Król Lew PBF
PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM (/showthread.php?tid=2656)



PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM - Samiya - 21-08-2017

TAK JEST, WRESZCIE DO TEGO DOSZŁO, WASZE MODLITWY ZOSTAŁY WYSŁUCHANE (ALL HAIL KSIĘŻYC)

Samiś i Firruś doczekają się pięknych, małych złotoserwali - hybrydy serwala i złotokota. (ree, jak to możliweee? Otóż istnienie hybrydy serwala i karakala jest bardzo legitne i udokumentowane, zaś szperając po wikipedii itp. wychodzi na to, że serwale są równo spokrewnione z karakalami, co złotokotami.)
Urodzą się trzy kocięta - ale na dwa już mamy użytkowników, zatem na dzisiejszej aukcji sprzedajemy ostatnie młode. Dwa pozostałe są samcami, ale płeć w dalszym ciągu jest nam obojętna. Samiczka będzie radośnie przywitana, miot samych samców będzie równie interesujący. Ważniejsze jest to, że szukamy użytkowników sprawdzonych - takich, którzy nieźle piszą, przede wszystkim nie raz na ruski rok, mają jakiś staż na forum, ogarniają co i jak, nie wyglądają, jakby mieli lada chwila zmyć się z forum.
ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO PRZEJĘCIA POSTACI W MOMENCIE, KIEDY ZOSTANIE ONA PORZUCONA/UŻYTKOWNIK ZNIKNIE Z FORUM/PRZESTANIE PISAĆ POSTACIĄ

Charakter dowolny, byleby z sensem (osobiście wolałabym bez gimboateistów, jak już chcesz szkalować księżyc, to nie na moich oczach). W kwestii imienia dogadamy się później.

A tak w ogóle to czym są te złotoserwale i jak wyglądają? Właśnie biorąc pod uwagę to, że złotokoty nie różnią się tak bardzo od karakali, można przyjąć, że młode byłyby bardzo podobne do karawali (dziecko karakala i serwalki).
przeurocze zdjęcie małego karawala
nagranie zawierające także karawala w realu (nie kerfurze)

Prawdopodobnie byłyby jednak bardziej rudawe (po tatusiu), oczywiście brak pędzelków na uszkach, bardziej widoczne cętki, uroczość 10/10 (po mamusi)

Poród jest wstępnie planowany na 13.09, zatem temat będzie wisiał pewnie gdzieś do 3.09, czy coś.

Polecam te młode, super okazja, Murzynek Bambi płakał jak sprzedawał - ani ja, ani Zeph nie mamy zamiaru opuścić tego forum w najbliższym czasie (płonne wasze nadzieje), jesteśmy aktywni, postacie również, poza tym, helouł - Samiś jest kapłanką Księżyca, +10 do skuteczności błogosławieństw, całe stado do fabuły, szpan na srebrnej dzieli i indoktrynacja religijna gratis.


RE: PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM - Moyo - 22-08-2017

Jak żałuję że mam za dużo postaci :"(  Gdzieście się podziewali kiedy nie mogłam dostać żadnego lefka z miotu i miałam tych postaci niedosyt. Smuteczek


RE: PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM - Serret - 22-08-2017

Zgłaszać się, chcę być babcią! <3


RE: PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM - Samiya - 29-08-2017

w ogóle jakby ktoś był tym zainteresowany, to pewnie u takich hybryd byłby większe szanse na różne ciekawe mutacje :v (powiązane z wyglądem, ale też innymi rzeczami)


RE: PIERWSZE HYBRYDY NA FORUM - Eleyna - 29-08-2017

Ja bym się zgłosiła, ale mam za wiele kont, a nie chcę zawieszać żadnej postaci :(