Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pytania - Khayaal - 30-12-2012

nie xD to będzie już na całe życie coś, czego nie udało mu się osiągnąć, i ZAWSZE coś pilnego najpierw wyskoczy ;d


czy Makali zostanie zaakceptowany przez stado, czy tylko niechętnie tolerowany?


RE: Pytania - Skanda - 30-12-2012

Niektórzy go zaakceptują, a niektórzy dalej będą przeklinać go w myślach.

Hmm, to może tak czysto teoretycznie: kto ma pierwszeństwo do tronu Świtu, Moran, jako najstarszy Książę czy synowie z krwi i kości Artosia?


RE: Pytania - Khayaal - 02-01-2013

są jeszcze dzieci Kami, które są starsze i od zaadoptowanego Morana, i od nowonarodzonych dzieci Arto. dziedziczenie, gdyby było sposobem zdobywania władzy w Świcie, zależy więc od tego, kto jest władcą "bardziej". a póki co wychodzi na Kami. władcą powinno więc być najstarsze z jej dzieci, eee... czy to będzie Dart?

czy Hasirze uda się dogadać z Vasanti? czy potrzeba opieki nad Sharmą przeważy jej lekceważenie dla stada Lwich?


RE: Pytania - Omara - 16-01-2013

Raczej nie

Czy Felija jest chora na głowę? (Bez urazy Felciu ^^)


RE: Pytania - Khayaal - 25-01-2013

z pewnością jest niestabilna emocjonalnie, ale jest w stanie panować nad swoimi czynami i poddać je krytyce - tyle, że nie chce tego drugiego robić. nie powiedziałabym więc, że jest "chora na głowę".


co się stanie z Aimem? dołączy gdzieś czy zostanie samotnikiem?


RE: Pytania - Ashley - 25-01-2013

Jaka jest Ashley?


RE: Pytania - Skanda - 26-01-2013

...eee?

Nie znam za bardzo Aima i sposobu, w jaki jest prowadzony, ale nie wydaje się typem, który mógłby się ustatkować i zagrzać gdzieś miejsce na dłużej.

Jak skończy się spotkanie podrostków z Mogrimem- czy tym razem Cień potraktuje młodziaki łagodniej niż zazwyczaj?


RE: Pytania - Aiden - 27-01-2013

Nigdy nic nie wiadomo- Mogrim czasami jest nieprzewidywalny.

Czy Aiden wreszcie przekona się, że dokonał słusznego wyboru czyt. Dołączenie do Lwich?


RE: Pytania - Ashley - 27-01-2013

Czy Ashley odzyska wzrok ?


RE: Pytania - Q - 27-01-2013

Mam lepsze.
Czy Ashley zacznie najpierw odpowiadać na pytania, zamiast je kolejny raz ignorować?


RE: Pytania - Ashley - 27-01-2013

Ale na jedno odpowiedziałam pytanie a na reszta bo nie zauwazyłam .
Odpowiadam na wszystkie: Nie mam zielonego pojęcia.
CzyAshley zostanie matką? Kto będzie jej partnerem?


RE: Pytania - Skanda - 27-01-2013

*FACEPALM* Ashley, jak nie masz nic ciekawego do napisania, albo zwyczajnie nie śledzisz fabuły, to po prostu nie pisz w temacie.

Q:nie tak jakbyśmy tego chcieli.

Aiden: nie za bardzo śledzę Twoją fabułę, ale po poście na Skale Skazy wnioskuję, że postać ma niemałe wątpliwości, co do swojego wyboru.

Ano właśnie, będąc w temacie Aidena- czy Moran wyperswaduje mu przystawanie z Lwimi? A może uda mu się nawet przeciągnąć go na swoją stronę?


RE: Pytania - Ashley - 27-01-2013

Nie śledziłam bo nie było kiedy. Odpowiem na wszystkie pytania moim stwierdzeniem ,,nie wiem".
Jeśli chodzi o Morana chociaż nie śledzę, to prawdopodobnie przeciągnie na swoją stronę. Czy z korzyściami zależy to tylko od niego.
Czy Moonlight będzie adoptowany przez Hatimę? Jak sobie poradzi?


RE: Pytania - Eliana - 27-01-2013

Nie poradzi sobie, bo Eliana go zje. Wydłubie mu oczy i jelita, które jak szlalik owinie sobie wokół szyji.


Czy Aim i Padme dowiedzą sie o swoim pokrewienstwie?


RE: Pytania - Skanda - 27-01-2013

Jak się nie wie, to się nie pisze- to chyba oczywiste. A odpowiadanie "nie wiem" i zadawanie od razu pytania o swoją postać, jest z deka aroganckie.

Hatima to uosobienie anioła, na pewno nie odrzuci lwiątka, czy czegokolwiek innego w potrzebie. A jak sobie poradzi- nie wiem, ale pod opieką kogoś takiego, jak powyżej wymieniona na pewno nie byłoby mu źle.

Dobra, jak długo Hasira wytrzyma u Lwich? XD

EDIT: Aj nie zauważyłam, że ktoś mnie wyprzedził-eee chyba raczej się nie dowiedzą, bo chyba brak jakiegokolwiek punktu zaczepienia, aby rozmowa między nimi zeszła na taki temat.

I pisze się "szyi" :3