Król Lew PBF
[QUEST] Potwór z bagien - Cecezelela - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Tereny wolne (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Na marginesie (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Dział: Akcje z Mistrzem Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=86)
+---- Wątek: [QUEST] Potwór z bagien - Cecezelela (/showthread.php?tid=3137)[QUEST] Potwór z bagien - Cecezelela - Mistrz Gry - 31-08-2018

Zdradliwe Bagna zdecydowanie zasłużyły na swoją nazwę, zwłaszcza w czasie powodzi, kiedy to grunt stawał się bardziej grząski niż kiedykolwiek wcześniej, nawet podczas najgorszej pory deszczowej. Mało kto się tu zapuszczał, ale z drugiej strony był to idealny teren dla poszukiwaczy przygód albo samotników poszukujących cichej przystani do zebrania myśli.Niezależnie od tego, do której z tych grup zaliczał się młody Cecezelela, tak się złożyło, że zawitał on właśnie tutaj. Pogoda była przyzwoita, wody już powoli ustępowały, więc i miejsce wydawało się być całkiem przyjemne. Jedyny problem tkwił w tym, że ostatnio temperatura ledwo przekraczała dwadzieścia stopni, co dla lwów mogło być mało przyjemne.
W każdym razie, młody znalazł się na bagnach, lecz bynajmniej nie był tutaj sam. Para żółtych ślepi uważnie obserwowała go zza pobliskich zarośli. Ich właściciel zdawał się zanadto nie przejmować, że on również może zostać zauważony.