Król Lew PBF
Chodź zjem ci duszę - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Chodź zjem ci duszę (/showthread.php?tid=269)



Chodź zjem ci duszę - Bjorn - 10-07-2012

Postanowiłam że otworzę avatarnię. Ale mam zasady.
1. Musisz liczyć się z tym, że mój styl nie jest tak piękny jak Mal i każdy rysunek wychodzi inaczej- raz lepiej raz gorzej.
2. Jeżeli zrobię avatara i nie będziesz go używać pożałujesz że w ogóle go zamówiłeś. Lepiej się zastanów. Odbieram to jako brak szacunku dla mnie i mojej dobrej woli, co skutkuje tym, że mi się odechciewa.
3. Zastrzegam sobie prawo do nieokreślonego czasu wykonywania prac- czasem przyczyną jest artblock, czasem tak się składa, że przez kilka dni nie siadam do komputera na tyle długo by zdążyć wszystko ogarnąć.
4. Na raz biorę dwie prace po czym jest stop dopóki nie oddam obu i nie napiszę, że biorę następne.
5. Avatar może być użyty tylko na tym forum, chyba że zapytacie mnie o zgodę. Bo tak.

Start.


RE: Chodź zjem ci duszę - Kami - 10-07-2012

Ja! Ja chcę! Zrób mi.. Ajris xD

więc niech będzie to an-face, ewentualnie lekko zboczony.. znaczy z pół profilu.
Niech będzie z niej sexi dupcia, może się uśmiechać tajemniczo.
Tu masz referencje ^^
http://kamilionheart.deviantart.com/gallery/10014042#/d51z6yp

Oczy ma oliwkowe jkbc.


RE: Chodź zjem ci duszę - Eenu - 10-07-2012

Czy mogłabym zobaczyć przykłady takowych prac, np. wcześniejsze rysunki, tudzież zamówienia? Chyba, że posiadasz dA... :3~


RE: Chodź zjem ci duszę - Bjorn - 10-07-2012

Mój avatar jest przykładem. Na dA jestem jako Vegava.


RE: Chodź zjem ci duszę - Eenu - 11-07-2012

Ah, więc jednak to cacko jest Twojego autorstwa @O@!

Czyli zamówienia pobierane na forum także podchodzą pod cennik z dA (o ile jakiś jest, ale widzę, że ludzie kupują...) i trzeba za nie płacić?


RE: Chodź zjem ci duszę - Bjorn - 11-07-2012

Nie, tutaj nic się nie płaci c:
Te zamowienia na kl traktuję jako okazje do ćwiczeń w rysowaniu zanim zabiore sie za rysowanie za kasę.


RE: Chodź zjem ci duszę - Eenu - 11-07-2012

Awwww, w takim razie jasne, że składam zamówienie. Dałoby się skrobnąć mi jakiś awatar dla Eenu, kiedy będzie... hm, starszy? Wiesz, taki podrostek, niekoniecznie dojrzały lew x3.

TUTAJ są kolorki, a na obecnym widać jeszcze taki mały szczegół - plamki na oczach rozmazujące się, jakby... płomyki, o. Resztę pozostawiam w twoich łapkach i wcale mi się nie śpieszy (wszak nasza ciamajda jest ledwo lwiątkiem) C:


RE: Chodź zjem ci duszę - Bjorn - 11-07-2012

Łokej mam dwa zamówienia, czyli jest STOP do odwołania.


RE: Chodź zjem ci duszę - Hasira - 25-08-2012

czy stop nadal aktualny? :)


RE: Chodź zjem ci duszę - Akilian - 27-08-2012

Hasira, STOP nadal jest, przykro mi bardzo, aktualny


RE: Chodź zjem ci duszę - Hasira - 27-08-2012

ooooch. :(
no ale nic, poczekam. dzięki za informację.