Król Lew PBF
Zgadnij, kto to? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Eventy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+----- Dział: Event forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=191)
+----- Wątek: Zgadnij, kto to? (/showthread.php?tid=3143)



Zgadnij, kto to? - Venety - 01-09-2018

Dzień dobry!

Przychodzę do Was z kolejna odsłoną znanej i lubianej gry. Zasady są bardzo proste: Waszym celem jest odgadnięcie, do których postaci należą fragmenty obrazków. Wszystkie osoby są aktywne (tzn. mają kolor samotnika lub stadny), logowały się w przeciągu trzech ostatnich tygodni (plus minus, nie patrzyłam na to mega uważnie). Nie ma kont zawieszonych, duchów ani NPC. Obrazki pochodzą tylko z avatarów. Każda z postaci ma innego właściciela, nie ma multikont.

W tym roku jest małe utrudnienie - obrazki są zniekształcone. Podpowiem, że mniej niż połowa ma przekształcone kolory.

Na odpowiedzi czekam do niedzieli 3 września do godziny 22 (wstępnie - data może ulec zmianie, ale nie zostanie skrócona)! PW ślijcie na moje konto.

Pierwsza osoba, która prawidłowo odgadnie wszystkie postacie dostanie nagrodę-niespodziankę.
Nagroda główna (headshot) zostanie rozdana metodą losowania z wszystkich osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi.
Ponadto gwarantuję opale dla wszystkich uczestników, niech więc Was nie zniechęca, że może nie uda się odgadnąć wszystkiego, w tej grze nie ma przegranych, każdy zostanie odpowiednio nagrodzony! :D

1. [Obrazek: 26e30415858d.png]
2. [Obrazek: b92ca0144215.png]
3. [Obrazek: a063bd37599a.png]
4. [Obrazek: 1b087899c7d2.png]
5. [Obrazek: 0fabdb193f26.png]
6. [Obrazek: 87dee106e70b.png]
7. [Obrazek: 9a0d6d6e62f0.png]
8. [Obrazek: 17e2e21f20f8.png]
9. [Obrazek: 016a9b5926fe.png]
10. [Obrazek: bec3eb19445b.png]
11. [Obrazek: e59de7b74040.png]
12. [Obrazek: 6b0647d8bda8.png]


RE: Zgadnij, kto to? - Venety - 02-09-2018

Konkurs przedłużony do jutra do 16!


RE: Zgadnij, kto to? - Vasanti Vei - 04-09-2018

Wrzucam wyniki w zamian za Cynkę, która ciężko pracuje (cała treść napisana przez Cynkę, ja tu jestem tylko posłańcem):


1 - Newton
2 - Hati
3 - Kami
4 - Mjoll
5 - Shiya
6 - Toja
7 - Kanziru
8 - Demyt
9 - Cheka
10 - Jester
11 - Irma
12 - Moyo 

Jako pierwsza wszystkie poprawne odpowiedzi nadesłała Xenia, w związku z czym dostaje nagrodę pierwszego miejsca. Nie narzucam nagrody, zapraszam na PW w celach ustalenia. ;)
Rysunkową nagrodę w wyniku losowania otrzymuje Gunter!

Xenia, Kamui, Vari, Haki, Gunter, Ua, Nissa - wszyscy odpowiedzieli prawidłowo i rozwikłali tajemnice zniekształconych rysunków. Dostają zatem po 12 opali (Ua i Nissa 8 sztuk za nadesłanie odpowiedzi po czasie). 
Hashimea poległa tylko na jednym obrazku i dostaje 10 opali!

Dziękuję wszystkim za udział, możecie pisać w komentarzach, czy taka odmieniona edycja Wam się podobała i może chcielibyście zobaczyć ją znowu (niekoniecznie w takiej formie).