Król Lew PBF
Wykreślanka - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Eventy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+----- Dział: Event forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=191)
+----- Wątek: Wykreślanka (/showthread.php?tid=3144)



Wykreślanka - Zephyr - 01-09-2018

Zasady:

Oto kolejna łamigłówka mająca uatrakcyjnić event. Zasady są dosyć proste. Na tej wielkiej szachownicy ukryte są nazwy afrykańskich zwierząt oraz hasło. Aby odkryć hasło, należy odnaleźć wszystkie zwierzaki i je wykreślić. Nazwy wpisane są pionowo, poziomo, po skosie we wszystkie strony oraz wspak! Tak więc wytropienie całej zwierzyny to zadanie godne prawdziwego łowcy. Dla ułatwienia spisałem całą listę ofiar, którą powinniście znaleźć. Jest ich aż 47. Rozwiązanie najlepiej nadesłać graficznie - tabelka z wykreślonymi zwierzętami i pisemnym hasłem. Samego hasła nie przyjmę. Czas macie do 3 września (20:30).

Nagrody:
Każdy odnaleziony zwierzak to 1 opal dla was. Za rozwiązanie całości zyskacie dodatkowe 3. Tak więc za całkowicie rozwiązaną wykreślankę jest nagroda gwarantowana o kwocie 50 opali!
Losowy uczestnik, który nadeśle pełne rozwiązanie, dostanie dodatkową nagrodę, którą jest headshot przedstawiający wybraną przez uczestnika postać.

Owocnych łowów!

[Obrazek: 3qYusGT.png]

Pokaż ukrytą wiadomośćLista zwierząt:


UWAGA! Jeden zwierzak wkradł się do wykreślanki na tyle cicho, że nie uwzględniłem go w spisie (na co już naniosłem poprawkę). Ponadto zamienił miejscami literki K i Z, z czego jedno jest częścią hasła, a drugie fragmentem zwierzaka. Więc miejcie to na względzie. Nie zmienia to jednak puli opali. Dziękuję osobom, które zwróciły mi na to uwagę.


RE: Wykreślanka - Zephyr - 03-09-2018

Czas nadsyłania rozwiązań dobiegł końca! Konkurs cieszył się całkiem niezłą aktywnością, ponieważ udział wzięło aż 10 osób! W dodatku każdy podał prawidłowe rozwiązanie. Przepraszam za drobny mankament w postaci zamienionych liter oraz za przeoczenie aż 3 zwierzaków (choć z drugiej strony myślę, że dalibyście sobie radę nawet, gdybym ich nie wypisał ;>).

Rozwiązanie:
[Obrazek: Pics_Art_1535996860032.png]
by Athastan

Hasło: NIE TYLKO LWY TWORZĄ TĘ KRAINĘ


Uczestnicy konkursu:

Xenia, Vari, Nissa, Hashimea, Vasanti Vei, Kamui, Gunter, Haki, Ua, Athastan

Każdy otrzymuje 50 opali, a do nagrody głównej wylosowany został Haki! Proszę wybrać postać, której portrecik chciałbyś otrzymać. Dziękuję wszystkim za udział! :)