Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pytania - Ashley - 27-01-2013

//Nie jestem arogantem ! po prostu to było moje stwierdzenie. Bo nie mam pomysłu. Koniec na mój temat!//
Hasira Wytrzyma najdłużej ok 10 lat, bo stado dobrze kieruje.
Czy Ragnar przerzuci się na Stado lwiej Ziemi?


RE: Pytania - Moran - 27-01-2013

Hm... długo, jeśli chodzi o pozostanie członkiem stada. Ale jeśli o wytrzymałość psychiczną, to szybko ich pozabija - zwyczajnie puszczą jej nerwy.

EDIT: Widzę, że zostałam wyprzedzona.

Ja prdl, to pytanie mnie totalnie rozwaliło. Dlaczego miałby się "przerzucić"? Nie widzę ku temu żadnych wyraźnych znaków na fabule, by tak się stało.

Co zrobi Arto nad Wodopojem - po prostu zabierze córkę, ewentualnie rzucając parę niemiłych słówek pod adresem Lwioziemców czy zagrozi im czymś?


RE: Pytania - Ashley - 27-01-2013

Arto zabierze córkę. Czym miałby grozić? Stado Lwiej Ziemi jest najlepsze.
Co by zrobił Moran gdyby na jego drodze leżałaby śpiąca Ashlley?


RE: Pytania - Moran - 27-01-2013

Zapewne ominąłby ją bez słowa. Chyba, że ta znajdowałaby się akurat na ziemiach Świtu - a wtedy obudziłby ją kopem w dupę i kazał spierdalać.

W jakich okolicznościach Ines odnajdzie Nathaniela?


RE: Pytania - Ashley - 27-01-2013

//No wiesz co damę w dupę oj Moran Moran xD//
W jakich okolicznościach? Znajdzie go podczas wędrówki poszukiwań. Znajdzie go w pewnym miejscu.
A gdyby tak Moran kopnięciem dupę Ashley by ci oddała zamachnąłby się ponownie na nią? Czy byś olał i powiedział ,, Słuchaj to nie jest twoja ziemia, idź stąd! chyba że mam cię przechwycić?"


RE: Pytania - Padme - 27-01-2013

Gdyby mu oddała podnieciłby się i samcze instynkty zmusiły by go, do pożądnego wyruchania jej w dupę tak, że cała kraina by ją usłyszała, ówcześnie, założyłby jej worek na mordę, bo jest szpetna jak dżastin biber.


Czy Padę i Moron będą mieli kiedyś bachorki?


RE: Pytania - Skanda - 28-01-2013

Ej, a może trzymajcie jakiś poziom, co? Bo bardziej niesmaczne wydają mi się Wasze odpowiedzi niźli pytania (choć te też nie najmądrzejsze).

Może kiedyś tak, ale na obecną sprawę nie nadawaliby się na rodziców- no przynajmniej nie Padme. Jej charakter w ogóle nie sprzyja odpowiedzialności i troski o czyjeś życie, a już na pewno nie młodego, który płacze, robi pod siebie i wymaga całodobowej opieki.

Czy Shetani uda się wyprowadzić Naarę z równowagi? Tak, wiem, że to dosyć opanowany i rozważny lew, ale widać, że już niewiele cierpliwości powstrzymuje go przed jakąś interwencją.


RE: Pytania - Ameerah - 21-02-2013

Myślę że po jakimś czasie jej się to uda.

Czy Ameerah spotka Ate?


RE: Pytania - Ashley - 06-03-2013

Prawdopodobnie tak. Spotka ją na sawannie na Wzgórzu.
Czy Moonlight umrze czy bądź będzie dalej żył ale u nowej mamy?


RE: Pytania - Padme - 08-03-2013

Umrze ;>


Czy Pad i Moron będą długo razem? Może do końca życia, a może coś im stanie na przeszkodzie?


RE: Pytania - Skanda - 08-03-2013

Coś im się tam rozwali i wydaje mi się, że to będzie wina Padme.

Czy Kami odstąpi Lurze koronę Świtu?


RE: Pytania - Padme - 08-03-2013

Nigdy, Kami nie jest głupia.



Jaką Decyzje podejmie Vasanti? Ukara jakoś lwich, czy skończy sie na reprymendzie?


RE: Pytania - Samiya - 09-03-2013

Taaak, pożre ich duuuszeee :D

Czy ta gra przestanie kiedyś być okazją do obrażania się useerów nawzajem?


RE: Pytania - Padme - 09-03-2013

Może kiedyś :p


Czyyyyyy.... No nie wiem, czy SN upadnie, czy będzie dalej egzystować?


RE: Pytania - Mogrim - 09-03-2013

OMG ...raczej nie upadnie

Pytanie - Czy epoka poniaczy kiedyś się skończy ?