Król Lew PBF
Pożegnanie - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pożegnanie z forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=192)
+--- Wątek: Pożegnanie (/showthread.php?tid=3169)



Pożegnanie - Makari - 12-09-2018

Hey, jeśli tu zaglądasz to pewnie zainteresowało cię moje pożegnanie. 

Połowa graczy może mnie nie kojarzyć, w końcu odeszłam stąd już jakiś czas temu. Otóż jakoś w styczniu 2013 może 2014 roku znalazłam to forum przez przypadek i w sumie bez jakiegoś mocnego zastanowienia założyłam tutaj konto. Był to czas kiedy byłam w pierwszej klasie gimnazjum i doświadczałam przykrych przypadków gnębienia przez innych uczniów. To forum było dla mnie swego rodzaju ostoją, ludzie byli zawsze mili i pozwalali mi się rozwijać w moim tempie. Zanim napisałam na czacie minęło chyba z pół roku, forum było wtedy jeszcze na aaf. Zaczynałam na skromnej lwicy o imieniu Amani, szczerze mówiąc jej charakter był tak zawiły, że sama nie wiedziałam jak ją prowadzić, dlatego też w sumie porzuciłam ją po roku, a w między czasie założyłam Makariego, który bezsprzecznie i definitywnie stał się moją ulubioną i główną postacią. Nie grałam na tym forum tyle co Vei czy Samiya, a przez dłuższy czas byłam najmłodszym użytkownikiem, miałam wzloty i upadki i w sumie próbowałam tutaj powrócić ze trzy razy, ale za każdym razem kończyło się tak samo. Pomimo, że już tutaj nie grałam, czasami zaglądałam na sb i pytałam się co u innych. Przez cały ten czas miałam to poczucie, że to forum będzie tutaj zawsze kiedy tylko za nim za tęsknie, jednak świat stwierdził inaczej i cóż jak bardzo nienawidzę zmian, tak szybko się do nich przyzwyczajam. W tym momencie wszyscy się rozchodzimy, ale to doświadczenie zostanie z nami na zawsze, nie ważne gdzie pójdę każde kolejne forum będę porównywać do tego. Dlaczego? Było to moje pierwsze tego typu forum i tutaj nauczyłam się wszystkich podstaw, wiele błędów popełniłam, ale też wiele się nauczyłam. Czuję się trochę jakbym kończyła już szkołę. Obecnie jestem w technikum i gdy pomyślę, że za 2 już lata skończę tę szkołę i pójdę dalej robi mi się równie smutno jak myśl, że to forum się zamyka. Gdy przypomnę sobie te wszystkie długie wątki, które prowadziłam z Lają, który nie odpisywał zbyt szybko, ale jak już napisał posta to tak długiego, że było się w stanie mu wybaczyć zwłokę, Ghaliba, z którym wątki były zawsze kolorowe i jakieś takie jasne, czy Emę, z którą przepychanki słowne zawsze wprawiały mnie w dobry humor.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy kiedykolwiek tutaj grali będą się ciepło trzymać i znajdą swoje miejsce w świecie jakim dla mnie przez pewien czas było to forum.

Pozdro, Makuś :3