaż podczas dnia najczęściej robię inne rzeczy, więc raczej będę odpisywać wieczorami i jak będę mieć czas to i wcześniej.
Zapraszam do zgłaszania się! :D


RE: Powrót Falarisa - Shem - 05-08-2017

Sprike na przyjaciela lub znajomego? :)


RE: Powrót Falarisa - Mrithi - 05-08-2017

Zgłaszam Uę do poznania się. Może dzieli ich spora różnica wiekowa, ale kto wie?...


RE: Powrót Falarisa - Falaris - 05-08-2017

Shem - z chęcią zapoznam Falarisa ze Sprikem :) Wolisz spotkanie na fabule czy marginesie? Ja jeszcze nigdzie nie weszłam i jak coś niedługo schodzę z komputera i będę wieczorem.

Mrithi - mogą się poznać, ale jeśli chodzi o różnicę wiekową to teraz jest jeszcze większa, bo pisałam z Vasanti bo od niej go brałam i Falaris powinien mieć 9 lat jednak a nie 7. Ale jeśli wciąż jesteś chętna na poznanie się to fajnie :)


RE: Powrót Falarisa - Mrithi - 05-08-2017

No... poznać się zawsze mogą


RE: Powrót Falarisa - Shem - 05-08-2017

Może gdzieś na fabule? Ty wybierz miejsce, dla mnie wszystkie są dobre :)


RE: Powrót Falarisa - Falaris - 05-08-2017

Shem, weszłam tutaj, zapraszam :) http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1482&page=5

Mrithi, jeśli chcesz pisać to może na marginesie?


RE: Powrót Falarisa - Sprike - 05-08-2017

Odpis (bosz, jaka jestem dumna z tego posta!!! xD).


RE: Powrót Falarisa - Mrithi - 05-08-2017

Szczerze mówiąc wolałabym na fabule. Jakoś tak nie przepadam za marginesami... Mogę poczekać aż skończysz wątek ze Sprikiem i wtedy się spotkają.


RE: Powrót Falarisa - Vincent - 06-08-2017

Mogę Ci podrzucić Vincenta na przyjaciela c:


RE: Powrót Falarisa - Angelo - 10-08-2017

Witam. Polecam swojego Aniołka, choćby nawet na margines ^^