Król Lew PBF
Poszukiwania towarzysza broni ;> - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Poszukiwania towarzysza broni ;> (/showthread.php?tid=2953)



Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 30-04-2018

Tak, wpierw zwiał mi zacny materiał na partnera, teraz bracia wykruszają sie jeden po drugim :vc 
Szukam więc mężnego(niekoniecznie, ale buły to ja nikce bo mi do postaci nie pasuje) przystojnego(K O N I E C Z N I E) Pana dla  Andzelinny Żuliny.


Małe wymogi:
- Mile widziana osoba pisząca logiczne posty, ortografia nie powinna piec jak cebula w oczy, interpunkcji to ja nie zauważę |'D Posty nie muszą być na kartkę formatu A4 ~
- Ostrzegam że Zuri to zadziorna panna.
- Nie zakładam z góry romansu, bo nie lubię jak coś jest tak jedno-liniowe :vc na scenki r-18 to w ogóle nie liczcie.


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Maer’vu - 06-07-2018

Może Maer'vu? Wiem, że jest sporo starszy od Zuri, no ale przecież należy do Hordy! :) Zresztą nie musi być od razu materiałem na partnera, chyba, że *mówi podniosłym tonem* uznasz go za godnego. Może na początek kompan do rozmowy opowiadający o szerokim świecie, przyjaciel itp? Tak, wiem, że Maer'vu, przez te wszystkie blizny i brak jednego oka, może nie jest najprzystojniejszym samcem na świecie (przynajmniej w porównaniu z, np. Hakim) ale sama napisałaś, "Nie miała panujących zasad za bezwzględne,  w lodowych oczach Zuri Ghalib też nie jawił się jako tyran. A ino wzór męskości.", a to chyba znaczy, że tatkowe ślady poparzeń mrocznej pannie nie przeszkadzają, a w takim razie czemu Maerusiowe miały by jej wadzić?


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 06-07-2018

He :v Zuri ma dadi isues, więc wiek tu nie gra roli. Ale tak, Maer musi stać sie godzien Ghalibowej córki, Żulina ma bowiem wysokie standardy.
Blizny też nie szpecą lwa w jej mniemaniu , a raczej wręcz odwrotnie! Spora ich liczba, u wciąż sprawny fizycznie lewka to świadectwo sporej jego wartości :V
Tylko że jednooki dostał troszkę w dupsko z Jasirem i początek znajomości może być ciężki, jednak jesli nie zniechęca cię ta odrobina wysiłku zapraszam!


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Maer’vu - 06-07-2018

Ani trochę nie zniechęca, Maer bądź co bądź był kiedyś przywódcą stada i wojownikiem, więc jest przyzwyczajony do wyzwań xD Mam jedynie nadzieję, że Zuri nie będzie przeszkadzać jego dość chłodne usposobienie ;)
To gdzie piszemy, na fabule, czy marginesie? I kto zaczyna, ty, czy ja?


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 06-07-2018

Proponuje Marginesik bo teraz muszę pochować ciocie xD, wątek stary jak świat i nie wiem czy pojawienie się tam Maera nie byłoby podróżą w czasie.


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Maer’vu - 06-07-2018

Ok, to margines :) Ja mam zacząć, czy Ty?


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 06-07-2018

A możesz zacząć u3u gdzieś na terenie Hordy czy SK


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Maer’vu - 06-07-2018

Ok


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Maer’vu - 06-07-2018

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=3058&pid=135721#pid135721 <--- Zapraszam tutaj :)


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Jasir - 10-07-2018

Skończyłem już wszystkie wątki i nie mam już gdzie pisać, więc proponowałbym może spotkanie z Jasirem. (będzie to alternatywa dla Mearusia) Choć Jas nie będzie chciał żadnej zażyłej relacji z Żuliną-On nie jest w jej typie.
Fajnie pisać w miarę krótkimi postami. Mnie na ten czas nie chce się pisać długich postów jak dawniej.

Więc co Zuri powie na spotkanie tego podróżnika, idealisty, irracjonalnego i marnego cwaniaka ?


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 10-07-2018

Może być, nawet mam główna fabułę wolną :v


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Jasir - 10-07-2018

To niech będzie na fabule i zakończymy to przed tym skipem czasowym.
Zaraz napiszę


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 10-07-2018

Okey o7


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - ChomIcz3kk - 14-07-2018

Można się dołączyć?


RE: Poszukiwania towarzysza broni ;> - Zuri - 14-07-2018

Jak się zarejestrujesz i wpierw zasady zabawy na forum poczytasz :>