Król Lew PBF
Cesarskie przedszkole <3 - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Cesarskie przedszkole <3 (/showthread.php?tid=3081)



Cesarskie przedszkole <3 - Vari - 15-07-2018

Jak się można domyśleć z tematu ten wątek jest stworzony z dość oczywistego powodu. Skip powodziowy zostanie wykorzystany i z tego też powodu poszukujemy jednej chętnej osoby na odgrywanie roli synka Hakiego i Vari. Spokojnie nie będzie jedynakiem! :3 Dwie siostry są w gotowości, więc dzieciństwo zapowiada się bardzo dobrze. Wątek porodowy odbędzie się na marginesie, a zacznie już JUTRO! 16.07. Więc spokojnie jeszcze kilka dni na poszukiwanie jest, bo wątek narodzin nie skończy się jednego dnia co jest w sumie rzeczą oczywistą. Z chętnych mogę wybrać jedną osobę. 
Dodatkowo zastrzegam sobie prawo do odebrania postaci, w razie odejścia użytkownika lub małej aktywności. Mogą zaistnieć inne nieokreślone powody.


RE: Cesarskie przedszkole <3 - Venety - 16-07-2018

Cytat:W szczególności nie polecamy rozgrywania na marginesie wątków typu porody czy śmierć postaci.

Naprawdę nie możecie rozegrać tego na fabule? Nie jest to zabronione, owszem, ale marginesy są dość niepewne, trzeba je warunkować od głównej fabuły itd. Lepiej taie sprawy załatwiać na fabule.


RE: Cesarskie przedszkole <3 - Vari - 16-07-2018

Zdajemy sobie z tego sprawę, ale po prostu uznałam, że tak będzie wygodniej. Ewentualnie jeszcze coś zmienię, ale wątpię... zależało nam by młode urodziły się na samym początku powodzi, a nie na jej koniec.


RE: Cesarskie przedszkole <3 - Vari - 17-07-2018

Zmiana, nie rodzicie się.


RE: Cesarskie przedszkole <3 - Eurielle - 17-07-2018

Przepraszam, że piszę z konta nieaktywnego, ale tak wyszło. A co do poszukiwań, chętnie przygarnę samczyka. Mam ochotę ogromną żeby zagrać lwiątkiem *-*


RE: Cesarskie przedszkole <3 - Vari - 17-07-2018

Już wszystko ustalone! xD





Mogę prosić o zamknięcie wątku?