Król Lew PBF
Życie życie jest nobelon - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Życie życie jest nobelon (/showthread.php?tid=2705)



Życie życie jest nobelon - Ghalib - 23-09-2017

Ponieważ życie to telenowela i Brazylia, a zwłaszcza lefkowe życie - wszystko może się zdarzyć. Fajnie jest mieć ludzi do pisania i w ogóle też dobrze często tworzyć postać z zaczepieniem fabularnym (bo czasem tak łatwiej zacząć).

Otóż nie szukam nikogo na siłę, bo nie (no mam z kim pisać), ale tak wychodzę z dobrą chęcią, że jeśli chcesz stworzyć postać i pomyśleć jak ją umieścić to może chciałbyś znaleźć się w kręgu bliskich/krewnych Ghaliba? Nie jest to takie trudne bo proszę spojrzeć na sporządzone dopiero co drzewo genealogiczne Ghaliba:


Nie jest zatem trudno sobie wyobrazić jak dużo jest tu punktów do zaczepienia! Ojciec Ghaliba miał aż sześć partnerek, które składały się na jego stado (było to stado zgodne z naturalnym lwim porządkiem w bardziej restrykcyjnej formie populacji lwów znad rzeki Tsavo), każda z nich miała przynajmniej jeden miot od 1 do 3 lwiątek (które obecnie powinny być starsze od Ghaliba bądź młodsze od niego maksymalnie o dwa lata). Rys historyczny stada mówi, że całe zginęło w pożarze aczkolwiek pozwoliłam przeżyć jednej lwicy (Ghana), która jest co najmniej w wieku matki Ghaliba (czyli ma gdzieś minimum 8 lat). Można śmiało założyć, że większość potomstwa ojca Ghaliba i jego lwic przeżyło do dnia dzisiejszego i mogą już mieć własne młode. Dodatkowo matka Ghaliba (Chaaya) miała siostrę, która żyła w innym stadzie i prawdopodobnie żyje (co najmniej 8 lat na karku). 

Gdyby rodziny Ghaliba było wam mało to są jeszcze samce, które były w wieku Ghaliba i razem z nim tworzyli samczą, młodzieńczą grupę po opuszczeniu stad. Jeden z nich nie żyje ale ile ich konkretnie było nigdy nie zostało określone :P poza tym oni też mogą mieć potomków. 

Musisz tylko pamiętać, że jeśli chcesz grać postacią bezpośrednio powiązaną z przeszłością Ghaliba to powinieneś grać lwem z populacji Tsavo, a to oznacza, że samce tej populacji zwykle mają skąpą grzywę (tak jak Ghalib) lub właściwie wcale jej nie mają. Więc jeśli masz taką postać możesz spróbować ją powiązać. No i postacie z najbliższej rodziny raczej nie będą dostępne dla ludzi, których częstotliwości wchodzenia na forum ani jakości prowadzenia postaci nie 

Podsumowując:
brakuje Ci pomysłów na postać? chcesz zaczepić się fabularnie? spróbuj tu!


RE: Życie życie jest nobelon - Hijazi - 24-09-2017

adhjd hasd sd dlkasl d
A mogłabym jeszcze zmienić historię i wygląd Hijaziego i się dokopsać jako jakiś przyrodni brat z tego samego tatusia? Czy admini powiedzą: "Ni cholerę, zrób nowego lweła?"


RE: Życie życie jest nobelon - Ghalib - 24-09-2017

w sumie jeszcze dużo nie napisałaś swoją postacią soł dla mnie by nie było problemu, ale zobaczym co powie reszta :P


RE: Życie życie jest nobelon - Wendigo - 24-09-2017

Ode mnie k.


RE: Życie życie jest nobelon - Vasanti Vei - 24-09-2017

Ja też nie mam nic przeciwko. :)