Król Lew PBF
Kaczkowy kącik animu - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Inne (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+---- Wątek: Kaczkowy kącik animu (/showthread.php?tid=2941)

Strony: 1 2


Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 19-04-2018

A to miejsce będzie kaczkowym kącikiem pierdaczenia o wszelakich animu. Zakładam z czasem się będzie jakoś rozwijać w dziwnych kierunkach ale póki co pytanie.

Co oglądać poza SAO w tym sezonie?


RE: Kaczkowy kącik animu - Samiya - 19-04-2018

Zrobili nowe SAO? XDD


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 19-04-2018

TAK! I to będzie najlepsze SAO jakie kiedykolwiek wyjdzie boooooo:
1. Nie ma Kirito
2. Reki Kawahara został wykluczony z produkcji tej części i zamiast tego robił to jakiś pisarz od Alison to Lillia czy tam Kimo no tabi.


RE: Kaczkowy kącik animu - Samiya - 19-04-2018

SAO bez Kirito, to o czym to ma być tym razem? xD Co tu się zadziało


RE: Kaczkowy kącik animu - Gamoń - 20-04-2018

Widziałam parę urywków z animu SAO i nie urzekło mnie. Przeczytałam cztery pierwsze nowelki i były w porządku, nie jakieś wybitne dzieło sztuki, ale tak do luźnego poczytania bardzo dobrze wchodziło, z ciekawością śledziłam kolejne akcje.

Ale... Jak to SAO bez Kirito? xD W sensie ten sam świat, ale opowiedziany z punktu widzenia innej osoby? Nie umiem sobie tego wyobrazić, ale ok. xD

Stosunkowo mało oglądam seriali, dużo łatwiej mi usiąść i obejrzeć jeden film, niż 13 odcinków serialu. I w sumie nie śledzę tego, co aktualnie wychodzi, zaintrygowało mnie Violet Evergarden, ale zobaczę, czy obejrzę.


RE: Kaczkowy kącik animu - Kamui - 20-04-2018

Ale jak to bez Kirito :< czemu moj OP monsz nie występuje?


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 20-04-2018

(19-04-2018, 21:16)Samiya napisał(a): SAO bez Kirito, to o czym to ma być tym razem? xD Co tu się zadziało

PFFF,  https://www.youtube.com/watch?v=vRqY8I7G8Nw To może trailer?

Ale tak generalnie to najlepszym arkiem tej serii była właśnie ta gdzie Kirito był postacią drugoplanową. (Bo Kirito jako postać jest STRAAAAASZNIE źle zrobiony )

Violet wygląda bardzo ładnie i na tym można skończyć recenzje, spodziewałem się fajerwerków i łyski z kranu a dostałem tanie wino ale w bardzo ładnej butelce xD


RE: Kaczkowy kącik animu - Kamui - 20-04-2018

Wat xD różowa loli biega po grze z różową giwerą w różowym płaszczu xDdd

Nie, zdecydowanie nie.


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 20-04-2018

A wszystko jest legitne bo pustynia na której expi też jest różowa xD


Tak, Kirito jest najgorszym przerysowanym Edge Lordem evaaaah... zresztą, https://www.youtube.com/watch?v=onYSNgHbbW8 :V


RE: Kaczkowy kącik animu - Kamui - 20-04-2018

Nie nienie xDDDD nie wierze. Chociaż..to teoretycznie możliwe : | 

Ej no. Czemu ta przeróbka nie wpadla mi w ręce wcześniej, zmarnowała bym tylko 5min ze swojego preczys życia |Dd


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 20-04-2018

A tego to nie wiem, polecam też podsumowania sezonów tego człowieka jak ktoś nie wie co chciał oglądać w sezonie :P


RE: Kaczkowy kącik animu - Samiya - 20-04-2018

Edge Lordem? xD nojaniewiem, oglądałam co prawda to, hoho, w 2012, a później GGO już z nie tak wielkim zainteresowaniem, ale prędzej bym go nazwała maślakiem z osobowością godną kartki papieru :v

i wtf, co ta laska, o co w tym chodzi xDD


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 20-04-2018

<SPOILER ALERT!>
To jest głowna bohaterka serii, generalnie to babeczka z kompleksem wzrostu. W sensie że: https://www.youtube.com/watch?v=DdWZKb659K0
Nu i tam sobie strzelają. :P


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 11-05-2018

Hinamatsuri, polecam siedzisz i się śmiejesz a potem przestajesz bo musisz włączyć następny ep i śmiejesz się dalej. Tak to animu jest śmieszne i polecam jak ktoś chce się pośmiać przy animu.


RE: Kaczkowy kącik animu - Kykczor - 04-06-2018

Mahouka koukou no rettousei - przypomniałem sobie o tej serii dopiero kiedy przypadkiem odpalił mi się opening w radiu. Ale kaczko przecież to jest generyczne anime o szkole z magią. Otóż nie. To generyczne anime o szkole z magią, Jezusem i czymś czego się często nie widzi w animu czyli dobrze zrobione postacie drugoplanowe. A tutaj HORDA postaci drugoplanowych. Fabuła, fabułą ale kiedy widza obrzucają taką ilością postaci i to jeszcze wszystko się klei to jestem pod wrażeniem. Nu