Król Lew PBF
Ktoś dla Mishi - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Ktoś dla Mishi (/showthread.php?tid=2722)



Ktoś dla Mishi - Mishines - 14-10-2017

Jeśli ktoś szuka ciekawego punktu zaczepienia spoza fabuły forum, oferuję historię Mishines. Jak możecie w niej przeczytać, Mishi miała czwórkę rodzeństwa, a sama była piąta i najmłodsza. Jej rodzeństwo często jej dokuczało z powodu ogonów i ogólnie Mishines nie miała z nimi dobrych relacji. Oczywiście jeśli chcesz grać bratem lub siostrą Mishi, nie musisz się tego trzymać! Może Twoja postać bo odejściu siostry zaczęła żałować swego zachowania?
A jeśli nie chcesz grać leoponem, ale pragniesz, by Twoja postać była spokrewniona z Mishi, możesz zagrać jej przyrodnim bratem bądź siostrą. Choć w Zapisie tego nie napisałam, po odejściu Mishi lub na krótko przed tym, ojciec Mishi związał się z jakąś lamparcicą, która urodziła mu młode.
To samo mogła uczynić Kanesanti (matka Mishines), poślubiając jednego z lwów ze swego stada, po tym, jak odeszła od Vyomasury. Możesz, jeśli chcesz, zagrać przyrodnim bratem/siostrą Mishi, który/a może być albo lampartem albo lwem.
No, a jeśli chcesz, możesz wcielić się w jedno z rodziców Mishi, w Kanesanti albo we Vyomasurę. Może jedno z nich opuściło twoje terytorium/stado z jakiegoś powodu i przybyło do Krainy Czterech Stad?


RE: Ktoś dla Mishi - Mishines - 22-10-2017

A, i jakby ktoś chciał, może być jakaś opiekunka czy coś. Mishi co prawda nie jest już kocięciem, ale przydałby jej się mentor/Ciocia-dobra-rada czy ktoś taki. Najlepiej ze SK, bo właśnie tam planuję dołączyć moją postacią.


RE: Ktoś dla Mishi - Sirisa - 10-11-2017

Heh ja mogę zaoferować koleżankę wbijającą jej swoje zasady do łebka


RE: Ktoś dla Mishi - Mishines - 11-11-2017

O, byłoby super :)


RE: Ktoś dla Mishi - Sirisa - 11-11-2017

Teraz mam zajętą fabułę i nie wiem ile to potrwa wieć może margines? A potem zobaczymy


RE: Ktoś dla Mishi - Ua - 11-11-2017

Hej, a może Ua mogłaby się nią zaopiekować?


RE: Ktoś dla Mishi - Mishines - 19-11-2017

Niegłupi pomysł, ale chciałabym, żeby Mishi dołączyła do SK :) Jeśli Ci to nie przeszkadza, to nie widzę problemu.


RE: Ktoś dla Mishi - Ua - 28-11-2017

Eeee.... jeśli miałaś na myśli to, żeby Ua dołączyła do SK, to to niestety raczej nie przejdzie :/