Król Lew PBF
Drobne propozycje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Propozycje (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Drobne propozycje (/showthread.php?tid=2727)

Strony: 1 2


Drobne propozycje - Wendigo - 19-10-2017

Ten temat służy do wnoszenia propozycji, które mogą wydawać się zbyt błahe do zakładania osobnych tematów, na przykład jakichś nieznacznych poprawek czy innych spraw niewymagających wielostronicowych dyskusji. Jeśli chcecie podzielić się właśnie czymś takim, to piszcie śmiało.


RE: Drobne propozycje - Kamui - 20-01-2018

Czy moszna umieścić guziczek przełączania miedzy mobilnym/komputerowym stylem forum gdzieś na głównej? Nie musi to być nic dużego.. nie wiem czy inni też maja z tym problem ale większość czasu na siedzę na fonie i teraz weszłam na KL przez PC i mam styl mobilny :'v zanim się dogrzebie do zmiany w panelu to minie z 3-5 min i pewno na fonie będę musiała też zmienić na mobilny jak wejdę ręcznie.
Dzieje mi się tak tylko na koncie z uprawnieniami moda :/


RE: Drobne propozycje - Jeanette - 20-01-2018

Z tego co wiem taki guzik istnieje na dole strony. Na głównej to gdzieś pod czatem chyba.


RE: Drobne propozycje - Kami - 20-01-2018

A faktetycznie :V


RE: Drobne propozycje - Arvo - 22-01-2018

Temat o duchach i szamanach :V
Rozpiska co może uczeń, co młodszy szaman a co pełnoprawny jest dość nieczytelna, chyba lepiej byłoby to wypunktować, to raz. A dwa, słabo, że jest dopiero w akapicie "jak zostać szamanem poprzez szkolenie", ja wiem, że to się łączy, ale gdy się tego szuka, znalezienie tego właśnie tam jest dość nieintuicyjne. Ja na przykład chciałam po prostu zerknąć co może uczeń, a co młodszy szaman, nie chcę wiedzieć, jak zostać szamanem.
I WPROWADŹCIE TE OPOWIADANIA NA TYTUŁ


RE: Drobne propozycje - Vasanti Vei - 22-01-2018

Ja mogę na to spojrzeć, może faktycznie byłoby prościej tak jak mówisz. Dzięki za uwagę.

A o opowiadaniach pamiętamy. :v


RE: Drobne propozycje - Kykczor - 21-03-2018

Proponuje usunąć ograniczenie odczekania 1s z SB dla dodanych już lefków na fabule


RE: Drobne propozycje - Kykczor - 07-07-2018

Proponuje usunięcie ptk3 zasad dotyczących zwierzęcych towarzyszy.


RE: Drobne propozycje - Kamui - 07-07-2018

Cytat:Proponuje usunięcie ptk3 zasad dotyczących zwierzęcych towarzyszy. 
Jestem za :V


RE: Drobne propozycje - Nissa - 30-07-2018

Proponuję zrobić jakiś event bo forum jest dosyć aktywne a nie było eventu urodzinowego.


RE: Drobne propozycje - Kamui - 11-08-2018

(30-07-2018, 20:38)Nissa napisał(a): Proponuję zrobić jakiś event bo forum jest dosyć aktywne a nie było eventu urodzinowego.

Lol xDc jak SE COŚ ZROBICIE to będziecie mieć ewent :>


RE: Drobne propozycje - Vasanti Vei - 13-08-2018

Nie zauważyłam ani jednego pytania o event urodzinowy, a zawsze ogłaszamy eventy dwa tygodnie wcześniej. Wcześniejsze eventy nie cieszyły się wielkim zainteresowaniem, więc w tym roku postanowiliśmy zrezygnować z eventu, zwłaszcza że większa część administracji była wtedy zarobiona. Możemy pomyśleć nad spóźnionym eventem urodzinowym/innym okazyjnym/bez okazji, tylko no chciałabym wiedzieć, że są osoby, które faktycznie wzięłyby w nim udział.


RE: Drobne propozycje - Ua - 20-08-2018

Wydaje mi się, że zawsze była grupka osób, która wykazywała duże zainteresowanie eventami. W każdym razie ja jestem bardzo za zrobieniem takiego spóźnionego eventu i na pewno wzięłabym w nim udział :)


RE: Drobne propozycje - Vasanti Vei - 20-08-2018

W grach zwykle brało udział parę osób, ostatnio trochę mniej niż zwykle, a ostatnie półfabuły to jednak stały. Można by zrobić same gry, pogadamy o tym w administracji.


RE: Drobne propozycje - Vasanti Vei - 21-08-2018

Dobra, Ua, Twoja propozycja została rozpatrzona pozytywnie. ;P Doszliśmy do wniosku, że event z samymi grami i plebiscytami jest do ogarnięcia. Wstępnie proponuję 31.08-02.09.