Król Lew PBF
Audycja 35. Gość: Zevran - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 35. Gość: Zevran (/showthread.php?tid=2849)



Audycja 35. Gość: Zevran - Vasanti Vei - 24-02-2018

No i kolejna, zapraszamy! :3







RE: Audycja 35. Gość: Zevran - Kykczor - 25-02-2018

Linkt do YT jest do 34 epka


RE: Audycja 35. Gość: Zevran - Vasanti Vei - 25-02-2018

Dzięki, poprawione.


RE: Audycja 35. Gość: Zevran - Kykczor - 06-03-2018

No to mając chwilę na przemyślenia to powiem co mi tam trochę nie grało w tym odcinku.
Brak bliższego wstępnego opisu tych starych starych postaci i zależności między innymi postaciami. Bo wspomniane były wątki sprzed paru i lat i tam żeby w ogóle zrozumieć o co chodziło to musiałem się do tego wszystkiego dokopać.
Trochę też za dużo marudzenia było. A tak to mi się podobał, audycje w podróży się bardzo miło słucha mi zawsze.


RE: Audycja 35. Gość: Zevran - Vasanti Vei - 06-03-2018

Naprawdę kopałeś te wątki? Gratuluję samozaparcia. xD Następnym razem jak będzie mowa o starych postaciach, to będę męczyć ludzi o dłuższe wstępy.

A co do marudzenia, cóż, każdy gość może mówić, o czym chce, zwłaszcza jeśli jest to powiązane z forum, ale mogę na przyszły raz starać się bardziej to moderować, żeby nie męczyć słuchaczy.


RE: Audycja 35. Gość: Zevran - Kykczor - 06-03-2018

Tak, trochę pokopałem bo jednak śmierć postaci tam jakaś była. I rzeczywiście zasięg ryku trochę przesadzony był :P
Nie było aż tak męcząco przecież.


RE: Audycja 35. Gość: Zevran - Ghalib - 07-03-2018

NIE MAM OŚMIU KONT AKTYWNYCH OBRAŻAM SIE C'NIE


edit:
"W jakimś tam wątku chyba Ines stwierdziła, że syn mu się przypałętał" śmiecham trochę z tych wątków z perspektywy Zevrana/Kiburiego xD